Klasik Türk Dünyası

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser141

Guest
ilk günden beri cakıyorlar kestikleri askerin hattı hesabı yok vura vura aldılar köyleri mancılıkla indirdiler köyleri oyun oynatmamak için yukarıdan köy aldılar hala üstunlük kurmadınız siz almadınız biz saldık deniliyor oyunu oynadıgınızı düşünmeyin cünkü cıncuk oynama fırsatı vermedi

ben yigidi oldurmem hakkini da yemem:))) biraz gec basladim ve etrafim dusman ile doluydu ve harbiden de watson-tbag-cincuk vesaire bana nefes aldirmadilar benim bölgemdeki digerleri gibi (tabi kendi multilerini asilleyerek asker ve ekonomik üstünlük de saglamislardi) onlar koylerimi yikti, ben verdim diyorum:) ama koylerimi yiktilar jnkar etmiyorum, ki insanlik hali bu. şartlar ve mevcut konjonktür uyuşmaz bazen, ama bilmeden hemen suclamak, hor.gormek kucuk gormek vesaire hos olmuyor.

MeTTaLi

Aktif Üye
Başta Ömer kardeşim olmak üzere TSK klanına teşekkür etmeyi borç bilirim. Ömer inşallah hem oyunda hem sivilde karagümrüklüler olarak dostluğumuz daim kalıcaktır. Herkese tekrardan selamlar. Sağlıcak ile kalınız...

ne demek abim benim bizi çağırarak şereflendirdin sivilde olsun oyunda olsun gördüğüm en karakterli insanlardansın sürekli aradın ettin yol gösterdin bana özel hayatımda bile sizi tanımak benim için büyük şerefti gerçekten çok karakterli insanlarsınız mda ekibi ve siz dostluk baki kalır her zaman abim

yavi44

Üye
cincuk klanı tek başına gelsin bakalım kim kime çakıyor bu arada küfür vs. gibi şeyleri engelleyen yöneticiler çakış kelimesini övgü sanıyor galiba

MeTTaLi

Aktif Üye
BURADAN TÜM KLAN ÜYELERİNE SESLENİYORUM VE YETKİLİLERE LÜTFEN KONUYU KAPATINIZ YAKIŞMIYOR BÖYLE OLMAK. SAVAŞIN GALİBİ KAYBEDENİ BELLİ SONUÇTA EMEĞİ GEÇEN HERKESİN ELLERİNE SAĞLIK HERPES KLANINI TEKRARDAN TEBRİK EDİYORUZ.
TEKRARDAN HAYIRLI RAMAZANLAR

DeletedUser141

Guest
Bende kendi açımdan tartışmayı sonlandırıyorum. Emegi geçen herkese teşekkürler. Herpes'e başarılılar. Eğer birini isteyerek ya da istemeyerek kırdıysam, hakkını helal etsin. Meydan okuyucu ya da hakaretvari anlam cikabilecek tum mesajlarimi iyi niyet göstergesi olarak siliyorum. Burada birbirimizi yiyecegimize, el ele verip oyunu guzellestirebiliriz. Sonucta bir oyun bu. Ne dersiniz? Birbirimize daha saygılı davranarak, saygi gostererek ve oyun icinde itidalli ve dürüst oynayarak oyunu duzeltebiliriz. Yenen de yenilen de makbulumdur. Fakat kimse kimseyi ezmesin, kalp kırıcı sozler sarfetmesin. Yakışmaz bize. Yenmek de yenilmek de oyunun doğasında var. Tekrar ediyorum, anlik sinire kapılıp da kalbini kırdığım varsa hakkini helal etsin, ozur dilemeye hazırım:)
Unutmayiniz, saygıya saygı..

Kalın sağlıcakla. Saygılarımla,

Hollandalı Emin

(Trapaemin)

zalha

Ünlü Üye
Olayları kişiselleştiriyorsunuz. Senin multin daha çoktu benim multim daha azdı,senin sayın cok benimki az, sende bot var bende bot yok kavgası yapmaya gerek yok. Zaten herkes birbirinin ne mal olduğunu biliyor. Benim kirpi klanıyla bir bağım yok, dışardan bir göz olarak yorumladım ve kirpi klanına yapılan çok büyük bir yanlış var. Sen buna diplomasi diyebilirsin ama ben demem. Tabi yine de kazananın tebrik edilmesi gerekir ama kimi edicem Herpes'i mi cincuk'u mu şirinleri mi tsk'yı mı ?

Ben bu forumda hiçbir zamam kimseye posta koymadım. Bir çoğunuz benim kadar dünya kapatmamışsınızdır bile. Gereksiz polemik yaratmayın konuşmanın altında. Benim isyanım, bana anlatılanlardan yola çıkarak şunadır; nicklerini gizleyip düşmanlarına hainlik yapıp son dakika mütlüğü bozup saldırmak falan. Bu Tribal Wars 2 denen oyunda herkes birbirini tanıyor hemen hemen artık hep aynı oyuncular var. Herkes tanıdığı adamlarla birleşip 60 kişi 80 kişi oyundan keyif almadan, eğlenmeden savaşmadan 1 ayda dünya kapatsın bu mu oyun anlayışınız. 20 yıllık browser oyuncusuyum bu kadar saçma bir topluluk görmedim daha önce.

Yaklaşık 10 dünyadır oyunu bırakmıştım bot kullanımı yüzünden ve şuan gördüğüm kadarıyla oynanacak bir şeyi de kalmamış. Daha dünya başlamadan diplomasiler yapılıp 60 kişi dünya kapatıldığını ilk kez görüyorum. Multin vardı yoktu bot kullandın kullanmadın oydu buydu tartışmasına girmem bile kimseyle. Benim bu tribal wars 2 Türkiye sunucusuna dair yapacağım tek yorum ''ZIRVA''.

sekulerovic

Aktif Üye
Arkadaşlar Selam tekrardan,
Baya yorumlar yapılmış buradan ama birbirimizi kızdıracak üzecek yorumlardan kaçınalım, kimse kimseyi yeterince iyi tanımıyor zaten.
Ama şunu diyeyim multi mi değil mi o durumdan bağımsız oyuncu sayınız fazla olduğu halde Cincuk klanı kimseden yardım istemeden kendi kendilerine işlerini hallettiler, oyunlarını oynadılar.
Ben onları takdir ve tebrik ederim, kim olduklarını bilmiyorum ama gerçekten oyunu bilen kişiler.
Biz de zaten o arada vased ve oim klanlarıyla savaşıyorduk her iki klanın da oyuncu sayısı ayrı ayrı bizden fazla olmasına rağmen :)

DeletedUser1042

Guest
Arkadaşlar 1 kişi 5 kişi 10 kişi 100 kişi bunlar hikaye. 68 üyeniz var ve trapa bunlar multi değil diyor. Buna rağmen server 1 ay sürmedi. Ayrıca gyt veya kgh veya wog klanları 3 er 5 er oyunculu klanlar değiller. 68 hesap var bu hesaplarda meydan okuyan klanlar istedikleri gibi oynayabilirlerdi. Ortada bi emek var tebrik etmek gerek. Yok 5 kişiydik yok 100 kişiydik demeniz yanlış. Şayet ww iyi bilir sınırda 4 hesap bir ay oyunu tuttuğumuzu. Kazandık kolaydı. Hepinize hayırlı ramazanlar. Kendinizi bu kadar kaptırmayın :)
Kusura bakmada 4 hesap neyi tutmuşşun kimle savaştında 4 hesap diye yazıyorsun :D :D :D abilerin gelmese barbara atıyordun zaten palamut gibiler olmasa oyun falan tutmuyordunda neyse bu dünyayada başlayalı 5 gün olmuştu keşke başından beri oynasaymışımda sana şu lafları ettirmeseydim bu kadark olay

zalha

Ünlü Üye
Baya yorumlar yapılmış buradan ama birbirimizi kızdıracak üzecek yorumlardan kaçınalım, kimse kimseyi yeterince iyi tanımıyor zaten.
Ama şunu diyeyim multi mi değil mi o durumdan bağımsız oyuncu sayınız fazla olduğu halde Cincuk klanı kimseden yardım istemeden kendi kendilerine işlerini hallettiler, oyunlarını oynadılar.
Ben onları takdir ve tebrik ederim, kim olduklarını bilmiyorum ama gerçekten oyunu bilen kişiler.
Biz de zaten o arada vased ve oim klanlarıyla savaşıyorduk her iki klanın da oyuncu sayısı ayrı ayrı bizden fazla olmasına rağmen :)
tebrik ediyorum seni ve ekibini. başarılar diliyorum

yavi44

Üye
Bende sizi takdir ederim benim tek derdim cincuk klanı oyun kazanmadı cincuk klanı tek basina biside yapmadı cincuk klanı gece bonusunda casus atmadan kocsuz köy almaya çalışan bir klan ve tekrar diyorum cincuk klaninin bir başarısı yok ha o kadar iyilerse madem iyi iş cikarmislarsa gelsinler cincuk vs kirpi atalım? Herpes vs. Kimse dokunmasın hatta çoğu kişi bıraktı şuan ordumuz dahi yok ama genede alırız? Yada yeni servere gelsinler cincukla watsonla vs. Kimlerde tek başıma savasayim? Ben kutlanacak bir klan görmüyorum oyunda tek gördüğüm adaletsizlik bizde sizinle mut. Olmaya çalışıp cincuka vurmayı deneyebilirdik tabi o zamanlar 5 tane klanın bir olup 3 kişiye saldiracagini bilmiyorduk neyse dediğim gibi herpes iyi oynadı ama ortada bir başarı yok varsada tek başarı herpesin oim yi yenmesidir o kadar

Lostmyth

Ünlü Üye
Burada kimse kimseye suç atmasın, benim yazdığım şeyi iyi okuyup analiz edin. Herkes birbirinden beter. Sen fazlasın ben fazlayım o multi bu bot gibi yazılara mahal yok. kimin ne olduğunu herkes biliyor zaten. Kazananları tekrar tebrik ediyorum, ellerine sağlık. Gereksiz tartışma yaratmanın lüzmu yok. Tek tavsiyem nick değişip kendini gizleyip hainlik yapmak yerine delikanlı gibi oyun oynasın herkes.
Olayları kişiselleştiriyorsunuz. Senin multin daha çoktu benim multim daha azdı,senin sayın cok benimki az, sende bot var bende bot yok kavgası yapmaya gerek yok. Zaten herkes birbirinin ne mal olduğunu biliyor. Benim kirpi klanıyla bir bağım yok, dışardan bir göz olarak yorumladım ve kirpi klanına yapılan çok büyük bir yanlış var. Sen buna diplomasi diyebilirsin ama ben demem. Tabi yine de kazananın tebrik edilmesi gerekir ama kimi edicem Herpes'i mi cincuk'u mu şirinleri mi tsk'yı mı ?

Ben bu forumda hiçbir zamam kimseye posta koymadım. Bir çoğunuz benim kadar dünya kapatmamışsınızdır bile. Gereksiz polemik yaratmayın konuşmanın altında. Benim isyanım, bana anlatılanlardan yola çıkarak şunadır; nicklerini gizleyip düşmanlarına hainlik yapıp son dakika mütlüğü bozup saldırmak falan. Bu Tribal Wars 2 denen oyunda herkes birbirini tanıyor hemen hemen artık hep aynı oyuncular var. Herkes tanıdığı adamlarla birleşip 60 kişi 80 kişi oyundan keyif almadan, eğlenmeden savaşmadan 1 ayda dünya kapatsın bu mu oyun anlayışınız. 20 yıllık browser oyuncusuyum bu kadar saçma bir topluluk görmedim daha önce.

Yaklaşık 10 dünyadır oyunu bırakmıştım bot kullanımı yüzünden ve şuan gördüğüm kadarıyla oynanacak bir şeyi de kalmamış. Daha dünya başlamadan diplomasiler yapılıp 60 kişi dünya kapatıldığını ilk kez görüyorum. Multin vardı yoktu bot kullandın kullanmadın oydu buydu tartışmasına girmem bile kimseyle. Benim bu tribal wars 2 Türkiye sunucusuna dair yapacağım tek yorum ''ZIRVA''.
Harbiden bu kadar basit düşünüyor olamazsın. Bir dünyaya başlarken 5 kişiysen eğer kaybedeceğini biliyorsan oynamazsın. Yok kazanırım diye düşünüp oynuyosan kaybettikten sonra sayılarla örnekler vererek karşının emeğini hiçe saymanın anlamı yok. Biz eğlencesine girdik gyt oyuna başlar diye mütken saldırdık 1 tane çirkefin 1,5 k lık multisini aldık. Çirkef lafı az kalır tabi ona karekter yoksunu demek daha doğru olur. Sosyal mecraada kufur edecek kadar aciz insan. Velhasılkelam bot multi vesaire bu oyunda varolan şeyler. Hangi server olursa olsun multilerinize rağmen yendik demeyi tercih ederim. Oyunda multi var bot var diye veryansın etmenin bi anlamı yok çünkü bunları kullanan savaşan her iki grup. Bu konuda şikayetin varsa innogames ile görüşmelisin. Başta cincuk klanı olmak üzere herpes klanını da tebrik ederim tsk ya teşekkürü borç bilirim. Cincuk klanının kim olduğunu bilmem ama oyunlarına hayran kaldım diyebilirim. Farklı nickle başka serverlerde bizim karşımızda oynamalarını da isterim. Şayet ben takılmam benim için oyuncu oyuncudur nick değiştirmiş yada değiştirmemiş. Bunun çokca örneği vardır ama konuyu absürt şekilde uzatmanın anlamı yok. Kalın sağlıcakla...

Lostmyth

Ünlü Üye
Kusura bakmada 4 hesap neyi tutmuşşun kimle savaştında 4 hesap diye yazıyorsun :D :D :D abilerin gelmese barbara atıyordun zaten palamut gibiler olmasa oyun falan tutmuyordunda neyse bu dünyayada başlayalı 5 gün olmuştu keşke başından beri oynasaymışımda sana şu lafları ettirmeseydim bu kadark olay
Muhatabımda değilsin. Seviyemde de değilsin. Bak işine.

DeletedUser1044

Guest
Ben anlamıyorum oyunun başında 6-7 sağlam klan vardı .kirpide 80-90 tane oyuncu vardı alt klanıyla beraber. buna karşılık cincukta 23 şirinlerde 20 herpesde 25 oyuncu toplam 68 ediyor hala sayı olarak az lar bunların dışında klanlarda vardı sağlam oim örneği gibi. sizin burada oturup düşünmeniz gereken görece sayıca üstün konumdan nasıl oyunu kayba sürüklediğinizdir. 1 e 10 oynadık denmiş böyle birşey olması mümkünmü şuan oyunu bıraktıgınız anda bile 71 oyuncunuz var 2 klanınızda toplam biz 700-800 kişimiyiz yani ?

bana şunu söyleyin birde bu dünyada kirpilerin başarılı bir operasyonu varmı kaç tane hakkıyla köy almışlar buna karşılık kaç tane köy vermişler. bu eşitlik(görece üstünlük ama eşitlik diyorum) durumunda. ben kendi mda ekibim adına konuşuyorum şirinler klanına giremeyen 4-5 tane oyuncu vardı yer dolduğundan dolayı seviye basamadık hakim klanına aldık geçici süreliğine.ondan başkada bir klanımız yoktur ehlikeyf miş hun muş uydurmayalım bi yerimizden lütfen.

Bu arada az biraz oyun bilginiz olsaydı erken aşamada durum çıkmaza girdiğinde alt bölgeyi salıp yeniden başlatır yukardan bol def basarak cok rahat oyuna geri dönebilirdiniz ama egonuz el vermedi diye düşünüyorum. zaten bu kadar geç oyuna başlayarak neden oyuncuların yarısına yakınını alt bölgede başlatırsınızki anlamışta değilim sanırım onunda cevabı "ego" düşmanı kolayca yenebileceğinizi düşünmeniz ama iyi bir ders olmuştur umarım.

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

yavi44

Üye
Ben anlamıyorum oyunun başında 6-7 sağlam klan vardı .kirpide 80-90 tane oyuncu vardı alt klanıyla beraber. buna karşılık cincukta 23 şirinlerde 20 herpesde 25 oyuncu toplam 68 ediyor hala sayı olarak az lar bunların dışında klanlarda vardı sağlam oim örneği gibi. sizin burada oturup düşünmeniz gereken görece sayıca üstün konumdan nasıl oyunu kayba sürüklediğinizdir. 1 e 10 oynadık denmiş böyle birşey olması mümkünmü şuan oyunu bıraktıgınız anda bile 71 oyuncunuz var 2 klanınızda toplam biz 700-800 kişimiyiz yani ?

bana şunu söyleyin birde bu dünyada kirpilerin başarılı bir operasyonu varmı kaç tane hakkıyla köy almışlar buna karşılık kaç tane köy vermişler. bu eşitlik(görece üstünlük ama eşitlik diyorum) durumunda. ben kendi mda ekibim adına konuşuyorum şirinler klanına giremeyen 4-5 tane oyuncu vardı yer dolduğundan dolayı seviye basamadık hakim klanına aldık geçici süreliğine.ondan başkada bir klanımız yoktur ehlikeyf miş hun muş uydurmayalım bi yerimizden lütfen.

Bu arada az biraz oyun bilginiz olsaydı erken aşamada durum çıkmaza girdiğinde alt bölgeyi salıp yeniden başlatır yukardan bol def basarak cok rahat oyuna geri dönebilirdiniz ama egonuz el vermedi diye düşünüyorum. zaten bu kadar geç oyuna başlayarak neden oyuncuların yarısına yakınını alt bölgede başlatırsınızki anlamışta değilim sanırım onunda cevabı "ego" düşmanı kolayca yenebileceğinizi düşünmeniz ama iyi bir ders olmuştur umarım.
Kimseye bir ders olduğu yok klan 100 kişi diyorsun bende sana diyorumki aktif oyuncu yok klanda örnek veriyorum OSMAN-BEY mücahit diye bir arkadaşımız oyun bilmeyen ve oynamayan bir insan sen bu insanı tutupta normal birisinin yerine koyamazsin server başında sadece thang ile ben girdik cincuk klani var onunla savasiriz dedik yani 2 tane online oyuncu sonradan aramıza Burak ve Polonyalılar katıldı etti 7 kişi şu forum acildigindan beridir aynı şeyi tekrarlıyorum ama anlaşılan anlayış biciminizde bir eksiklik var oim klanı ile savaştık hiçbir klanla müttefik olmadık. Herpes klanı ile müttefik dahi olmadık ve biz oyun başından beridir oynayan polonyalilarla beraber 7 kişiydik sonradan diğer katılan random oyuncuları aramıza aldık cincuk klanı ise 20 kişi en baştan beraberler ve dahi ben gene forum başından beridir diyorum cincukun tek başına yaptigi 1 tane op yok hep şirinler var noldu 2 kişi barbar yapınca barbar koyu toplayınca basarilimi oldular yada gof oynuyor diyorsunuz adamın isminden başka oynadığı bişi yok oyun oynamayan adamın köyünü toplayincami başarılı oldunuz cincuk klanı server başından beridir 2 tane oyuncuya karşı güneyde savaştı ve barbar toplamak dışında hicbisi yapamadı sirinlerden destek alana kadar ha gece casuslamayip kocsuz gece bonusunda köy almaya çalıştılar bu kadarda beceriksiz bir klan 2 kişi ile server başından beri savaşacak kadar beceriksiz ki hep diyorum bunuda heralde anlayamiyorsunuz anlama yok cincuk madem bu kadar iyiydi neden tek başına kirpi ile kapismiyor gelsin yeni servere 5 kişi olalım ama sadece cincuk klanı olsun karşımızda??

yavi44

Üye

Ve aynen 2 kişi servere başlarken düşmanı kolayca yenebilecegimizi düşündük benle umut komik cümleler

Son düzenleme:

DeletedUser344

Guest
Arkadaşlar konunun daha fazla uzamaması için konuyu kapatıyorum.
Eğer hala rakip olma isteğiniz var ise yeni dünyaya katılacak olanlar 43. dünya forum başlığı açılınca açık açık yazsın, biz geleceğiz bu klanla müttefik bu klanla düşman olacağız bölgemiz burası şeklinde güzel bir dünya izleyelim ve sonunda çıkıp kazanan klanı tebrik edelim ne dersiniz?

Biz yöneticilerde o dünya başlar başlamaz en ince ayrıntısına kadar inceleyelim ve her zaman yaptığımız gibi sizlere eşit ve adi bir oyun sunmaya çalışalım. Benim herkese tavsiyem budur. Askerleriniz konuşsun yeni dünyada.

Herkese iyi günler, hayırlı ramazanlar dilerim.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.