TÜRK GÜCÜ (TSK)

yavi44

Üye
26 cm şırınde üzerinize alınacak bir durum yok multı olduguna emınsen şıkayet et,bende edıcem bırazdan
şimdi sen 25 cm şirin hesabının kim oldugunu biliyormusun bilmiyormusun kimin multisi oldugunu biliyormusun bilmiyorsun ha ben sana açıklayayım 25cm şirin senin klanından olan hesap yani aynı zamanda senin klanında olan tugay nickini kullanan kişi ve onun multisidir ki 25cm şirin sadece 1 tane örnekti şimdi sen bu elemanlarıda kimin multi oldugunuda biliyorsun bunu sende biliyorsun bende biliyorum o yüzden buraya gelip arkadaşlar işte multi kullanmayın dersen ve tutupta yok gyt söyle yaptı böyle yaptı dersen temiz bir dünya istiyorum dersen senin bu yaptıgına bişi denir ama benim terbiyem el vermediği için burada söylemeyeceğim.

kralmonzolo

Aktif Üye
şimdi sen 25 cm şirin hesabının kim oldugunu biliyormusun bilmiyormusun kimin multisi oldugunu biliyormusun bilmiyorsun ha ben sana açıklayayım 25cm şirin senin klanından olan hesap yani aynı zamanda senin klanında olan tugay isimli nicki kullanan kişi ve onun multisidir ki 25cm şirin sadece 1 tane örnekti şimdi sen bu elemanlarıda kimin multi oldugunuda biliyorsun bunu sende biliyorsun bende biliyorum o yüzden buraya gelip arkadaşlar işte multi kullanmayın dersen ve tutupta yok gyt söyle yaptı böyle yaptı dersen temiz bir dünya istiyorum dersen senin bu yaptıgına bişi denir ama benim terbiyem el vermediği için burada söylemeyeceğim.
reis ben 2 senedır tr sunucularında oynamayı bırak gırıp pek bakmadım bile çagıran onca ınsan olmasına ragmen,kim kimdir bilmiyorum dediğim gibi sende mda klanı kursan mda aşkı için yanında savaşırım,başkalrıyla husümetınız varsa oda sızın aranızda,ben bu sebeler yuzunden bıraktım tr sunucularını

yavi44

Üye
geçen palamidi serverine kadar mda isminin bende bir saygısı vardı fakat bütün bu olanlardan sonra mda klanının saygınlığı benim gözümde bitmiştir kralmonzolo kimsindir bilmem ama mda klanı benim klanım diyorsan bunları kabulleneceksin ha kabullenmiyorsan demekki senin klanın değildir.

yavi44

Üye
reis ben 2 senedır tr sunucularında oynamayı bırak gırıp pek bakmadım bile çagıran onca ınsan olmasına ragmen,kim kimdir bilmiyorum dediğim gibi sende mda klanı kursan mda aşkı için yanında savaşırım,başkalrıyla husümetınız varsa oda sızın aranızda,ben bu sebeler yuzunden bıraktım tr sunucularını
dediğim gibi oynamak için geldiysen eyvallah oynayalım ama mda klanının yaptıklları ortada bana bunları övmeyin gerisi önemli değildir çünkü överseniz bu iki yüzlülük olacaktır.

kralmonzolo

Aktif Üye
şimdi sen 25 cm şirin hesabının kim oldugunu biliyormusun bilmiyormusun kimin multisi oldugunu biliyormusun bilmiyorsun ha ben sana açıklayayım 25cm şirin senin klanından olan hesap yani aynı zamanda senin klanında olan tugay nickini kullanan kişi ve onun multisidir ki 25cm şirin sadece 1 tane örnekti şimdi sen bu elemanlarıda kimin multi oldugunuda biliyorsun bunu sende biliyorsun bende biliyorum o yüzden buraya gelip arkadaşlar işte multi kullanmayın dersen ve tutupta yok gyt söyle yaptı böyle yaptı dersen temiz bir dünya istiyorum dersen senin bu yaptıgına bişi denir ama benim terbiyem el vermediği için burada söylemeyeceğim.
ben onu şu bakımdan söyledim,tranty arıfle gyt yenerken bu yenılgıye kulp buldunuz kural ıhlalı yapılmıstı şifre paylaşımından dolayuı komple gyt ban yemıstı,daha sonra gene bu ban olayları geldi gyt başına, daha sonralarıda sohbet ederken yok bız xxxx serverde modlar ceza verdı kaybettik xx serverde felanca ceza aldık da kaybettık demeyın dıye yazdım,nasılsa hepımız arkadaşız ılerde gene felanca serverde başımıza şu geldide bıraktık veya yenıldık demeyın dıye kursl ıhlali olacak davranışlardan kacınalıp hep beraber

BlueHeLL

Ünlü Üye
Bak fark ettiysen modları tebrik ediyorum diye ilk yorumumda yazdım kural ihlalinden dediğin gibi hep beraber kaçınalım kanıtın varsa aynı senin dediğin gibi şikayetini yap hiç problem değil ilk kez Bi dünyada modlara bu kadar güveniyorum bizim için sıkıntı yok

yavi44

Üye
hala bana eski olaylarla geliyorsunuz neyse sonuç olarak mda eşittir oyun içerisinde herşey mübah bana bunu öğrettiniz ha ne olur gene çok fazla jişi toplamışsınız ben mda kazanmasın diye yabancı klanlara bile serveri satarım. yani yaparım senin ve mdanın dediği gibi oyun içerisinde herşey mübahtır.

kralmonzolo

Aktif Üye
ben modlarında neler çevırdıgını bilirim az çok :)senın kadar kıbar olamıcam modlar için kısacası elleri mahkum adaletli olmaları lazım,,kimseyi kayırmasınlar yeter,burdanda yazıyorum isim değiştirıpte oynamasınlar bu dunyada sadece izlesinler

Lostmyth

Ünlü Üye
palamidi serverine mda klanı şirinler olarak gelip müt. oldukları klana bir anda saldırdı ve bu serverde hem anahesaplarla hemde şirinler hesaplarıyla geldiler oynadılar taaki biz şikayet edip banlatana kadar ha şirinler hesabı multi değil hepsini başka kişilere verdik dersende anlarım kendi nickini bırakıp 25CM ŞİRİN nickini tercih edebilecek insanlarda varmış derim :D yani kusura bakmayın ama karşınızdaki insanlarda aptal değil.
Yavuz sende bunu dersen ayıp edersin. 25cm şirin nicki rakibe ithafen seçilmiş değil bunu çok iyi biliyorsun taşkala için açılmış bi nick. Onun dışında seni arayıp 1 saat konuştuğumuzda küfür konusunun ne kadar üstünde durduğumu söylemiştim. Kırmızı çizgimizdir demiştim. İstersen 6,7 tane fotoğraf atarım buraya küfür eden oyuncularınızın.

Lostmyth

Ünlü Üye
Burda yapılan yanlış. 2 dakika konuşmaya geç kalmışım. Karekter yoksunu adamlar karşıma geçseler zil takıp karı gibi oynatacağım adamlar bol keseden millete oyundan küfür ediyor. Sen çıkıpta bir tanesini gösteremezsin ama ben gösteririm. Burda forumda da yazıyorum erkekliğine güvenen varsa küfür edecekse arasın delikanlı gibi yüzümüze etsin. Bunu yapan senin klanındaki oyuncu sen şimdi kalkıp 25cm şirin nickine mi taktın

yavi44

Üye
Yavuz sende bunu dersen ayıp edersin. 25cm şirin nicki rakibe ithafen seçilmiş değil bunu çok iyi biliyorsun taşkala için açılmış bi nick. Onun dışında seni arayıp 1 saat konuştuğumuzda küfür konusunun ne kadar üstünde durduğumu söylemiştim. Kırmızı çizgimizdir demiştim. İstersen 6,7 tane fotoğraf atarım buraya küfür eden oyuncularınızın.
ben 25cm kufur diye secildi demedim samil ben sadece palamidi serverinde o kadar emek vermeme ragmen bana yapılan haksızlıklardan bahsettim yoksa kufur olayıda doğrudur benim bildiğim müt. bozulup saldırdıgınız zaman bizden 1 oyuncu uyanınca bunu gördü ve küfür etti ha yaptığı yanlıştır zaten sizide tanımaz sizde onu tanımazsınız sahis olarak ettiği bir küfür değildi nasılki bir olaya sinirlenirde küfür edersin aynı onun gibi düşün o serverde bana ve benimle beraber olan çoğu kişiye ayıp edildi polonyalılara karsı utanc duyduk vedahi birçok sey gelişti serverde savasamadık... gyt nin olmadıgınıda defalarca söylememe ragmen ve oyuncu sayımızın az oldugunu bildiginiz halde genede bırakmadınız simdi söyle bana haksızmıyım ben

yavi44

Üye
25 cm nickini örnek göstermem küfür oldugu için değil hem palamidide olup hemde burada multi olarak acılmasından dolayı.

yavi44

Üye
palamidide server sonlarına doğru biz daha hala savasırken gyt nin olmadıgını gördünüz ama hala saldırılara devam ettiniz cincuk klanına bedavadan server kazandırdınız

Lostmyth

Ünlü Üye
ben 25cm kufur diye secildi demedim samil ben sadece palamidi serverinde o kadar emek vermeme ragmen bana yapılan haksızlıklardan bahsettim yoksa kufur olayıda doğrudur benim bildiğim müt. bozulup saldırdıgınız zaman bizden 1 oyuncu uyanınca bunu gördü ve küfür etti ha yaptığı yanlıştır zaten sizide tanımaz sizde onu tanımazsınız sahis olarak ettiği bir küfür değildi nasılki bir olaya sinirlenirde küfür edersin aynı onun gibi düşün o serverde bana ve benimle beraber olan çoğu kişiye ayıp edildi polonyalılara karsı utanc duyduk vedahi birçok sey gelişti serverde savasamadık... gyt nin olmadıgınıda defalarca söylememe ragmen ve oyuncu sayımızın az oldugunu bildiginiz halde genede bırakmadınız simdi söyle bana haksızmıyım ben
Biz savaşa girip sadece 1 tane multiyi almışız bak sende söylüyorsun multi olduğunu. Bir multi oyunun seyrini değiştirirmi? Senin haklı olduğun nokta 4,5 kişi olmanız onuda bana değil başlayıp seni yarı yolda bırakanlara söylemen gerek kardeşim

yavi44

Üye
Biz savaşa girip sadece 1 tane multiyi almışız bak sende söylüyorsun multi olduğunu. Bir multi oyunun seyrini değiştirirmi? Senin haklı olduğun nokta 4,5 kişi olmanız onuda bana değil başlayıp seni yarı yolda bırakanlara söylemen gerek kardeşim
işte bende diyorumki kimse zaten başlamadı biz zaten 4-5 kişiydik ve ben bunu defalarca söyledim biz zaten serverde azınlık taraftık ve buna ragmen servere gelip karşımızda durdunuz.

Lostmyth

Ünlü Üye
25 cm nickini örnek göstermem küfür oldugu için değil hem palamidide olup hemde burada multi olarak acılmasından dolayı.
O konudada sıkıntı yok yavuz :) palamidide olan nickleri hatta bizzat senin multi boş hesap dediğin hesaplar bu dünya gelmiş hemde 1 tanede değil :) istersen ayıklayıp söylim bak 1,2,3,4 tane değil. Bunu forumda yazsam ne yazmasam ne oyunu bilen adam görüyor zaten. Modlara şikayetimi ediyorum. Yoksa yazim istersen ayıklayıp konuyu uzatalım baya