Klasik Türk Dünyası

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

BlueHeLL

Ünlü Üye
ya tugay buna bakma sen bu hep böyle ağlar ağlar durur buradan emeği geçen bluhell AKRİEL BURAK ABİYE YAVİYE THANGE VS emeği geçen herkesin eline sağlık
Böyle düşmanım olsun benim için sıkıntı yok işte misal kemankeş Şamil filan hepsi ile düşman olduğum halde wp den konuşup hal hatır soruyorsam oyunu hakkıyla oynamışız demektir ama daha dün gelip millete bu oyunda ahkam kesen arkadaşlarada istemsizce saygı nasıl duyarım diye düşünüyorum

MeTTaLi

Aktif Üye
Ömer ben oyunu hakkıyla oynayan herkesi tebrik ederim ama 20 hesap başlayıp alayını ilk fırsatta barbar yapıp eşekleyip saldırı atan ve bu çerçevede saygısız davranan 2-3 kişiye saygı duymam
valla abi sizde de çok vardı allah var tamam çoğu bırakanlar yavuz abi ile konuşurum sevdiğim bi abi oda ama saygısızlık konusuna bişey diyemem orada hakkım yok senin oynayış stilini de bilirim zaten bu yüzden geldim uzun zaman sonra gene zevk alalım diye

Tugay0103

Aktif Üye
Ya pardon da sen kimsin ki konuşuyorsun ben sana istersen bu dünyadaki tüm multilerin listesini yapayım bu oyunda bot yada multi olmadan oynayan tek adammış gibi konuşma sen bence hiç odd klanını hedef gösterip multici yapacaksan istersen ehli keyf kaygısızlar yada cincuk%90 ı yada herpes in içindeki klansız tüm multilerin listesini yapıp vereyim sana
Sen kimsin derken ? Sen kendini bu oyunun ağası mı sanıyorsun bu nasıl bir konuşma tarzı ? Acın var anlıyoruz kalkmış artistlik yapıyorsun

zalha

Ünlü Üye
Burada kimse kimseye suç atmasın, benim yazdığım şeyi iyi okuyup analiz edin. Herkes birbirinden beter. Sen fazlasın ben fazlayım o multi bu bot gibi yazılara mahal yok. kimin ne olduğunu herkes biliyor zaten. Kazananları tekrar tebrik ediyorum, ellerine sağlık. Gereksiz tartışma yaratmanın lüzmu yok. Tek tavsiyem nick değişip kendini gizleyip hainlik yapmak yerine delikanlı gibi oyun oynasın herkes.

Tugay0103

Aktif Üye
Böyle düşmanım olsun benim için sıkıntı yok işte misal kemankeş Şamil filan hepsi ile düşman olduğum halde wp den konuşup hal hatır soruyorsam oyunu hakkıyla oynamışız demektir ama daha dün gelip millete bu oyunda ahkam kesen arkadaşlarada istemsizce saygı nasıl duyarım diye düşünüyorum
Dün gelip dünyayı kazandık sizde eski oyuncu varda ne oluyor anlatsana ? Burda laf yapman kolay adam gibi kaçıp gitmeseydin delikanlıca gücün yettiği kadar savaşsaydın anca laftasınız boş insanlar sizi yüreğiniz egonuz kadar yok gidin ötede ağlayın şimdi :D

BlueHeLL

Ünlü Üye
Sen kimsin derken ? Sen kendini bu oyunun ağası mı sanıyorsun bu nasıl bir konuşma tarzı ? Acın var anlıyoruz kalkmış artistlik yapıyorsun
Ya dayı bak oyuna ilk başladığın gün bana mesaj attın ahkam kestin orada da sana dedim sen kimsin daha seni tanımıyorum bile gelmiş araya maydanoz oluyorsun

DeletedUser141

Guest
Bu mesajlari buyuklerimiz de görür. Biz oyunla ilgili bjr şikâyetimizj dile getiremicek miyiz hemen yaftalanacagiz mi? hos degil bu. Sizi kiniyorum.

BlueHeLL

Ünlü Üye
Bu mesajlari buyuklerimiz de görür. Biz oyunla ilgili bjr şikâyetimizj dile getiremicek miyiz hemen yaftalanacagiz mi? hos degil bu. Sizi kiniyorum.
Bu oyunun Bi suçlusu varsa en başta Bi işe yaramayan moderatör arkadaşlarımız saolsun ticketlere kopyala yapıştırdan başka Bi şey yapmıyorlar bu oyunu bitiren hiç ilgilenmeyen mod lar saolsun ben oyuna zaten başlama gibi Bi hevesim yoktu fazla kasmadan bitirmek en iyisi bence de

HERPES İ TEBRİK EDERİM TEKRARDAN BU DURUM SİZLE İLGİLİ DEĞİL ZATEN

DeletedUser141

Guest
Ben simdi anladim bu oyun TC'de neden tutulmadi.. Emegi gecen herkese tebrikler. Kendi dostlariniz arasinda ününüz var fakat keske bizden de saygiyi hakketseydiniz. Kemankes mesela cok sevdiğim birisidir. Karsj karşıya olsak bile saygim var. Fakat metalica gibileri saygiyi haketmeyen tipler. Üzgünüm.

BlueHeLL

Ünlü Üye
Dün gelip dünyayı kazandık sizde eski oyuncu varda ne oluyor anlatsana ? Burda laf yapman kolay adam gibi kaçıp gitmeseydin delikanlıca gücün yettiği kadar savaşsaydın anca laftasınız boş insanlar sizi yüreğiniz egonuz kadar yok gidin ötede ağlayın şimdi :D
Sen mi dün gelip dünya kazandın ego nasıl görüyoruz daha oyunda varlığını bile gösterememişsin bari az düzgün olda git herpesi tebrik et sen nasıl kazandım diyorsun

DeletedUser344

Guest
Bu oyunun Bi suçlusu varsa en başta Bi işe yaramayan moderatör arkadaşlarımız saolsun ticketlere kopyala yapıştırdan başka Bi şey yapmıyorlar bu oyunu bitiren hiç ilgilenmeyen mod lar saolsun ben oyuna zaten başlama gibi Bi hevesim yoktu fazla kasmadan bitirmek en iyisi bence de

HERPES İ TEBRİK EDERİM TEKRARDAN BU DURUM SİZLE İLGİLİ DEĞİL ZATEN

Konuşma üslubunuza dikkat ediniz. Her atılan ticketa verilecek cevaplar bellidir bunu oyuncu ve moderatör arasındaki ilişki bölümünde görebilirsiniz. Siz oyuncular oyunu eşit şekilde oynamak istiyorsanız öncelikle herkesin kurallara uyması gerekmektedir!

Gerekli incelemeler yapılıyor ve gerekli cezalar veriliyor.

BlueHeLL

Ünlü Üye
Konuşma üslubunuza dikkat ediniz. Her atılan ticketa verilecek cevaplar bellidir bunu oyuncu ve moderatör arasındaki ilişki bölümünde görebilirsiniz. Siz oyuncular oyunu eşit şekilde oynamak istiyorsanız öncelikle herkesin kurallara uyması gerekmektedir!

Gerekli incelemeler yapılıyor ve gerekli cezalar veriliyor.
Sırf denedim kendi hesabımı şikayet ettim gerekli inceleme yapılacak diye yazdınız Allah razı olsun 2 hesapta halen açık bu mu kontrol tarzı tebrik ederim güzel iş yapıyorsunuz

DeletedUser344

Guest
Sırf denedim kendi hesabımı şikayet ettim gerekli inceleme yapılacak diye yazdınız Allah razı olsun 2 hesapta halen açık bu mu kontrol tarzı tebrik ederim güzel iş yapıyorsunuz

BlueHeLL belli bir düzende işliyor kontroller ceza işlemleri. İnceleme yapılıp yapılmadığını siz bilemezsiniz. Yada ticket atılınca hemen incelenecek ceza alacak gibi bir durum yok. Umarım anlatabilmişimdir.

Biz yöneticiler işimizi yapmıyor olsaydık yıllardır burada olmazdık. Bu oyunun yapımcıları kontrol eden yöneticileri vs var yani siz rahat olabilirsiniz.
Sizlere oyununuzda başarılar dilerim.

BlueHeLL

Ünlü Üye
BlueHeLL belli bir düzende işliyor kontroller ceza işlemleri. İnceleme yapılıp yapılmadığını siz bilemezsiniz. Yada ticket atılınca hemen incelenecek ceza alacak gibi bir durum yok. Umarım anlatabilmişimdir.

Biz yöneticiler işimizi yapmıyor olsaydık yıllardır burada olmazdık. Bu oyunun yapımcıları kontrol eden yöneticileri vs var yani siz rahat olabilirsiniz.
Sizlere oyununuzda başarılar dilerim.
Oynanmayan oyunda yöneticilik yapmaya başlar oldunuz Bi kere hatayı kendinizde arasaydınız belki bu oyun şuan diğer strateji oyunları gibi oynanırdı ayrıca sw başından beri açıkça gelişip sürekli hale gelen multiler duruyor halen inceleme yapıyorsunuz belli diyorum zaten tüm multiler aktif devam ediyor yanlış anlaşılmasın her taraf için aynısını söylüyorum şimdi beni gelip banlayacaksın ancak ben forumda yazınca oluyor zaten tebrik ederim

DeletedUser344

Guest
Biz yöneticiler olarak kimseyi azarlamak gibi bir durumun içinde değiliz, kendisi bizlere söz hakkı verdiği için cevap verme gereği duydum.
Herkes bizim gözümüzde eşittir bu yüzden konuyu kişileştirmeye gerek yok.

Herkese hayırlı ramazanlar dilerim.
Ülkemizin geçirdiği bu zor günlerde herkesin biraz daha sağduyulu olması gerektiğini düşünüyorum.

Unutmayın ki bu sadece bir oyundur.
iyi geceler.

yavi44

Üye
Öncelikle MDA ekibi olarak Hayırlı Ramazanlar dileriz.

Biz MDA ekibi olarak yunanada geldiğinizde gördünüz bizde multi yoktur sizde bilirsiniz. Vahşi kirpi-Uysal Kirpi- ve 4 klan multiniz var. Polonyalılar ww ekibinden arkadaşlarda geldi. Biz zaten savaşa daha dahil olamadık. Cincuk klanı tanımıyoruz Herpeas klanı ise yeni oyuncular ve çok iyi oyuncular. Sayı olarak eşitizdir ama hesap olarak eşit değildik sizde fazlalık vardı. Yeni dünya için bir şey diyemiyorum bu dünyayıda sayar isek 4 dünya üst üste kazanmış oluyoruz. Ekibimiz yorgun bizim için zor gözüküyor. Daha önce ekip ile başladığımız dünyalarda bizi görüp kaçanlar oldu. Biz tam kadro olmasakta her dünya MDA olarak bulunuyoruz zaten. Bir ara haberleşir isek ekip olarak savaşmak çok zevkli olucaktır.

Teşekkürler,
MDA Ailesi
şunu belirtmek isterim sayı oyalarak kesinlikle bir eşitlik yok bu kesin ve net bir olay 10 kişiye karşı 1 kişi şeklinde oynanmıs bir dünya genede herkesin eline sağlık

Durum
Konu yanıtlara kapalı.