Kural İhlali 3

• Konuyu başlatan DeletedUser911
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser915

Guest
şimdi gidin sütünüzü için yatın kapatın burayıda

DeletedUser911

Guest
Akriel, beleş köy dediğin multinizi barbara çevirip eşşeklemeniz. çevremizde olan barbararı rezerv yapmak ne zaman beleşçilik oldu. barbar mevzusunda mustafa abi ile tartıştığınızda yönetip grubunuzda adamların ne suçu var, barbarı görüp Bet10 almasın diye almak istedi ne var bunda tüm aptallık bizim elemanda diyen siz değilmiydiniz ?

akriel

Aktif Üye
mustafa abin kim ya ayrıca ne güzel sallıyorsun ya bi kere köye eşekler köy gelişmeden girdi 5 dk sonrasına asil girdi ne güze lsallıyorsun ama tutturamıyorsun be canım benim

SuntzuX

Aktif Üye
Bakın arkadaşlar mevzuyu kişiselleştiriyorsunuz. Gerek yok. Şimdi mevzu ne: neymiş ceku ban yemiş de akriel niye yememiş, nereden biliyorsunuz yemediğini? Gyt multiciymiş, botçuymuş da ban yemiyorlarmış; nereden biliyorsunuz yemediklerini? Sizinkiler ban yediği için mi bu kadar hırçınlaştınız. Ne yani gyt multici banlansın ölsünler, biz yaparız, bize dokunmayın, gyt bot kullanıyor, banlansın ölsünler ama biz kullanırız mı? Size herşey halel mi? Nasıl ki biz bilmiyorsak sizden kimlerin banlandığını, siz de bilmiyorsunuz. Şimdi oturun ve düşünün, nerede hata yaptık diye ve doğru düzgün oyun oynamak için bir sonraki dünyanın açılmasını bekleyin...Kimse modlara forumda özellikle haksızlık etmesin. Kimse mükemmel değil...

zalha

Ünlü Üye
Herkes paranoyağa bağladı, ATSIZ ile Samet42'nin aynı gün foruma kayıt olmaları da multi olduklarını mı gösteriyor yoksa hahahahah aynı klandayken multi kullanınca sorun yok rakip olunca multi kullanınca dır dır heee :D modlar her şeyi okuyorlar multimiz var mıymış yok muymuş onlar söylesin. en son bizden ne zaman bir hesap multiden banlanmış söylesin izin veriyorum :D

DeletedUser911

Guest
köye kimin asilleri eşşeklerden önce girdi ? beleşe konmak istediğimizi söylediğin köy multinizden dönme barbar mı değil miydi ? sizde buna dürüst cevap verebilecek kimse yok mu ? yalan konuşmanıza gerek yok nasılsa Bet10 gibi ban atılmaz size

DeletedUser911

Guest
Suntzux, olayı kişiselleştirdiğimiz yok ama ceku hesabı ban yerken neye göre ban atıldı ? bot kullandığını modlar nasıl anladı da sizden olanı göremeyip ödül verdiler. köylerimi aldığınızda size karşı tek kötü söz yada mesaj yazdım mı ? sonuçta bir oyun ama doğruyu konuşmayacaksanız yazmayın dedik buna rağmen halen burada paranoyak felan diyorsunuz.

DeletedUser915

Guest
Bakın arkadaşlar mevzuyu kişiselleştiriyorsunuz. Gerek yok. Şimdi mevzu ne: neymiş ceku ban yemiş de akriel niye yememiş, nereden biliyorsunuz yemediğini? Gyt multiciymiş, botçuymuş da ban yemiyorlarmış; nereden biliyorsunuz yemediklerini? Sizinkiler ban yediği için mi bu kadar hırçınlaştınız. Ne yani gyt multici banlansın ölsünler, biz yaparız, bize dokunmayın, gyt bot kullanıyor, banlansın ölsünler ama biz kullanırız mı? Size herşey halel mi? Nasıl ki biz bilmiyorsak sizden kimlerin banlandığını, siz de bilmiyorsunuz. Şimdi oturun ve düşünün, nerede hata yaptık diye ve doğru düzgün oyun oynamak için bir sonraki dünyanın açılmasını bekleyin...Kimse modlara forumda özellikle haksızlık etmesin. Kimse mükemmel değil...
bak japonmusun cinmisin nesin ceku89 anında engellendi ama ariel üstünde 24saat gecmiş bana casus attı sen ne diyon bu işe???

SuntzuX

Aktif Üye
bak japonmusun cinmisin nesin ceku89 anında engellendi ama ariel üstünde 24saat gecmiş bana casus attı sen ne diyon bu işe???
Akriel'in 24 saat boyunca ban alıp almadığını bilmiyorsun, incelemeye girip girmediğini de bilmiyorsun. İnan bana senin bilip de bilmediğimi sandığın çok şey biliyorum. Yeri geldiğinde gerekirse açıklanacak, şimdi süper temiz düpdürüst oyuncu profilini bırakın da nerede hata yaptık diye düşünün...

DeletedUser915

Guest
Akriel'in 24 saat boyunca ban alıp almadığını bilmiyorsun, incelemeye girip girmediğini de bilmiyorsun. İnan bana senin bilip de bilmediğimi sandığın çok şey biliyorum. Yeri geldiğinde gerekirse açıklanacak, şimdi süper temiz düpdürüst oyuncu profilini bırakın da nerede hata yaptık diye düşünün...
ikiside aynı olayı yapıyor diger adamı anında atıyon digerini incelemeye sokuyon adam 24saat gecmiş oynuyor neymiş başka şeyler varmış almanyaya gitmiş bırakın bu işleri

akriel

Aktif Üye
şimdi oturup ağlayın tüm salladıklarınız boş çıktı

Eklentiler

• a1ca3d00-6d7f-41a0-9c3f-ededc702a6ad.jpg
    a1ca3d00-6d7f-41a0-9c3f-ededc702a6ad.jpg
    88,9 KB · Görüntüleme: 16

SuntzuX

Aktif Üye
Vallahi dostum ceku maşallah bugün toptan bot komuta merkezini açmıştı en son ki paylaşımında kimin ne kadar temiz olduğunu daha net görmüş olduk, bugün cekunun banının açılmasının da ne kadar hatalı olduğunu gördük. Ama yine de modlar vicdanlı davranmış ki siz diyorsunuz ki modlar yanlı karar alıyor, hayır almıyor...

akriel

Aktif Üye
ben bu ban olayımı tabiki saklıcam milletten sizin gibi burada yaygara mı yapacam bende banlıydım giremedim hesabıma ama sağolsun bi tek barın casuslamış ama saldırı atmamış teşekkürler ona ve sizede teşekkür ederim bu ban olayında sayenizde banım açılmış :))

DeletedUser764

Guest
bize sığıntı diyorsun ama bizi klana Aytaç abi çağırdı bizi alın diye kimseye yalvarmadık, 26 server sonra bana denk gelip klanına davet etti adamın yaptığı nezakete bari saygın olsun. Samet ve mustafa abiyi de sizin klana ben aldım. onlarda klana gelmek için yalvarmadı zaten güce tapacak olsalar serverı domine ettiğinizde klandan çıkmazdık.

Boş yapmayı bi bırak da kendi kendini kestiğin raporları bi atsana biz göremedik :D

akriel

Aktif Üye
ayrıca gilgret ve cowboy hesabımı incelemeye aldılar kaç günüdr sürekli inceleme yapılıyor ve botu TR dünyasında kullanamdığım açıkça belli oldu burada sizin gibi ağlamadık bide oyunda ilk 10 da ki kişileri banlamıyosunuz demişsiniz bide ilk sıralarda olmamız bizim nasıl oyuncu olduğumzu gösterir ki moderatörlere ilk kez sayenizde hak verdim tebrikler yani

DeletedUser764

Guest
Bizim ekipte herkes bilir ki birimizde işbirliği varsa diğerine yağma atarız her dünya geçmişimizi incelesinler bot var mı yok mu? Op'larımızı botla mı yapıyoruz yoksa iki saat hesaplayıp kitaplayıp mı atıyoruz? Bunların hepsi araştırılsın şu ekip birbirine yardımlaşma ve güvenden kazanıyor. Atsız ve yanında getirdiği insanlar kalitesini belli etmeye devam ediyor. Hüseyin abileri yaz diyor yazıyolar maşa olmuşlar haberleri yok. Ama klanınızdaki multiler temizlenince ağlamaya başlayacaksanız, modlara sesleniyorum açsınlar. Sizi multinizle de çarpar böleriz. Bugünkü mükemmel op'undan dolayı kutlarım Ali, patlamalarının devamını dilerim :D

DeletedUser915

Guest
ben bu ban olayımı tabiki saklıcam milletten sizin gibi burada yaygara mı yapacam bende banlıydım giremedim hesabıma ama sağolsun bi tek barın casuslamış ama saldırı atmamış teşekkürler ona ve sizede teşekkür ederim bu ban olayında sayenizde banım açılmış :))
diger adam 2 gün banlı kaldı sen ne kadar kaldın ne zaman engellendin ne zaman acıldın söylesene

DeletedUser915

Guest
made
Bizim ekipte herkes bilir ki birimizde işbirliği varsa diğerine yağma atarız her dünya geçmişimizi incelesinler bot var mı yok mu? Op'larımızı botla mı yapıyoruz yoksa iki saat hesaplayıp kitaplayıp mı atıyoruz? Bunların hepsi araştırılsın şu ekip birbirine yardımlaşma ve güvenden kazanıyor. Atsız ve yanında getirdiği insanlar kalitesini belli etmeye devam ediyor. Hüseyin abileri yaz diyor yazıyolar maşa olmuşlar haberleri yok. Ama klanınızdaki multiler temizlenince ağlamaya başlayacaksanız, modlara sesleniyorum açsınlar. Sizi multinizle de çarpar böleriz. Bugünkü mükemmel op'undan dolayı kutlarım Ali, patlamalarının devamını dilerim :D
madem bot kullanmıyorsunuz neden yüklü onu acıkla bakalım