Kural İhlali 3

• Konuyu başlatan DeletedUser911
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser911

Guest
Modlar nasılsa çiftte standartları tartışılıyor diye burayı da kapatacaklar, Zalha sen kimsin nesin bilmem Seni Aytaç abiye sorduğumda bu ne ayak diye, seni bana multi hesaplara bakan ve klanın defçisi olarak tanıttı. Aytaç abi lafını yiyecekse yalanlasın. diğer bot konusuna gelirsek yapboz etkinliğinde akriel ile aynı resim özelliklerine sahip bizden birini banlayıp size ödül verilmesi yeterli bir çiftte standart ve adaletsizlik değil mi ? kısa sürede olsa sizin ile aynı klan ve whatsapp grubunda bulundum kendi bölgemdeki köyleri ortak op için sohbete aldığımda bana whatsapp grubundan abi onlar bizim multi hesaplarımız cevap bekleme diyen siz değil miydiniz? mustafa abi ile ilk atıştığınız barbar mevzusunu ne çabuk unuttun klana yeni geldik diye bize multi hesabımız nasıl diyelim kimlerdi ? whatsapp grubunda yönetim sayfasında konuştuklarınızdan haberimiz olmadı mı sanıyorsun? bu oyunu sizin karakterinizde oynasam zaten 26 server sonra bana hal hatır sorup klanlara davet etmezlerdi. inşallah bu oyunda göşterdiğin karakterini gerçek yaşamında sürdürmüyorsundur.

akriel

Aktif Üye
Modlar nasılsa çiftte standartları tartışılıyor diye burayı da kapatacaklar, Zalha sen kimsin nesin bilmem Seni Aytaç abiye sorduğumda bu ne ayak diye, seni bana multi hesaplara bakan ve klanın defçisi olarak tanıttı. Aytaç abi lafını yiyecekse yalanlasın. diğer bot konusuna gelirsek yapboz etkinliğinde akriel ile aynı resim özelliklerine sahip bizden birini banlayıp size ödül verilmesi yeterli bir çiftte standart ve adaletsizlik değil mi ? kısa sürede olsa sizin ile aynı klan ve whatsapp grubunda bulundum kendi bölgemdeki köyleri ortak op için sohbete aldığımda bana whatsapp grubundan abi onlar bizim multi hesaplarımız cevap bekleme diyen siz değil miydiniz? mustafa abi ile ilk atıştığınız barbar mevzusunu ne çabuk unuttun klana yeni geldik diye bize multi hesabımız nasıl diyelim kimlerdi ? whatsapp grubunda yönetim sayfasında konuştuklarınızdan haberimiz olmadı mı sanıyorsun? bu oyunu sizin karakterinizde oynasam zaten 26 server sonra bana hal hatır sorup klanlara davet etmezlerdi. inşallah bu oyunda göşterdiğin karakterini gerçek yaşamında sürdürmüyorsundur.
şurdan başlıyım zalha yı kimse klanın defçisi olarak tanıtmaz kendin kafanda lafları çevirip burda millete yansıtma eymen her dünyada saldırı ile çoğunuza playerlik dersi vermiştik ki savunmada da aynı dersi verir(veriyor)
2. benim ban yemem konusunda bu kadar takıntı yapmışsınız öncelikle bu simgenin bot olduğunu kullanmayan nerden biliyor ayrıca benim ban yemediğimi nerden biliyorsunuz 1 günde merkez bölgenize girip bölgeye hükmetmemiz zorunuza mı gitti ne oldu gyt de çıkarcılık yaptığında seni klandan atıp toplamamız zoruna mı gitti gyt içinde karakter eksiği olan insanlar olamaz zaten bi hata edip seni aldık ne olduğunu anlayınca fazla duramadınız zaten multi lafı yapmışsın ayrıca istersen bu konuya hiç değinme kimin nerde multisi olduğunu gayet iyi belli ettiniz multileri ban yiyen baron bet10 abilerine bi sor bakayım kaç hesabı ban yemiş malubiyeti yediremeyeceksen burda ağlamayacaksın GYT OLDUĞU YERDE DOSTLUK VARDIR. VE DOSTLUĞUNU KİMSE BOZAMAZ BU YÜZDEN HER ZAMAN GYT YE KARŞI YENİLMEK KAÇINILMAZDIR

Son düzenleme:

DeletedUser911

Guest
öncelikle klandan kovulmadık biz çıktık hatta neden hemen çıktık diye bize söylendiler. bet10 gelince ne güzel diyorsun multi hesaplardan banlandı diye bu sözün ile bile size karşı nasıl bir eyyamcılık yapıldığı ortada zaten açık açık bunu çekinmeden dile getirmenizden modlar rahatsız olmuyorsa bizim için sorun yok. Söylediğiniz sözleri inkar edip bana çarpıtıyorsun demeniz de ayrı bir karaktersizlik bu oyunda köylerimi aldığınız için börüye geçmedim yeni gelen arkadaşlardan dolayı yunan serverı başlayana kadar zaman öldürüyorum, bir oyun için tavır takınıp hırs yapacak olsam Aytaç abiye halen abi demezdim. Sizin yönetici grubunuzda aytaç abiye sor beni yalanlayacaksa eyvallah. Aytaç abiden aldığın yanıttan sonra bile biz multici değiliz diyebiliyorsanız diyecek bir şey bulamıyorum. Bet10 toplayarak onun ile BÖRÜ klanındaki arkadaşları bir tutma zaten her server toplanan bir oyuncuyu topladık diye övünmene gerek yok..

DeletedUser915

Guest
watsap grupuna girdigimizde bize kendinizi tanıtırken (burdakiler ve op grupundakiler hariç gerisi boş hesap) dediniz inkar etcenizmi

akriel

Aktif Üye
aytaç abiye bi şey diyecek kadar karakter yoksunu da değilsindir herhalde ki sen asla bizim yönetim grubumuza giremedin ki giremezsin biz seninle grüşmek için bi wp grubu açtık hatta 2 gün geçmedi çakallık yapıp başkasının temizlediği köylere çökmeye çalıştığınızda aytaç abiyle bizzat konuştum ve sizin bizim klanımızda yeriniz olmadığını anlattım aytaç abiden izin aldım ayrıca ben her server aynı oyuncu grubumuzu toplayan ve sürekli irtibat halinde olduğun insanlarla tabiki övünücem bu oyunda hiç kimsenin yapamadığını gyt yaptığı için çekememezlik normal ayrıca ne hikmetse gyt yi yenemeyen herkes birleşip kasımda yunan serverine gidicem bahanesini kullanıyor baron örneğini vereyim çok mu farklı bet10 ile baron sen yeterki örnek iste kendi klanın masum kedi yavrsuu gibi bahsediyorsun

DeletedUser764

Guest
Sığıntı ali ve samete bak adam olmuşlar. :D Neyse 1 kere daha toplarız sizi sorun yok

akriel

Aktif Üye
watsap grupuna girdigimizde bize kendinizi tanıtırken (burdakiler ve op grupundakiler hariç gerisi boş hesap) dediniz inkar etcenizmi
biz her dünya kendi aramıza yeni elemanlar katarız ve bunları gerekli testlere sokarız bazıları elenir bazıları geçer karakter eksiği olanlar siz gibi baştan elendi ve gereğini buldu op grubumuzda tamamiyle güvenilir ve sürekli reel hayatta dahi görüşen insanlardan oluşur ayrıca her klanın kendine özel op grubu vardır belirli kişilerden oluşan sizin yok mu da boş boş konuşuyosun?

DeletedUser915

Guest
biz her dünya kendi aramıza yeni elemanlar katarız ve bunları gerekli testlere sokarız bazıları elenir bazıları geçer karakter eksiği olanlar siz gibi baştan elendi ve gereğini buldu op grubumuzda tamamiyle güvenilir ve sürekli reel hayatta dahi görüşen insanlardan oluşur ayrıca her klanın kendine özel op grubu vardır belirli kişilerden oluşan sizin yok mu da boş boş konuşuyosun?
bizde ayrı gruplar olabilir ama boş hesap yok

DeletedUser911

Guest
senin boşaltığımız dediğin köy multi hesabınızı barbara çevirip eşşeklemenizden kaynaklı zaten hesabı barbar olduğunu mustafa abi görünce almak istedi. o akşam watsapp yönetim grubunuzda konuştuklarınız bize aynen ss olarak iletildi. sohbetin içinde olan biri olarak nasıl bu kadar inkar edebiliyorsun. doğruyu konuşamıyorsan burada yazma zahmetinde bulunma bari

akriel

Aktif Üye
allah aşkına bizim yönetim grubumuzdaki şu ss i paylaşsana bizde bi görelim hangisiymiş bizim şu yönetim grubumuz

akriel

Aktif Üye
ayrıca o köyü ben alıcam diye hemen rev edip atlamaya çalışan beleşci kimdi hatırla bakayım

DeletedUser911

Guest
bize sığıntı diyorsun ama bizi klana Aytaç abi çağırdı bizi alın diye kimseye yalvarmadık, 26 server sonra bana denk gelip klanına davet etti adamın yaptığı nezakete bari saygın olsun. Samet ve mustafa abiyi de sizin klana ben aldım. onlarda klana gelmek için yalvarmadı zaten güce tapacak olsalar serverı domine ettiğinizde klandan çıkmazdık.

akriel

Aktif Üye
evet klana aytaç abi sayesinde girdiniz ama şunu deme klandan biz çıktık diye la çıkmasan zaten 5 dk sonra atılacaktın sanki biz kendi isteğimizle çıktık gibi havalara girme evet sığıntı ve çıkarcı beleşçi karakter yoksunu millete köy ve puan için yalvaran aciz şahsiyetlersiniz

DeletedUser344

Guest
Konuşmalarımıza dikkat edelim bu şekilde devam ederse kapatacağım başlığı.

DeletedUser915

Guest
ariel senin sözün var bana klandan cıkalım kapışalım ben cıktım sen hala cıkmadın sen kendini ölç tart sonra cık karşımıza

DeletedUser915

Guest
sen ne zaman ban yedin hala cevap gelmedi ceku anında kapandı