TÜRK GÜCÜ (TSK)

MeTTaLi

Aktif Üye
MERHABALAR ÖNCELİKLE TARAFSIZ KALMAYI SEÇEN BİR YAPIMIZ OLDU EKİP OLARAK ANCAK YAŞANAN OLAYLARDAN ÖTÜRÜ ŞAHSIMA GELEN LAFLARDAN DOLAYI KARARIMIZ DEĞİŞMİŞTİR 5 SENEDİR DEVAM ETTİĞİMİZ EKİBİMİZ İLE BU DÜNYA SİZLERLE OLACAĞIZ HERKESE BAŞARILAR DİLİYORUM

DOSTA CENNET DÜŞMANA CEHENNEM ! (TSK)

kralmonzolo

Aktif Üye
tsk klanının doğuş tarıhını bilirim,daha nerede duracağını bilmiyormusun ömer,sen bu oyunda var olduysan benimde katkım çoktur oyuzden safını cabuk sec kim nerde duruyor bilelim,o ilk tanıdıgın kralmonzolo kafasındayım safını çabuk seç

MeTTaLi

Aktif Üye
tsk klanının doğuş tarıhını bilirim,daha nerede duracağını bilmiyormusun ömer,sen bu oyunda var olduysan benimde katkım çoktur oyuzden safını cabuk sec kim nerde duruyor bilelim,o ilk tanıdıgın kralmonzolo kafasındayım safını çabuk seç
merhabalar hüseyin abi evet haklısın katkın çok ona sözüm yok ancak sizlerle senin ekibinle bizzat ben sorunlarımı hallettiğimi düşünürken ekibimiz sizde oynarken şahsıma laf gelmesini ne kadar doğru buluyorsun ? hadi diyelim geldi benim gibi fevri bir insan bile seninle o kadar tartıştıktan sonra bi kaç dost sayesinde seninle konuşturup benim özür dilememi sağlarken, karşıdan özür mesajı beklerken dost bildiğim insanların birbirine benim hakkımda daha fol yok yumarta yokken ömer bizi zalhaya uyup satıyor demesini ne kadar doğru buluyorsun ? ki zalha da burada zaten veya tüm wog ben forumda ki yaşanan tartışmadan ötürü dostça sohbet etmeye gitmişken bizzat oynarsam oynayacağım dostlarımın yanı olacaktır wog klanında ki bir kaç insan yüzünden dediğimi burada söylerler ki ben gayet de dürüst bir insanım bu konularda yalanım da olmaz. karşıdaki şahsın ne kadar kırılacağını tahmin edersin hüseyin abi az çok ki ben mda için ne zaman çağırsalar kazanmaları için gecemi gündüzüme katmış insanım. ancak buna rağmen bana hala taraf seç vs dersen abi saygı duyarım sana kalmış ancak bana yapılanlar söylenenler mda da senin bir ailen derken mda yönetiminden şahsıma hakaret edilmesi ne kadar doğru ? olayları tek taraflı dinlememen lazım abi. rakip de buradayken onlara bizzat ne dediğimi sorabilirsin. peki hüseyin abi böyle bir durumda sen ne yapardın ?

MeTTaLi

Aktif Üye
ayriyeten wog klanında ki insanlar gruplarına tartışmadan ötürü girmişken beni yanlış anladıklarını söyleyip özür dileme erdemliğini büyüklüğünü gösterirken (düşman olmamıza rağmen) aynı şekilde bende onlardan bi büyüğüm olarak saygısızlık ettiysem ettiğim kişilerden özür diledim (düşman olmamıza rağmen)
benim için asıl mesele şahsıma gelen laf da değildir bu laf önemsiz ve sineye çekilebilir laftır ancak en güvendiğim iki insanın sohbetinde daha ben tartıştığım arkadaş veya abi her neyse ona cevap bile yazmamışken en güvendiğim iki insanın ömere ne söylesek nafile bildiğini okuyor zalhanın gazına gelmiş 1 laf ile BİZİ SATTI demesi ne kadar doğru ki bana laf eden kişi bile bana güzel bir mesaj attı ondan yana problemim yok ancak ben daha yeni uyanmışım ve elime telefonu yeni almışım uyumadan önce de dost bildiğim o insana tamam abi özür diler sorun yok gene bişey demem sessiz kalırım yazsın sorun yok demişken uyandığımda en güvendiğim iki insanın zalhanın gazına gelmiş 1 laf ile BİZİ SATTI demesini normal karşılıyor musun ? eğer bunları normal ömerim sana yapılan doğru dersen şuan şu saniye söz sana barbara çeviricem ne woga ne başkasına tek oyuncuya ne lafım olacaktır ne bişey tw2 yi rafa kaldırıcam bugünden itibaren. beni çok iyi tanırsın hatta en iyi sen tanırsın hüseyin abi en uzun seninle oynadık beraber daha sonra en uzun seninle rakip olduk fevri yapım vardır haksız olduğum çok konular da vardır ki kırdığım bütün büyüklerimden tek tek özür dilemişken geçmişte bana bu yapılanları doğru buluyor musun ?

kralmonzolo

Aktif Üye
merhabalar hüseyin abi evet haklısın katkın çok ona sözüm yok ancak sizlerle senin ekibinle bizzat ben sorunlarımı hallettiğimi düşünürken ekibimiz sizde oynarken şahsıma laf gelmesini ne kadar doğru buluyorsun ? hadi diyelim geldi benim gibi fevri bir insan bile seninle o kadar tartıştıktan sonra bi kaç dost sayesinde seninle konuşturup benim özür dilememi sağlarken, karşıdan özür mesajı beklerken dost bildiğim insanların birbirine benim hakkımda daha fol yok yumarta yokken ömer bizi zalhaya uyup satıyor demesini ne kadar doğru buluyorsun ? ki zalha da burada zaten veya tüm wog ben forumda ki yaşanan tartışmadan ötürü dostça sohbet etmeye gitmişken bizzat oynarsam oynayacağım dostlarımın yanı olacaktır wog klanında ki bir kaç insan yüzünden dediğimi burada söylerler ki ben gayet de dürüst bir insanım bu konularda yalanım da olmaz. karşıdaki şahsın ne kadar kırılacağını tahmin edersin hüseyin abi az çok ki ben mda için ne zaman çağırsalar kazanmaları için gecemi gündüzüme katmış insanım. ancak buna rağmen bana hala taraf seç vs dersen abi saygı duyarım sana kalmış ancak bana yapılanlar söylenenler mda da senin bir ailen derken mda yönetiminden şahsıma hakaret edilmesi ne kadar doğru ? olayları tek taraflı dinlememen lazım abi. rakip de buradayken onlara bizzat ne dediğimi sorabilirsin. peki hüseyin abi böyle bir durumda sen ne yapardın ?
babacan ben 2 senedır yabancı serverlerde oynuyorum,kimin ne yaptıgından haberim yok,mılletın agzı carsaf değilki dikelim,kim sana ne demiş bilmiyorum bizden sonra mda ismiyle savasan cok oldu bu klanı kuran kıratlı ve benimdir,eğerki sen davanda haklıysan bu kıratlı bile olsa özürdiletirim senden,ben herzaman sanal dunyada kavgadan yana değilim klavye delıkanlısı çok olur buralarda,en buyuk delıkanlılık efendılıktır bende,reel hayattada bu şekıldedır taki belaltı çalışılmadıktan sonra,o sevıyeden sonrada feriştah olsa e....... geçerim,inan bu şuan recep tayyıp erdogan bile olsa :)neyse sen daha iyi bilirsin bastacısın herzaman

MeTTaLi

Aktif Üye
babacan ben 2 senedır yabancı serverlerde oynuyorum,kimin ne yaptıgından haberim yok,mılletın agzı carsaf değilki dikelim,kim sana ne demiş bilmiyorum bizden sonra mda ismiyle savasan cok oldu bu klanı kuran kıratlı ve benimdir,eğerki sen davanda haklıysan bu kıratlı bile olsa özürdiletirim senden,ben herzaman sanal dunyada kavgadan yana değilim klavye delıkanlısı çok olur buralarda,en buyuk delıkanlılık efendılıktır bende,reel hayattada bu şekıldedır taki belaltı çalışılmadıktan sonra,o sevıyeden sonrada feriştah olsa e....... geçerim,inan bu şuan recep tayyıp erdogan bile olsa :)neyse sen daha iyi bilirsin bastacısın herzaman
konuyu tamamen anlattım abi okuyup anlaman için bana yapılanlar tamamen bu şekildedir ve bu durum zoruma gitmiştir okuyup düşüncelerini wp üzerinden de aktarabilirsin saygı duyarım senin dediklerine bi büyüğüm abim olarak.

BlueHeLL

Ünlü Üye
Şimdi klavye delikanlısı yazmışsın sırf sana örnek vermek için yazayım orta dünya klanı ile oynarken EMRE Abi casusluk yaptı diye sayfalarca ona küfür hakaret etmiştin şu forumda emre abiden Bi özür dilemesi gerekende sensin o zaman bekliyoruz

kralmonzolo

Aktif Üye
MDA'nın 85 kişilik çekirdek ekibinden misin abi sen de
:) eymen bilmem okadarını biz bu yola 4 kişi çıkmıştık kratlı ben karakuleler ve madosi,sonra degısık klan isimlerıyle degısık arkadaşlıllar kurulmustur,sen bilmessin belki gyt ilk klan ismi ELİT klanıydı sonradan buyuyüp çoğaldılar şuanda mda bu şekilde herhangı bir kural ihlalı varsa cowboy gerekenı yapar ha elınde kanıt varsa bana da oyundan yaz hemen atarım klandan no problem,kazanacağim servere kımsenın camur atmasını istemem

yavi44

Üye
:) eymen bilmem okadarını biz bu yola 4 kişi çıkmıştık kratlı ben karakuleler ve madosi,sonra degısık klan isimlerıyle degısık arkadaşlıllar kurulmustur,sen bilmessin belki gyt ilk klan ismi ELİT klanıydı sonradan buyuyüp çoğaldılar şuanda mda bu şekilde herhangı bir kural ihlalı varsa cowboy gerekenı yapar ha elınde kanıt varsa bana da oyundan yaz hemen atarım klandan no problem,kazanacağim servere kımsenın camur atmasını istemem
palamidi serverine mda klanı şirinler olarak gelip müt. oldukları klana bir anda saldırdı ve bu serverde hem anahesaplarla hemde şirinler hesaplarıyla geldiler oynadılar taaki biz şikayet edip banlatana kadar ha şirinler hesabı multi değil hepsini başka kişilere verdik dersende anlarım kendi nickini bırakıp 25CM ŞİRİN nickini tercih edebilecek insanlarda varmış derim :D yani kusura bakmayın ama karşınızdaki insanlarda aptal değil.

kralmonzolo

Aktif Üye
Şimdi klavye delikanlısı yazmışsın sırf sana örnek vermek için yazayım orta dünya klanı ile oynarken EMRE Abi casusluk yaptı diye sayfalarca ona küfür hakaret etmiştin şu forumda emre abiden Bi özür dilemesi gerekende sensin o zaman bekliyoruz
kabul etmeseniz bile o server gibi kazanacagım 3 4 serverıde bıraktım ben,emre olayına gelınce ona sırrımızı actık hatırlamaz bıle belkı ver deseydı klanı devredecektım ona,cunku ben klanımdakı herkese guvenmek ısterım,bu oyun fevrı kazanılmaz gızlı kahramanlar sayesınde kazanılır,emreye belaltı sallamamışımdır o sınırle saydırmıs olabılırım kendısıne çunku ÖZÜRDİLERİM emreden gecmıs zaman,herşeyın bir yolu var madem 1 gecede klan değişeceksin tamam cık klandan 1 2 gun solo takıl ondan sonra ozamankı klan ısmı lahamcılardı oraya gecersın anlarım,ama aynı gece gecıpde klan ısmının altına gercek kimliğini yazarsan küfür eder gibi bu yakışmaz kımseye hele olgunluk yasında olan bır beyefendıye

kralmonzolo

Aktif Üye
palamidi serverine mda klanı şirinler olarak gelip müt. oldukları klana bir anda saldırdı ve bu serverde hem anahesaplarla hemde şirinler hesaplarıyla geldiler oynadılar taaki biz şikayet edip banlatana kadar ha şirinler hesabı multi değil hepsini başka kişilere verdik dersende anlarım kendi nickini bırakıp 25CM ŞİRİN nickini tercih edebilecek insanlarda varmış derim :D yani kusura bakmayın ama karşınızdaki insanlarda aptal değil.
bak bu nıkı bende gordum demın,kim oldugunu bılıyorsan burda ıfsa edelim gerekırse belaltı vuralım belkı gururludurda cıkar benım der o herkimse,sen kımsın bilmıyorum eskılerden g dunyasında oynarken mutumuz olan gyt bız rakıplerı teker teker sılerken kıratlı onderlıgınde supuruyorduk serveri,uyanık gyt de bu arada guclenıp durdu sınsıce ve ne oıldu bılıyormusun ,yorgun ve askerı gucu zayıflayan klanla mutlugu sudan sebeblerle bozup savastık dun gıbı hatılrıyorum,bu na ragmen ful bı klana iyi dırenc gosterdık efsane dunya olmustur g dunyası,kazananda gyt tebrık ettık oyuzden kımse bana mut satmışlar demesın,savasta hersey mubahtır demeyı ben gyt klanından öğrendim,

BlueHeLL

Ünlü Üye
bak bu nıkı bende gordum demın,kim oldugunu bılıyorsan burda ıfsa edelim gerekırse belaltı vuralım belkı gururludurda cıkar benım der o herkimse,sen kımsın bilmıyorum eskılerden g dunyasında oynarken mutumuz olan gyt bız rakıplerı teker teker sılerken kıratlı onderlıgınde supuruyorduk serveri,uyanık gyt de bu arada guclenıp durdu sınsıce ve ne oıldu bılıyormusun ,yorgun ve askerı gucu zayıflayan klanla mutlugu sudan sebeblerle bozup savastık dun gıbı hatılrıyorum,bu na ragmen ful bı klana iyi dırenc gosterdık efsane dunya olmustur g dunyası,kazananda gyt tebrık ettık oyuzden kımse bana mut satmışlar demesın,savasta hersey mubahtır demeyı ben gyt klanından öğrendim,
G dünyası dediğin gyulai war dünyasını kastediyorsan sana gayet iyi cevap veririm sudan sebepler diye bahane buluyorsan eğer haber et ona göre vereyim cevabımı öyle gyt ye sallamak kolay nede olsa

kralmonzolo

Aktif Üye
G dünyası dediğin gyulai war dünyasını kastediyorsan sana gayet iyi cevap veririm sudan sebepler diye bahane buluyorsan eğer haber et ona göre vereyim cevabımı öyle gyt ye sallamak kolay nede olsa
aynen o dunya,benim o dunyada hatırladıgım serverın ortalarıydı bı oncekı dunya olan forte de sagres kapatmaya ugrasırken orhan g dunyasında başladı ve gayette iyi gidiyordu gyt yatarken kıratlı tek başına 2 3 klanı bertaraf ettıgını cok ıyı bılıyorum ve bırgun bana dediki gyt mutlugu bozucak yardım lazım dedı ve oyun ortasında geldik uzatabıldıgımız kadar oynadık ve uzattık,kıratlı 1m hasatı varken gyt klanının toplam hasatı anca yetıyordu buna,kıratlı bılır oraya o hakımdı,neyse gecmış zaman en iyi oyuncular sız olun en iyi klanda siz olun no problem,sizlerden rıcam sıfre paylaşımı yapmayın,multı hesap acmayın veya kural ıhlalı yapmayın kazanacagım serverın temız olmasını isterim,benim için son tr serveri burası yensemde yenılsemde tebrık eder tebrık beklerım

yavi44

Üye
şimdi sen kendi klanında kimin kım oldugunu bilmeden klanamı alıyorsun yani? çünkü bu dediklerinden ben bunu anlıyorum 26cm şirin nickini klana alırken sırf nicki beğendin diyemi aldın? yemeyin bizi artık gözünüzü seveyim çocukmu var karşınızda. ayrıca gyt bize şöyle yaptı böyle yaptı diye anlatıyorsunuz madem gyt size böyle yaptı o zaman gidin gyt ye yapın bize böyle yapıldı diye sen gelirde bana yaparsan bu hareketi o zaman bende sana daha beterini yaparım. çünkü bende mda dan gördüm müt. iken bir anda saldırmasını. ha oyun içerisinde herşey mübah diyorsanda kendin kaybedersin. OYUN KARAKTERİ BELLİ EDER.

BlueHeLL

Ünlü Üye
O zaman ben sana g dünyasını şöyle açıklıyım gyt mda müttefik
Gyt hodrimeydan müttefik
Mda hodrimeydan nötr
Mda dan hodrimeydan yöneticisine Bi mesaj gelin birlikte gyt ile savaşalım 1 klan kapatacak nasılsa bu dünyayı bu haber gyt ye gittiğinde hodrimeydan klanı ile gyt bir olup düzgün Bi şekilde mda klanı ile uzun süre savaştı haşatı da tools açık olsa sana ss atardım derebeyler saldırı haşatı açık ara öndeydi yani gyt kimseyi arkadan vurmadı gayet net açıklarım durumu

Gel gelelim bu dünyaya kimse multi oynamasın herkes tek hesap gelsin şifre paylaşımı yapmasın KAZANACAĞIMIZ DÜNYADA düzgün bitmesini temenni ederim.

BlueHeLL

kralmonzolo

Aktif Üye
26 cm şırınde üzerinize alınacak bir durum yok multı olduguna emınsen şıkayet et,bende edıcem bırazdan

kralmonzolo

Aktif Üye
O zaman ben sana g dünyasını şöyle açıklıyım gyt mda müttefik
Gyt hodrimeydan müttefik
Mda hodrimeydan nötr
Mda dan hodrimeydan yöneticisine Bi mesaj gelin birlikte gyt ile savaşalım 1 klan kapatacak nasılsa bu dünyayı bu haber gyt ye gittiğinde hodrimeydan klanı ile gyt bir olup düzgün Bi şekilde mda klanı ile uzun süre savaştı haşatı da tools açık olsa sana ss atardım derebeyler saldırı haşatı açık ara öndeydi yani gyt kimseyi arkadan vurmadı gayet net açıklarım durumu

Gel gelelim bu dünyaya kimse multi oynamasın herkes tek hesap gelsin şifre paylaşımı yapmasın KAZANACAĞIMIZ DÜNYADA düzgün bitmesini temenni ederim.

BlueHeLL
umarım kardeşim.ama emın ol bu batallıktaki en temız ınsanlar toplulugudur m.d.a,içimizde varmıdır vardır biz kişileri değil mda ismıne aşığız