Kural İhlali 3

• Konuyu başlatan DeletedUser911
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser764

Guest
arkadasım beni bu tartışmanın içine karıstırma... benim neden bir gün ban yediğimi sen gayet iyi biliyosun cünki sen şikayet ettin... sana hakaret ettiğimi çin 1 gün ban yedim... benim sizin gibi multi hesabım hatta multi klanım hiç olmadı olmayacakta... endinizle karıstırmayın beni.. banada laf atmayın bidaha

Darth Vader klanındaki tüm oyuncular şuan yeni serverda Destan klanında :D Giyotin adama böyle hesap sil yaptırır işte hadi bakıyım git burdan :D

zalha

Ünlü Üye
arkadasım beni bu tartışmanın içine karıstırma... benim neden bir gün ban yediğimi sen gayet iyi biliyosun cünki sen şikayet ettin... sana hakaret ettiğimi çin 1 gün ban yedim... benim sizin gibi multi hesabım hatta multi klanım hiç olmadı olmayacakta... endinizle karıstırmayın beni.. banada laf atmayın bidaha
bu gerçekten forumda bugüne kadar yapılan esprilerin en komiğiydi, bet10'un multi kullanmıyorum demesi :D

SuntzuX

Aktif Üye
Bazı arkadaşlar, sadece 9 ayrı pc'den hesap açıp işbirliklerini toplayıp geliştirip, köylerini topluyor bunun da multi olmadığını iddia edebilir ama yalnış; bu hesaplar da multidir, modlar bunu bilmiyor mu :)