Klasik Türk Dünyası

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser633

Guest
Kesinlikle Sonuna kadar Katılıyorum kişi başı en az 5 multi hesap ve buda yetmemıs gıbı gunlerce kesıntısız bot kullanımı ve halen daha ıntıkam vs zanneden zavallılara söyluyorum. Salı gunu yenı dunyaya Hakkıyla Gelın Bızde hakkını verelım..
Ha bu arada bır zamanlar bıze yalvaranlarıda Karşımızda Görmekten Zevk Alacağız İyİ Forumlar...

WOG

Kurucu Lideri !

BlueHeLL

Ünlü Üye
He bide unutmadan ekleyelim benim oyunda nickimi görüp herkes GyT burada gelip yendik ayaklarına yatacak arkadaşlarada söyliyim siz sadece benim oynadığım dünyada GyT yi yendik diye kendinizi avutmaya devam edin ancak bunu yapacaksınız çünkü tebrikler iyi oyunlar.

DeletedUser1218

Guest
Bot kullanımının sürekli aktif olduğu ve her aktif oyuncunun en az 5 multi hesap kullanıyor olmasından belliydi ne denilebilir ki ? 3 vs 1 Yapılan yanlışlara karşı yeni dünyada ekibimizle geliyor, laf salatası olan herkeside ekibi ile bekliyoruz...

Karşımızda olacak tüm klanlara zor ama başarılar diliyoruz...

" Whisper of Glory "

DeletedUser796

Guest
Bahsi Geçen Durumdan Bende Şikayetciyim.41. Dünyada Başladım Oradada Aynısını Yaşadım Farklı Sebeplerden Ötürü 2 Dünyayıda Bıraktım Şimdi 43 E Hazırlanıyorum Bende Bir Kaç Kişi İle.

sekulerovic

Aktif Üye
Arkadaşlar hepinize Merhabalar,
Herpes klanı adına konuşuyorum.
Klanımızda 20 aktif oyuncu var ve nicklerini gizleyen kimler bizden bilmiyorum ama 40. dünyaya gökbörü klanına bakarsanız yine aynı nickler ile oyuncular mevcut.
Sizin clandaki oyuncularla da birkaç oyuncu dışında ilk defa karşılaştı bizim arkadaşlar.

DeletedUser141

Guest
Arkadaşlar hepinize Merhabalar,
Herpes klanı adına konuşuyorum.
Klanımızda 20 aktif oyuncu var ve nicklerini gizleyen kimler bizden bilmiyorum ama 40. dünyaya gökbörü klanına bakarsanız yine aynı nickler ile oyuncular mevcut.
Sizin clandaki oyuncularla da birkaç oyuncu dışında ilk defa karşılaştı bizim arkadaşlar.

Bizim klanda yeniler çok. Bilhassa ben yenileri toplayıp oyunu öğretiyorum. Ama nafile. Cunkü karşılarında multilerle oynayanlar var. Acik isim de vericem. Herpesle multi derdimiz yok sizinle düz bir harbe girdik (harbin nedenleri klanlara ait) Fakat Cincuk ve sirinler.. Cincugun multi olaylarini kac kere sikayet ettik ama hic bir sey degismedi onun icin cincuklari saliyorum. Sirinler klani ise bizi müt diye kandirip son anda sirtimizdan vurdu ve MUTLUK devam ederken bolgemizden koy alarak savas ilan etti. Nedenj ise klanimizda 1 2 gytli varmis da eski dunyalardan intikam alacakmis.. ona bakilirsa benim koylerimin adi da KGH idi ve profilimde de kgh yaziyordu fakat bjzim klan ne kGH oldu ne de GYT.. sadece kirpi. Adinizi gordum ve yazmak istedim:) Tipik bir turk dunyasi iste. Latince bir hukuk kavrami vardir "Pacta Sunt Servanda diye. Ahde vefa yani. Yapilan antlasmalara baglilik demek. O bizim dunyada yok:) Multiler mi dersin MuT iken saldiranlar mi dersin tipik TC simülasyonu iste sasirmadim:)

DeletedUser861

Guest
Öncelikle MDA ekibi olarak Hayırlı Ramazanlar dileriz.

Biz MDA ekibi olarak yunanada geldiğinizde gördünüz bizde multi yoktur sizde bilirsiniz. Vahşi kirpi-Uysal Kirpi- ve 4 klan multiniz var. Polonyalılar ww ekibinden arkadaşlarda geldi. Biz zaten savaşa daha dahil olamadık. Cincuk klanı tanımıyoruz Herpeas klanı ise yeni oyuncular ve çok iyi oyuncular. Sayı olarak eşitizdir ama hesap olarak eşit değildik sizde fazlalık vardı. Yeni dünya için bir şey diyemiyorum bu dünyayıda sayar isek 4 dünya üst üste kazanmış oluyoruz. Ekibimiz yorgun bizim için zor gözüküyor. Daha önce ekip ile başladığımız dünyalarda bizi görüp kaçanlar oldu. Biz tam kadro olmasakta her dünya MDA olarak bulunuyoruz zaten. Bir ara haberleşir isek ekip olarak savaşmak çok zevkli olucaktır.

Teşekkürler,
MDA Ailesi

BlueHeLL

Ünlü Üye
Hayırlı ramazanlar olsun lakin bana bu dünyada kimse multi muhabbeti yapmasın bence 7/24 bot ile oynayıp yüzlerce multi olan Bi dünyada 4 klana karşı tek klan adil oyun mu sizce?
Ayrıca benim mi haberim yok bizim 4 multi klanımızdan ben niye dünya başından beri köylerim boş geziyorum
Ayrıca benim nickimi görüp GyT yendik demeye çalışan garibanlara selam olsun nasılsa hiç GyT yenemeyince böyle oluyor herhalde

BlueHeLL
GyT

DeletedUser141

Guest
Öncelikle MDA ekibi olarak Hayırlı Ramazanlar dileriz.

Biz MDA ekibi olarak yunanada geldiğinizde gördünüz bizde multi yoktur sizde bilirsiniz. Vahşi kirpi-Uysal Kirpi- ve 4 klan multiniz var. Polonyalılar ww ekibinden arkadaşlarda geldi. Biz zaten savaşa daha dahil olamadık. Cincuk klanı tanımıyoruz Herpeas klanı ise yeni oyuncular ve çok iyi oyuncular. Sayı olarak eşitizdir ama hesap olarak eşit değildik sizde fazlalık vardı. Yeni dünya için bir şey diyemiyorum bu dünyayıda sayar isek 4 dünya üst üste kazanmış oluyoruz. Ekibimiz yorgun bizim için zor gözüküyor. Daha önce ekip ile başladığımız dünyalarda bizi görüp kaçanlar oldu. Biz tam kadro olmasakta her dünya MDA olarak bulunuyoruz zaten. Bir ara haberleşir isek ekip olarak savaşmak çok zevkli olucaktır.

Teşekkürler,
MDA Ailesi

Merhaba :) Bizim vahsi kirpi ve uysal diye klanlarimiz mevcut fakat bunlar multi degil bilakis gerçek oyuncularin bulundugu ust-alt klanlar seklinde dizayn edilmiştir fikri de bana aittir. Vahsi kirpidekiler ust klan uysal kirpidekiler ise oyuna yeni baslayanlar. Orada ben varim ve yeni arkadaşlarımızı oyuna kazandirmaya çalışıyorum. Yani yanlis anlasilma ya da yonlendirilme olmasin hersey zaten açık bizde. Isimler dahi ayni:) KGH ekibi burada olmadigi icin Kirpi adi altinda mustakil yeni gecici bir klan kurduk. MDA'nın dostluğu da dusmanligi da seref verir. Tekrar ayni dunyada olmak icin sabirsizlaniyorum. Kendine iyi bak:)

(not: multilerimiz bol olsaydi ve hile yapiyor olsaydik ben ihanete uğrayıp sil bastan yapmazdim. köyümde full def olurdu multilerden cektigimiz ve dunyayi simdiden kapatmis olurduk)

MeTTaLi

Aktif Üye
Öncelikle TSK ekibi olarak hayırlı Ramazanlar dileriz.

TSK ekibi olarak daha geleli 1 hafta oldu ancak serveri yakından takip ederim arkadaşlar herkes daha önce birbiri ile oynadı lütfen saygılı olun kimse gyt yi yendi gibi sözler söylenmedi ortak gruplarda da bile bu konuşma geçmedi evet ama açıkçası ben gyt den oyuncular gördüğüm için geldim şahsen güzel bir savaş olur diye hele ki orovada beraber oynadığım wog ekibini çok değer verdiğim cihat abi ve ömer abinin ekibini görünce zevkini beraber çıkaralım dedim multi hesap hiçbir şekilde açılmamıştır oyunu bırakanların bir çoğunu TSK ekibi olarak bizim oyuncularımız doldurmuştur yaklaşık TYRANT URAHARA ve ben 30 kişi geldik zaten hepsi bizzat oynayan oyunculardır. bu benim son dünyam olacaktı zaten o yüzden lütfen her kaybedilen dünyada böyle yazılar yazmayınız.
SERVERİ KAZANAN VE ÇOK İYİ OYUN YÖNETEN GERÇEKTEN EMEK VEREREK OYNAYAN HERPES VE CİNCUK EKİBİNİ TSK AİLESİ OLARAK TEBRİK EDERİZ

METTALİ
TSK

BlueHeLL

Ünlü Üye
Şu lafında katılmadığım noktayı söyliyim açıkça bu dünyayı kazanan HERPES buna gram sözüm yok ama cincuk kadar eksik birilerini görmedim bu dünyayı bırak bu oyunda en ufak Bi hak sahibi olduklarını düşünmüyorum

HERPES e hakkını veririm oyunu oyun gibi oynayıp saygıda kusur tanımayan böyle düşmanları severim

Lostmyth

Ünlü Üye
Arkadaşlar 1 kişi 5 kişi 10 kişi 100 kişi bunlar hikaye. 68 üyeniz var ve trapa bunlar multi değil diyor. Buna rağmen server 1 ay sürmedi. Ayrıca gyt veya kgh veya wog klanları 3 er 5 er oyunculu klanlar değiller. 68 hesap var bu hesaplarda meydan okuyan klanlar istedikleri gibi oynayabilirlerdi. Ortada bi emek var tebrik etmek gerek. Yok 5 kişiydik yok 100 kişiydik demeniz yanlış. Şayet ww iyi bilir sınırda 4 hesap bir ay oyunu tuttuğumuzu. Kazandık kolaydı. Hepinize hayırlı ramazanlar. Kendinizi bu kadar kaptırmayın :)

MeTTaLi

Aktif Üye
Şu lafında katılmadığım noktayı söyliyim açıkça bu dünyayı kazanan HERPES buna gram sözüm yok ama cincuk kadar eksik birilerini görmedim bu dünyayı bırak bu oyunda en ufak Bi hak sahibi olduklarını düşünmüyorum

HERPES e hakkını veririm oyunu oyun gibi oynayıp saygıda kusur tanımayan böyle düşmanları severim
burak abi ben haşata bakarak yorum yaparım baya da iyi takip ettim diyebilirim güzel savaş verdi iki tarafta bu yüzden tebrik etmemiz gerekir.

Tugay0103

Aktif Üye
Israilin filistine karsi yaptığı mezalimi alkislayan Birlesmis Milletler gibi konuştunuz. Bende sizi tebrik ediyorum. son anda dunyaya katilip hicbirseyden haberiniz olmadan hukum veriyorsunuz. Bize bir cok mesajlarda gyt hakkında msjlar yazildi ki arkadaslarimiz burada yazıyor onları:) Tekrwr ediyorum Herpesle derdimiz yok liderleriyle de gorstum ve iyi bbir klan fakat Cimcik klaninin alenen yaptigi hileleri adminlere alkışliyordur sanirim. Ilk dünyadan beri oynarim bu oyunu. ilk 40a girmisligim var totalde o zamanlar. Ama boyle bir duzenli ve sistematik bir hile ve multi agini gormedim (cincuk ve sirinlerden bahsediylrum)

Çarktan asil çıkmayınca oyundan düşen açtığınız multiler elinizde patlayınca serverı bırakıp gitmek kolay. (ODD) klanının bütün köyleri boş kutsallar köyde yok biz mi multici oluyoruz. Ağlamayın çıkın adam gibi beyler biz sizi yenemiyoruz diyin konu kapansın.

MeTTaLi

Aktif Üye
Çarktan asil çıkmayınca oyundan düşen açtığınız multiler elinizde patlayınca serverı bırakıp gitmek kolay. (ODD) klanının bütün köyleri boş kutsallar köyde yok biz mi multici oluyoruz. Ağlamayın çıkın adam gibi beyler biz sizi yenemiyoruz diyin konu kapansın.
ya tugay buna bakma sen bu hep böyle ağlar ağlar durur buradan emeği geçen bluhell AKRİEL BURAK ABİYE YAVİYE THANGE VS emeği geçen herkesin eline sağlık

BlueHeLL

Ünlü Üye
Ömer ben oyunu hakkıyla oynayan herkesi tebrik ederim ama 20 hesap başlayıp alayını ilk fırsatta barbar yapıp eşekleyip saldırı atan ve bu çerçevede saygısız davranan 2-3 kişiye saygı duymam

DeletedUser141

Guest
Biz herpesi zaten tebrik ediyoruz:) Kuyruklari neden tebrik edeyim? Buradaki oyuncular klanlarindan bagimsjz bjr şekilde oynuyorlar, kendj klanlari ille oynamasj mi gerekiyor? Siz olaya kendi bakis acinizdan baktiginiz icin rahatsiniz. Bu oyun boyle gelismez. Ben her oyuna girdigimde ordu ve binalara bakmadan once mesajlara giriyorum onlarca mesaj var abi sunu nasil yapmaliyim sunu nasil etmeliyim diye. Ben yeni baslamis arkadaslarimiz oyuna kusmesinler oyunda kalsinlar diye boyle bir tavır sergilerken cimcuk ve sirinler multilerle rahat rahat gelisti. Ayni safta yer aliylrsaniz bile dogruya dogru yanlisa yanlış demelisiniz. Herpes multisiz oldugu icin zaten bir tek ona tebrikler diyorum, ki dünya bitmis degil. Mettali adli oyuncu (ilk defa rastladim) neden kazananlari zikretti? gerek yok ortaligi karistirmaya konunun muhattabı degilsin zira

BlueHeLL

Ünlü Üye
Ya pardon da sen kimsin ki konuşuyorsun ben sana istersen bu dünyadaki tüm multilerin listesini yapayım bu oyunda bot yada multi olmadan oynayan tek adammış gibi konuşma sen bence hiç odd klanını hedef gösterip multici yapacaksan istersen ehli keyf kaygısızlar yada cincuk%90 ı yada herpes in içindeki klansız tüm multilerin listesini yapıp vereyim sana

YigitBaba

Yeni Üye
Öncelikle tüm palamidi oyuncularının ve tw2 ailesinin ramazan ayının hayırlara vesile olmasını dilerim. Bir çok ekip oyundaki dostlarıyla ekipleriyle beraber oldu savaştılar, mücadele ettiler; kimileri bıraktı kimileri devam etti. Bizler HERPES (HPV) klanı olarak bu ekiplerden birtanesi idik ve elimizden geldiğince mücadelenin içerisinde yer aldık. Burada kimseyi hiçbir klanı hiçbir şahsı zan altında bırakmadan bir kaç noktaya değinmek istiyorum. Haklısınız klan mücadeleleri müttefik, ateşkes paktı ve düşmanlık ilişkileri ile dolu. Doğru tercihler yapan daha çok aktif olan daha çok çabalayan ekipler tabi ki her zaman kazanmaya bir adım daha önde oluyorlar ve bu durumun bundan sonraki tüm dünyalarda da bu şekilde ilerleyeceğini hepimizi biliyoruz. Multi konusuna değinen arkadaşlarımız ve gerekli olabilecek her hangi bir inceleme için
Just a little bit odd
Sultan süleyman han
Ukp
Akrepp (akp)
Liverpool (lpl)
İsimli klanların oyunun ilerleyen aşamasında sadece kuzeyde pozisyon alarak gerekli gelişimleri, asker konumları ve ticaret güzargahları incelenerek dikkate alınmasını daha doğru buluyorum. Herkese iyi geceler dilerim.
YigitBaba
HPV

Durum
Konu yanıtlara kapalı.