SOHBET VS..

BlueHeLL

Ünlü Üye
Sınırdaki Bi adamı saldırı alırken deflemek korkaklık ise siz baya cesursunuz o zaman tebrik ederim inş böyle devam edersiniz sizin anlayış biçiminize hayran kaldım
Ayrıca önce Bi gir bak bakalım kimler kendi klanından sürekli kendine ham çekiyor burada boş atıp dolu tutmaya çalışmayın gidin Bi kendinize bakın ki buraya yazmaya az yüzünüz olsun öyle boş itham yapmayın

kralmonzolo

Aktif Üye
burak sen fazla konuşma arayada gırıp durma,senı kaale alıyorsam aytacın,caner abinin hatrı var yoksa senınde gözumde OYUN olarak değerrin yok,karakterınden bahsetmıyorum belki benden daha durustsundur ama onada ıhtımal vermıyorumda neyse,bu zalha gecıcı ceza almış olmasın yayınlanan rapor bana bu hıssı uyandırdı :)

BlueHeLL

Ünlü Üye
Abi burada her yazdığın beni ve bizi ilgilendiriyor oyun tarzıma laf ediyorsun hiç sıkıntı değil benim için bende senin(sizin) nasıl oynadığınızı çok iyi biliyorum her türlü bu konuda seninle tartışabilirim gerçek hayatı hiç bahsetme bence de gel gelelim zalha konusuna hissiyat önemli bende fark ettim bizim sınırda ne çok kişi 2. Köyünü açıp geliştirmekten aciz oldu neden acaba
Eğer buraya genel olarak yazarsan her türlü üstüme alınırım çünkü karşındaki rakip benim, ya sende hiç yazma yada karşılığını her zaman alıcaksın gayet düzgün Bi şekilde
He oyunda seninde benim gözümde gram değerin yok oyunda tabi ki:)

zalha

Ünlü Üye
ben buna cevap vermeyecem daha. kalamar ve çikitamuz yazayım ona yeterlidir :) :) :) kendi içinde bizimle yarış yapıp dursun. bu oyunda ne başarısı varmış çok merak ediyorum birilerine değer veremeyecek kadar

kralmonzolo

Aktif Üye
benım alnım acık kural ıhlalı konusunda noproblem kardeşim.bizimkılerın nasıl oynadıgını biliyorsan anlatta millet kımın ne mal oldugunu bilsin,ama emin ol bulundugum oyuncu grubu tr sunucularının en temız oyuncu gruplarındandır bız eskıden multı nedır bılmezdık 2.dunyadan ıtıbaren 9.10.dunyalarda cıktı bu işler,9 10 dunyadırda cıkardılar bı bot olayı bakalım nereye gıdecek bu oyun,2. koyler konusuna gelince benım pek umrumda değil herkim olursa olsun ceksın cezasını adam kayırmasın modlar:)kimin ne yaptıgı yazdıklarım ve yazacaklarımda kendı klanımdakı oyuncularada itaaf edıyor olabilirim genel cumlesını kullanarak ben adletli olmayı secen bır yapım var,belaltı vurulmadıktan sonra herşey konuşulabılır no problem.burada yazmamın sebebi işim yok bu dunya boş boş pc basındayım forumuda hareketlendırelim azcok para kazanmak lazım :)

kralmonzolo

Aktif Üye
ben buna cevap vermeyecem daha. kalamar ve çikitamuz yazayım ona yeterlidir :) :) :) kendi içinde bizimle yarış yapıp dursun. bu oyunda ne başarısı varmış çok merak ediyorum birilerine değer veremeyecek kadar
senın kalamar dediğin oyuncu ilk serverınde suan italyada dunya lideri,yunanıstanda sıralamada olan bır oyuncu
kralmonzolo dedıgın oyuncu yunanıstanda hasat 1.oyle cakma hasat felanda değil 1.5m yunan kanı dokerek yapılmıs hasattır,toplamda 6 7m hasat yapmıstır tr dekı gıbı 500 600 k hasatta dunya bıtmemıstır,milletin kacıp bıraktıgı yerde turklerın namını temızlemiştir. gır istersen suan ıtalya veya yunana duvarına yaz ismimizi nasıl saygı gorecegını anlarsın,tr multı kasarak g... yaparak kazanmak kolay 2.dunya olan drancfles bak,3 dunya veya 4 dunya,olan forteye bak ekıple kazanılan dunyaları saymıyorum bıle hepsıde temız dunyalardır,senın gıbı 10 lekelı dunya olacagına 1 temız dunya yeter bana,artı yurtdısına cık bakalımda gorelım sızınde oyunculugunuzu,tr de hava atmak kolay,ha ben kımseyle kavga etme nıyetım yok boş boş oturcagıma sohbet edıyorum,buradan yazmamın sebebıde herkes temızmiş gibi sohbetler ediyor utanmadan herkes cıkıp soylese keske her kazandıgı serverde ne gıbı işler cevırdıgını ama nerde boyle oyuncular ,çıkıtaya gelince bakıcılıgı bıle yok bende,multım olduklarını ıma edıyorsun sanırım ? benı tanıyan bılır bakıcılıgı bıle sevmem 9 ayrılan yerde 1 2 kısıdır benım hep bakıcılık yaptıgım oyuncu

kralmonzolo

Aktif Üye
valla ben boşum kurban bayaramına kadar hıc sıkıntı değil sohbete acıgım :) bellimi olur belki bunun için para kazanıyorumdur :)

DeletedUser141

Guest
her zaman ki gibi döktürmüş sünüz gençler:p hepinizin multiye karşı olduğunu görmek güzel;) o zaman endişelenmeyin oyunun tek multicisi bendim galiba
( yazdıklarınızdan öyle anlaşılıyor) benim açtığım hesapları da sabaha bile bırakmadan engelledi moderatörlerimiz. SÖZ VERİYORUM bir daha multi açmayacağım.
KILICINIZ KESKİN OLSUN

Biraz gec olacak bu yorumun yeni gordum zira ama dürüstlüğün icin teşekkürler inşallah bir daha açmazsın multi :D Kılıcın baltan keskin ola.

zalha

Ünlü Üye
Bu şey değil mi ya, benim köyde 5 kutsal olunca laf eden klanın, kendine yasal multilerden ham çekip 1m yağmaya ulaşmadan 200 manco 200 koçbası + baltalı ordusu + 20 karargah basan MDA ekibinin has multicilerinden ali ? demek ki mda ekibi gerçekten çekirdek kadro gelmiş. 90 kişinin 25i özel teslimatla aliye ve kydonsa çalışıyor hahahah

Eklentiler

• Red alert foruektrjaptejamtağ,.jpg
    Red alert foruektrjaptejamtağ,.jpg
    124,4 KB · Görüntüleme: 31

DeletedUser1225

Guest
kralmonzolo :

kendınle ve ekıbınle gurur duy haso,ortalıkta asıl yok sapan yok dogru durust asker yok rakıbı bu şekılde tedbıre ittiyseniz demekki iyi yoldaymışsınız biz yokken,bu korkunun eseridir

BlueHeLL

Ünlü Üye
Aaa öyle demeyin ya yasal multi değil onlar çok ayıp mda çekirdek kadrosu herkes RedAlert ı çok seviyor o yüzden sadece ona def diziyorlar yoksa 10 kutsal gayet normal bak çok ayıp çok yağma yapmıyor Eymen kaynak seviyeleri 130 o yüzden ham eksiği olmuyor mda ya multi yakışmaz hiç bize o yüzden laf yapıyorlar

bumerang

Aktif Üye
Yav ne vir vir edildi böyle. Deflerin kimlerden geldiğini buraya dökersem boşuna ithamlarda bulunduğunuzu anlarsınız. Eymen sende bunu yapabilir misin kardeş? Multiden geldi diye itham etmiyorum. O gün ki casus raporunu açık et bu vir vir bitsin biz ederiz sıkıntı yok çekincemiz de yok deflerimiz sadece o değil..aynı şeyi sizden de bekleriz yalnız buyrun hodri meydan. Gelelim şu bot konusuna varsa böyle bişey modlar bot girişini iptal etsin yağma gelmiyo :)

zalha

Ünlü Üye
ben defler multiden geldi demiyorum red alert 1m yağma atmadan bu kadar orduyu ve karargahı nasıl bastı diyorum. okuduğumu iyi anla

zalha

Ünlü Üye
ben bu forumda kimseye multici falan demiyorum, benim köyümde kutsal gördü diye bana multici diyen adamlar gelip burda komussun şimdi. sadece multiden öi geliyormus defler

zalha

Ünlü Üye
ama red alert ksnlikle ham yardımı aldı multilerden, ban yeme sebebi de budur. bana kimse aksini iddia edemez klanınızda tam 25 hesapta özel teslimat açık.

bumerang

Aktif Üye
Eymen multi olmadan da ham desteği yapılır kardeş doğru mu? Ama dediğin gibi def ve kutsal çok diye multi demek doğru değil..

zalha

Ünlü Üye
multi olmadan hammadde desteği yapılır evet ama adam ben yediyse vardır altında bir işler. neyse çok önemli değil. ben sadece burda atılan iftiraların saçmalığını gün yüzüne çıkartmak için attım o ekran görüntüsünü. yoksa multi kullanıp kullanmaması cok önemli değil benim için..
Bana kimse iftira atmasın, eğer atacaksa da kendisi aynı şeyi yapıp rezil olmasın yeterli saygılarımı iletiyorum