TÜRK GÜCÜ (TSK)

yavi44

Üye
Biz savaşa girip sadece 1 tane multiyi almışız bak sende söylüyorsun multi olduğunu. Bir multi oyunun seyrini değiştirirmi? Senin haklı olduğun nokta 4,5 kişi olmanız onuda bana değil başlayıp seni yarı yolda bırakanlara söylemen gerek kardeşim
o servere ben ve thang yani umut sadece 2 kişi başladık sadece 2 sonradan 3 kişi daha geldi ve sonrasında kimse gelmedi siz servere geldiğinizde bize saldırdıgınızda kimse yoktu ekstradan

Lostmyth

Ünlü Üye
işte bende diyorumki kimse zaten başlamadı biz zaten 4-5 kişiydik ve ben bunu defalarca söyledim biz zaten serverde azınlık taraftık ve buna ragmen servere gelip karşımızda durdunuz.
Yavuz allah aşkına 25cm şirini sorun etmişsin multi diye palamidide 4,5 kişiydik diyosun e klan toplam 70 hesaptı belki fazlaydı :D

MeTTaLi

Aktif Üye
BEYLER YETER !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! OYUNDAN SOĞUTTUNUZ BENİ GERÇEKTEN TEŞEKKÜR EDERİM. OYUN MOYUN OYNAMIYORUZ KLAN TANITIMI ALTINDA BU KADAR YAZIYI YAZIP KONUYU NEDEN FARKLI YERLERE ÇEKİYORSUNUZ ÇOCUK PARKINA ÇEVİRDİNİZ BURAYI.

yavi44

Üye
ya şamil gözünü seveyim neyin ne oldugunu biliyorsun şimdi bana klan 70 kişiydi 80 kişiydi deme ben sana örnek vereyim osman-bey bu hesabın isbirliği bendeydi ve bu hesabı kullanan kişi inveraydan tanıdıhım mucahit bunu herkeste bilir ama adam oyuna günde 1 kere girip bina basıp cıkar 7/24 hesabına ben göz kulak olurum saldırı varmıdır diye sen bu kişiyi oyuncu olarakmı sayıyorsun sonuç olarak neyin ne oldugu belli

DeletedUser344

Guest
BEYLER YETER !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! OYUNDAN SOĞUTTUNUZ BENİ GERÇEKTEN TEŞEKKÜR EDERİM. OYUN MOYUN OYNAMIYORUZ KLAN TANITIMI ALTINDA BU KADAR YAZIYI YAZIP KONUYU NEDEN FARKLI YERLERE ÇEKİYORSUNUZ ÇOCUK PARKINA ÇEVİRDİNİZ BURAYI.

Başlık sizin klan tanıtım başlığınız eğer isterseniz konuşmaları sohbet bölümüne taşıyabiliriz rahatsızlık duyuyorsanız.

DeletedUser947

Guest
:) herkes herkesin ne olduğunu biliyor abiler boş yere kendinizi gerip birbirinizi kırmayın.

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

bumerang

Aktif Üye
merhabalar hüseyin abi evet haklısın katkın çok ona sözüm yok ancak sizlerle senin ekibinle bizzat ben sorunlarımı hallettiğimi düşünürken ekibimiz sizde oynarken şahsıma laf gelmesini ne kadar doğru buluyorsun ? hadi diyelim geldi benim gibi fevri bir insan bile seninle o kadar tartıştıktan sonra bi kaç dost sayesinde seninle konuşturup benim özür dilememi sağlarken, karşıdan özür mesajı beklerken dost bildiğim insanların birbirine benim hakkımda daha fol yok yumarta yokken ömer bizi zalhaya uyup satıyor demesini ne kadar doğru buluyorsun ? ki zalha da burada zaten veya tüm wog ben forumda ki yaşanan tartışmadan ötürü dostça sohbet etmeye gitmişken bizzat oynarsam oynayacağım dostlarımın yanı olacaktır wog klanında ki bir kaç insan yüzünden dediğimi burada söylerler ki ben gayet de dürüst bir insanım bu konularda yalanım da olmaz. karşıdaki şahsın ne kadar kırılacağını tahmin edersin hüseyin abi az çok ki ben mda için ne zaman çağırsalar kazanmaları için gecemi gündüzüme katmış insanım. ancak buna rağmen bana hala taraf seç vs dersen abi saygı duyarım sana kalmış ancak bana yapılanlar söylenenler mda da senin bir ailen derken mda yönetiminden şahsıma hakaret edilmesi ne kadar doğru ? olayları tek taraflı dinlememen lazım abi. rakip de buradayken onlara bizzat ne dediğimi sorabilirsin. peki hüseyin abi böyle bir durumda sen ne yapardın ?

Ömer hakkında olumsuz konuşan bir tek bendim klan değil bunu sana özelden mesaj atarakta belirttim ve ben her oyunda tüm dünyaya karşı savaş isteyen biriyim maksat zafer yada yenilgi değil zevk almaktır ilk olarak söylemlerine bakarsak tüm klan dostluğunuza ihanet etmiş gibi konuşuyorsun bak bu nick aşağı yukarı 20 dünyadır banlı idi korona muhabbetine mi ne af geldi dediler çıktım geldim senin daha evvel sanırım kronborgtaki yanlışlarını ve ezeli rakibimiz olan(olamayan) kişilerle can ciğer olduğunu belirttim klan beni kemik olmama rağmen olumsuz eleştirdi ve hatırlarına sana güzelce mesaj attım verdiğin cevap benim hakkım idi klandakilerin değil onlar dostane geldi sen postane gittin istersen fotoğraf olarak kısacık olan konuşmamızı buraya atayım söylemlerini bir daha düşün yada herkes görsün ne denli bir ayıp ettiğini (şahsıma değil sözde dostun olan mda lılara) çünkü bana ayıp edecek bir samimiyet yok aramızda. Ama bir iyi düşün kafi neyse ki rakibimiz her zaman ki gibi çok bu beni sevindiriyo en baba kaybederiz ki yine sanmam ama zevk alacağımı düşünmek benim için yeterli

zalha

Ünlü Üye
Bir şey yazmak istemiyorum da size sürekli birileri beni tahrik ediyor. Rakibim olamayan derken neyi kastediyorsun 1. rakibimiz çok derken hangi dünyadan bahsediyorsun 2 ?

bumerang

Aktif Üye
Bir şey yazmak istemiyorum da size sürekli birileri beni tahrik ediyor. Rakibim olamayan derken neyi kastediyorsun 1. rakibimiz çok derken hangi dünyadan bahsediyorsun 2 ?

Sen üstüne alınma mesele senlik değil. Bikere bile senle forum yada oyun üzerinden yazışma yapmadık ki.. Sana gelecek olursam yine söyleyecek sözüm olur hatta söze gerek yok yarası olan gocunur tahrik olan sensin. Kastım sen değildin illa sen olmak istiyosan mod'lara söyle tools geri gelsin o zaman konuşayım yeni öğrendim tools kapanmış epeydir yoktum işte geri kalmışız güncel bilgilerden..

DeletedUser1225

Guest
Sen bunu tartışma olarak görebilirsin fakat ben öyle görmüyorum . Zaman geçirmek için , eğlenmek için yazıyorum buraya . Sanırım mda olarak oyunu ve forumu çok fazla ciddiye alıyorsunuz . Yapmayın kanka bak manyak olursunuz . Ben sadece nickinle ilgili bir soru sordum . Sen hemen saldırıya geçtin .d

bumerang

Aktif Üye
Sen bunu tartışma olarak görebilirsin fakat ben öyle görmüyorum . Zaman geçirmek için , eğlenmek için yazıyorum buraya . Sanırım mda olarak oyunu ve forumu çok fazla ciddiye alıyorsunuz . Yapmayın kanka bak manyak olursunuz . Ben sadece nickinle ilgili bir soru sordum . Sen hemen saldırıya geçtin .d

Ban yemiceğimi bilsem çok güzel nick yorumu yapabilirdim de anlamamandan endişe ediyorum zira orda ki inceyi bile alamadın.. Kalın mı yazayım illa :) saldırı oyunda olur burda reelde dost olabiliriz problem yok oyunu biz zevk olarak ortam muhabbet olarak ciddiye alıyoruz sizler değil misiniz her dünyada ciddiyetten isyanlara girişen.

DeletedUser1225

Guest
Rica ederim canım ne demek . Çok dönme bu arada miden bulanır.

Tugay0103

Aktif Üye
şimdi sen 25 cm şirin hesabının kim oldugunu biliyormusun bilmiyormusun kimin multisi oldugunu biliyormusun bilmiyorsun ha ben sana açıklayayım 25cm şirin senin klanından olan hesap yani aynı zamanda senin klanında olan tugay nickini kullanan kişi ve onun multisidir ki 25cm şirin sadece 1 tane örnekti şimdi sen bu elemanlarıda kimin multi oldugunuda biliyorsun bunu sende biliyorsun bende biliyorum o yüzden buraya gelip arkadaşlar işte multi kullanmayın dersen ve tutupta yok gyt söyle yaptı böyle yaptı dersen temiz bir dünya istiyorum dersen senin bu yaptıgına bişi denir ama benim terbiyem el vermediği için burada söylemeyeceğim.

Multici demişsin Gailard dünyasındada birlikte karşı karşıya geldik orda kimin ne olduğu belli idi kaç klan birleşmiştiniz orda kaç tane kuzeyde multiniz vardı ordada kaybettiniz yine aynı muhabbetleri yaptınız burda daha savaşmadan başladınız multici diyorsan bu dünyada modlar gereğini yapıyor edersin şikayetini burdan algı yapma boş yere