Klasik Türk Dünyası

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

BlueHeLL

Ünlü Üye
Biz yöneticiler olarak kimseyi azarlamak gibi bir durumun içinde değiliz, kendisi bizlere söz hakkı verdiği için cevap verme gereği duydum.
Herkes bizim gözümüzde eşittir bu yüzden konuyu kişileştirmeye gerek yok.

Herkese hayırlı ramazanlar dilerim.
Ülkemizin geçirdiği bu zor günlerde herkesin biraz daha sağduyulu olması gerektiğini düşünüyorum.

Unutmayın ki bu sadece bir oyundur.
iyi geceler.
Bi şey sorucam bide sırf meraktan kaç dünyada oynadın bu oyunda hakkıyla sırf meraktan

DeletedUser141

Guest
Biz yöneticiler olarak kimseyi azarlamak gibi bir durumun içinde değiliz, kendisi bizlere söz hakkı verdiği için cevap verme gereği duydum.

Ülkemizin geçirdiği bu zor günlerde herkesin biraz daha sağduyulu olması gerektiğini düşünüyorum.

iyi geceler.

Pek haklisiniz. Bu sadece bir oyun. Karantinamizi doldurmak icin oyuna girelim dedik uzun bir muddet sonra, fakat oyun robotik bir hâl almis. multiler, cirkef oyuncular, botlar vesaire. Işin sırrını mi cozmusler bilmiyorum ama yakalanmiyorlar da:) Sadece bir oyun bu gençler. Bu kadar cirkeflige gerek yok. Bir dunya yenersin digerini kaybedersin olabiljr. Bunu bazı dünyalarda yenilen ve bazen de 4 dunya ust uste yenen, kendi halindeki amator emin (ben) olarak söylüyorum. Iyi ramazanlar.

(Herpesi kutluyorum. Sizin dostlugunuz da dusmanliginiz da mda gibi seref verdi. Sekulerovic, tebrikler:) fakat cincuk ve sirinler ve djger multiciler, gerek yoktu. bilegin hakkı onemli.)

Hersey asikar oldu maskeler dustu. Hayirli geceler dilerim.

yavi44

Üye
son olarak sölyeyeceklerimede kimsenin karşı cıkacagını düşünmüyorum bu oyunda bir ton multi hesap var bu bir gerçek multi olayını geçtim online oyuncu sayısı olarak çok çok abartılacak derecede bir eşitsizlik vardı 1 v 10 gibi bir durum yok denemez çünkü çok sayıda klan birleşerek tek bir sayıda klana saldırdılar ben en basındada dedim gyt klanı serverde yok diye gene diyorumda polonyalılarda sadece 4 kişiden ibaret ve iki taraf içinde bir başarı oldugunu düşünmüyorum ne kazanan için ve kaybeden için bu dünyada gördüğüm tek şey eşit olmayan bir savaş. ama genede herkesin eline sağlık

60 kişisinız 20 kişilik cincuk klanını yenemediniz kaldıramıyorsunuz trapemin oyunun basında büyük büyük konusuyordu köylerini kaptırınca küfür etmekte karekterini gösterdi cincuk klanını hafife alıp ilk düşman etmek yanınıza vased i alıp sıkıştırmak niyetinde idiniz sonuc ne 1 ay olmadan köyleri saldınız yunanada böyle salmıstı trapaemin suna anla dişine göre rakip bul git oyuna yeni başlayanlarla ugras cincuk mda herpes sana göre degil... iyi oyunlar hakkıyla yenildik diyenlere lafım yok

uysal kirpi
akrep
just a litte
liverpool ve zoran klanı vahşi kirpinin multisi oldugunu herkez biliyor

yavi44

Üye

iyi geceler.
ve sizlerede tek birşey söylemek istiyorum elinizden geldiğince herkese eşit ve adil bir oyun oynatmaya çalışıyorsunuz sonucta oyuncu değil yöneticisiniz haksızlık yaparsanız sadece kendinize zararı olur bu yüzden haksızlıkta yapmamaya gayret ediyorsunuz bunu görebiliyorum fakat oyunda bir sürü multi hesap varken mesela holmes hesabı yada muhasara hesabı bu hesaplar belli yani bu hesapların asıl oynayan oyuncularına ban atmayıp bluehell ile aynı ıp de girilen bütün hesaplara ban atmanız bir haksızlık oluşturdu belki bunu bilerek yapmadınız ama bu bir gerçekti mesela muro diye bir hesap sonunda harfler vardı ve oyuna yeni başlayan bir oyuncunun hesabıydı ve sırf aynı ıp den birkaç kere şifre ile girildi diye o hesabı banladınız halbuki ne ham alısverisi onu geçtim asker alısverisi bile yoktu ki hesap 500 puandı sonradan farkedip hesabı actınız fakat genede o kadar multi varken bunu yapmanız oyunda eşitsizlik olmasına yol actı amacım sizleri negatif yönde eleştirmek değil sadece kendimce gördüğüm hatalardır haksızda olabilirim sadece düşüncem bu yöndedir iyi günler.

yavi44

Üye
60 kişisinız 20 kişilik cincuk klanını yenemediniz kaldıramıyorsunuz trapemin oyunun basında büyük büyük konusuyordu köylerini kaptırınca küfür etmekte karekterini gösterdi cincuk klanını hafife alıp ilk düşman etmek yanınıza vased i alıp sıkıştırmak niyetinde idiniz sonuc ne 1 ay olmadan köyleri saldınız yunanada böyle salmıstı trapaemin suna anla dişine göre rakip bul git oyuna yeni başlayanlarla ugras cincuk mda herpes sana göre degil... iyi oyunlar hakkıyla yenildik diyenlere lafım yok

uysal kirpi
akrep
just a litte
öncelikle aktif oyuncu sayısından bahsediyorum eğer bana cevap verdiyseniz ve biz şirinler herpes ve cincuk klanı bize saldırana kadar oyunu bırakmadık ayrıca vased klanını yanımızada almadık onlar bizzat benim tanıdıklarımdı fakat oyunu bırakarak herpes klanına çok büyük bir koz verdiler biz cincuk klanına karsıda oyun kaybetmedik şirinler+cincuk+herpes klanına karsı kaybettik ama sonuç olarak kaybettik bu bir gerçek.

BlueHeLL

Ünlü Üye

uysal kirpi
akrep
just a litte
İsmail şöyle örnek vereyim o zaman
Kaygısızlar
Bozkurt
Sultan Süleyman han
Ehli keyf
Hakim
Anti surrender
Hun
Dertsiz bide bu klanları kontrol et istersen

yavi44

Üye

uysal kirpi
akrep
just a litte
eğer cincuk klanı olarak bir üstünlük kurdugunuza inanıyorsanız hiçbir klan müdahale etmediği sürece sadece cincuk klanı ile savasabiliriz?

DeletedUser141

Guest

uysal kirpi
akrep
just a litte

Watsonun sozcusu mu oldunuz yoksa siz misiniz o ? Koyleri kaptirmadim, ben verdim. Watson oyunun basinda asillemek istedi, yavi ile birlikte asilelrini kestik ve oyunu birakcam diye aglamisti. arkadaslari ikna etti ve multi Holmesin koylerini watsona verdiler. multilerle bana ustunluk kurdu ama buna ragmen direndim. Akabinde klanimizdan biri tum defini benden çekti (oimden aldigimiz biriydi) ve bu olaydan sonra watson eskikligi farketti ya da biliyordu;) , bana saldirdi ve diger azinliktaki defimi kesti. Ortada multi var, ihanet var fakat sadece benim küfrumu elestiriyorsunuz. Yunan meselesine ise inmeyecegim. Anlatsam da anlauacak kapasiteniz var mi bilmiyorum. Tanimadiginiz insanlara boyle konustugunuza gore, sanal karakteriniz gerçek karakterinizi yansitiyor. Cincuk bize odaklanmisken biz cuncuk-oim-herpes-sirinler ile savasiyorduk ve hala oyle.

DeletedUser141

Guest
Watsona yazdiklarimi solucan kral forumda bana hatırlatıyor. Siz nasil teskilatsiniz boyle? Kemankes, bana karsi yapilan hakaretleri iceren bir mesaji begendigin icin kınıyorum seni

İsmail şöyle örnek vereyim o zaman
Kaygısızlar
Bozkurt
Sultan Süleyman han
Ehli keyf
Hakim
Anti surrender
Hun
Dertsiz bide bu klanları kontrol et istersen
bunların hicbirini bilmem hakimde mulı degil klan herkeze acık kurdum giren giriyor gir bak enson kim girmiş kim cıkmıs dıger klanlarla ne ben nede tanıdıgım kimse yoktur burak :D

QUOTE="trapaemin, post: 11058, member: 141"]
Watsonun sozcusu mu oldunuz yoksa siz misiniz o ? Koyleri kaptirmadim, ben verdim. Watson oyunun basinda asillemek istedi, yavi ile birlikte asilelrini kestik ve oyunu birakcam diye aglamisti. arkadaslari ikna etti ve multi Holmesin koylerini watsona verdiler. multilerle bana ustunluk kurdu ama buna ragmen direndim. Akabinde klanimizdan biri tum defini benden çekti (oimden aldigimiz biriydi) ve bu olaydan sonra watson eskikligi farketti ya da biliyordu;) , bana saldirdi ve diger azinliktaki defimi kesti. Ortada multi var, ihanet var fakat sadece benim küfrumu elestiriyorsunuz. Yunan meselesine ise inmeyecegim. Anlatsam da anlauacak kapasiteniz var mi bilmiyorum. Tanimadiginiz insanlara boyle konustugunuza gore, sanal karakteriniz gerçek karakterinizi yansitiyor. Cincuk bize odaklanmisken biz cuncuk-oim-herpes-sirinler ile savasiyorduk ve hala oyle.
[/QUOTE]
hayal dünyasında yasıyorsun köyü salmış mış :D neyse iyi oyunlar bu arada cincuk ben degilim

DeletedUser141

Guest
QUOTE="trapaemin, post: 11058, member: 141"]
hayal dünyasında yasıyorsun köyü salmış mış :D neyse iyi oyunlar bu arada cincuk ben degilim
[/QUOTE

watsin diyorum cincuk degil. Evet koyu saldim:) sabaha kadar saldun-salmadun diye devam edebiliriz ama pek tanimadigin birine oyle yakisiksiz konuşma tavsiye etmiyorum. Hos olmuyor. Yanlisim varsa da elestir ama ileriye de gitme.

ilk günden beri cakıyorlar kestikleri askerin hattı hesabı yok vura vura aldılar köyleri mancılıkla indirdiler köyleri oyun oynatmamak için yukarıdan köy aldılar hala üstunlük kurmadınız siz almadınız biz saldık deniliyor oyunu oynadıgınızı düşünmeyin cünkü cıncuk oynama fırsatı vermedi

yavi44

Üye
ilk günden beri cakıyorlar kestikleri askerin hattı hesabı yok vura vura aldılar köyleri mancılıkla indirdiler köyleri oyun oynatmamak için yukarıdan köy aldılar hala üstunlük kurmadınız siz almadınız biz saldık deniliyor oyunu oynadıgınızı düşünmeyin cünkü cıncuk oynama fırsatı vermedi
benim köyümü cincuk vura vuramı aldı şirinlerin ordularımı geldi? tekrardan diyorum eğer cincuk kendisine bu kadar güveniyorsa diğer klanlar cekilsin ve savaşalım madem üstün oyuncular toplulugu bu cincuk teklifi neden kabul etmiyor? yoksa klandaki birkaçtane random oyuncuya karşımı etkili oluyor vura vura köy almaları??

yavi44

Üye
ve madem o kadar güçlü bu cincuk madem güzel bir savaş istiyorsunuz biz cekilince herpes ile neden savaşmıyorsunuz? bence kendi kendinizi kandırıyorsunuz cincuk konusunda.

DeletedUser861

Guest
Başta Ömer kardeşim olmak üzere TSK klanına teşekkür etmeyi borç bilirim. Ömer inşallah hem oyunda hem sivilde karagümrüklüler olarak dostluğumuz daim kalıcaktır. Herkese tekrardan selamlar. Sağlıcak ile kalınız...

Durum
Konu yanıtlara kapalı.