Kural İhlali 3

• Konuyu başlatan DeletedUser911
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser911

Guest
Samet, ceku hesabı hemen banlandı bu süreçte akriel saldırı ve casuslara aralıksız devam etti .arada saldırı ve casus atmasa banlandığına inanırdık, şimdi ceku'nun hasabı açtılar. şimdi az bile banlı kaldı diyen arkadaşlar yarın akriel'in hesap açılınca da aynı tavrı takınacaklar mı ? biz nedan ceku yada bet10 banlandı demedik, kural hatası yaptılarsa modlar görevlerini yapsınlar. buradaki sıkıntı neden kurallar esnetiliyor. akriel yeni ban yeni nasılsa bet10'u topladı yarında cezası kalkar kaldığı yerden devam eder.

SuntzuX

Aktif Üye
Neyse Samet, sıkma canını bir sonraki dünyada daha dürüst bir oyun oynarsanız belki şirinleri bile görebilirsiniz. Hadi selametle ;).

DeletedUser764

Guest
Abi ben bunların derdini anladım. Ceku falan değil abilerden biri ban yemiş ;) Tamam tamam diğer dünyada bot kullanmazsınız aslan parçaları belki biz olmazsak kazanırsınız. Ağlamayın bizi de ağlatacaksınız :D

SuntzuX

Aktif Üye
Hala anlatamıyoruz değil mi? Adam uzay istasyonu kurmuş, ss paylaşıyor, 2 günde akademi açıyor, diyorsunuz ki adil davranılsın. Sizden kaç kişide bu var, illa tek tek şikayet mi edelim. Bot hesap kullananlar (dikkatinizi çekerim kullananlar dedim) tek tek banlanacak, nokta. Korkmayın size de modlar vicdanlı davranır. Kimlerin bot yüklediğini iyi biliyoruz bu arada, gece gece yağmaya çıkan hayalet köyleri bilmiyor muyuz. Daha da yazmam anlayan anladı anlamayan anlamak istemiyor işine gelmiyordur, hadi eyvallah.

zalha

Ünlü Üye
bot+multi kullanıp yenemiyorlar ya zorlarına giden o. aynı klandayken multi kullanmaya laf etmiyolar ama rakip olunca aaa multiciler diyorlar. neyse ki burası bir oyun platformu , gerçek hayatlarınızda başarılar ve şans diliyorum size, zira bu kafalarla yaşamak zor olsa gerek

DeletedUser764

Guest
Yahu abi bunlarda azcık gurur olsa, Valkyrie'nin saldırısının tövbe haşa ilah olmadığı takdirde o saniyelere 2 farklı köye 8 sapan atamayacağını bilir. Ama işte zorlarına giden kısım Eymen'in dediği gibi, o kadar inanmışlardı ki bu sefer GyT'yi yeneceklerine, yine hüsran beyler :( Tekrar deneyiniz :D

DeletedUser941

Guest
Bize ban yemiyorsunuz diyorlar . Ben 3. sıradayken , 14 köyüm varken . 3 Gün banlı kaldım ? Buna ne cevap verecekler çok merak ediyorum .

DeletedUser764

Guest
Eymen seni kınıyorum. Samet ve türevleri zaten doğru düzgün Türkçe konuşmaktan acizler, adamları translatede çeviriye zorluyosun ingilizce bi video koyarak :D Altyazısını da geçseydin belki anlayabilirdi yarım yamalak ana diliyle :D

DeletedUser915

Guest
zalha sen ne kadar karektersizsin oyunu bıraktım diyon ama buralarda ne geziyon benim ingilizcem yok ama orda ne geciyorsa fazlasıyla iade ediyom ben sana diyom

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

DeletedUser915

Guest
parmakcı sana cok güzel bi mesaj yazdım ama ne yazıkki moderator sildi cok şey kaybettin

DeletedUser514

Guest
şurdan başlıyım zalha yı kimse klanın defçisi olarak tanıtmaz kendin kafanda lafları çevirip burda millete yansıtma eymen her dünyada saldırı ile çoğunuza playerlik dersi vermiştik ki savunmada da aynı dersi verir(veriyor)
2. benim ban yemem konusunda bu kadar takıntı yapmışsınız öncelikle bu simgenin bot olduğunu kullanmayan nerden biliyor ayrıca benim ban yemediğimi nerden biliyorsunuz 1 günde merkez bölgenize girip bölgeye hükmetmemiz zorunuza mı gitti ne oldu gyt de çıkarcılık yaptığında seni klandan atıp toplamamız zoruna mı gitti gyt içinde karakter eksiği olan insanlar olamaz zaten bi hata edip seni aldık ne olduğunu anlayınca fazla duramadınız zaten multi lafı yapmışsın ayrıca istersen bu konuya hiç değinme kimin nerde multisi olduğunu gayet iyi belli ettiniz multileri ban yiyen baron bet10 abilerine bi sor bakayım kaç hesabı ban yemiş malubiyeti yediremeyeceksen burda ağlamayacaksın GYT OLDUĞU YERDE DOSTLUK VARDIR. VE DOSTLUĞUNU KİMSE BOZAMAZ BU YÜZDEN HER ZAMAN GYT YE KARŞI YENİLMEK KAÇINILMAZDIR

arkadasım beni bu tartışmanın içine karıstırma... benim neden bir gün ban yediğimi sen gayet iyi biliyosun cünki sen şikayet ettin... sana hakaret ettiğimi çin 1 gün ban yedim... benim sizin gibi multi hesabım hatta multi klanım hiç olmadı olmayacakta... endinizle karıstırmayın beni.. banada laf atmayın bidaha