SOHBET VS..

zalha

Ünlü Üye
bu durumda elinkiyle **** girmiş oluyorsun ya da yalancısın. iki ihtimalde de gözümde değerin sıfır

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

DeletedUser1218

Guest
Dünyaya geç başladığımız ortada ve Bir hafta boyunca her gün içi kaç farklı hesapdan saldırı attığınızı hatırlatıyım. Eğer kıtadaki tüm hesaplar bir kişiye saldırıyorsa, seninde bundan övünmen **** ortaya koyar. Üstelik defsiz oyunu salmış bir hesap için bu raporla övünmek komik :) Ha birde kendi raporlarınla övünmeni tercih ederim. Yeni dünyada görüşelim cakcuk.

Tum bolge 2 kisiden olusuyorsunuz 10 tane hesabiniz vardi multilerle Ayrica her hesabiniza defalarca vurulup defler kesildi koyler yikildi Tum raporlari buraya eklesem foruma sigmaz

DeletedUser1218

Guest
İsminden belli :) Şikayet etseydin bakılırdı o hesaplar benimmi değilmi çocuk :)

DeletedUser141

Guest
Yeni dünyaya eşit başlasın taraflar. Boyle ss atip karsi tarafı kışkırtmaya gerek yok. Ben cincuktan gec basladim, trafo ise benden gec başladı. Yani bu denli gec baslayan birinin koyunu yok etmissiniz.. wow:)

DeletedUser344

Guest
Değerli oyuncularımız açılan klan tanıtımı başlıkları sohbet tartışma vs için uygun değil lütfen.

Buradan üsluplarınıza dikkat ederek devam edebilirsiniz.

DeletedUser1225

Guest
Mt2 oynadığımı bile biliyor. Sürüngen dostum sana şöyle anlatayım . Herkes kimin ne olduğunu biliyor. Yunanda veya diğer serverlerde bunu herkes gördü sen merak etme . Seni sadece nick olarak bilirdim fakat sana nasıl bir acı yaşattıysam geçmişte , veya abilerim sana nasıl bir acı yaşattıysa güzel araştırma yapmışsın seni tebrik ediyorum . Şu oyunu son zamanlarda yabancı server hariç hiçbir zaman ciddiye alarak oynamadım . Çünkü Tr serveri artık zevk vermiyor . Bizden köy dilenen , ham dilenen arkadaşlar bir anda gaza gelip foruma ileri geri yazılar yazar olmuş . Arkamdan wp grubu oluşturup küfür eden insanlar da 1-2 tane argo kelime duyunca diğer sayfalarda efendilik taslamaya başlamış . Ulan abilerinize saldırı atmayı biz öğrettik siz daha neyin kafasındasınız xd . Yok Gyt den 2-3 kişi varmışta onlarla savaşmaya girmişler. Yok cincuk tek başına 60 kişiyi yenmiş.Cincuk klanında ki çoğu hesabın'' Özel teslimat' başarısı ben servere girdiğimde 3.seviyeye gelmişti. Sonra da tek tek o köyleri toplayıp saldırı atmaya başladılar. Her neyse devam ediyorum. Madem çok iyiydiniz direkt olarak kendi nicklerinizle karşımıza çıkıp bize düşmanlık etseydiniz. O zaman ben bile bu yazıları yazmıyor ,tebrik ediyor olurdum . Fakat arkamızda başladıktan sonra dost olup , multileri topladıktan sonra sırtımızdan vurarak kendinizi bir şey sanmayın . Biz hiçbir zaman bir servere giriş yaparken aa bunlar varmış dur şunlarla savaşalım diyerek girmedik. Çünkü biz biliyoruz ki bize herkes düşman . Neden ? E çünkü hepsi geçmişte ki olan olayları unutmuyor , unutamıyor . Nasıl bir yaraları varsa , o yarada ki acı hiç durmuyor . İnsanlar server server bizi arar olmuş, hoşuma da gitmiyor değil .s . Evet Mt2 oynuyordum . Emin olun Mt2 de olan bosslar bile sizden daha iyi rakipler . Turnuvaya hazırlanıyorduk , kaç aylık emeğimi bırakıp çizgi film kahramanlarıyla mı savaşacaktım ? Neyse . Hepinizi yeni servere bekliyorum canlarım . Şamil köy lazımsa ayarlarım kankam sorun değil . Yunanda olduğu gibi özelden mesaj atmana gerek yok . ;))

SuntzuX

Aktif Üye
Selamlar, ortalık karışmış :)
Sevgili arkadaşlar, sevgili modlar; Yunan dünyasından sonra oynamamaya söz vermiştim, sözümden döndüm, son dünyaya geçte olsa kısa bir giriş yaptım ama işlerden ötürü çok da bakamadım açıkçası. Şimdi şurada Yunan dünyasında neredeyse çoğunuzla sohbetimiz muhabbetimiz oldu. Kimse kimseyi kırmasın, gerek yok.

Şimdi açıkçası oyunda neler değişmiş diye giriş yaptım, baktım pek bir şey değişmemiş :) Sevgili modlar sizinle alakalı değil biliyorum ama oyunun yapımcılarına açık açık, gerekiyorsa kafalarına vura vura bazı şeyleri iletmeniz gerekiyor, yılların ve neredeyse dünyada sürekli oynanan bir oyunda haksızlık yaratacak mevzulara hala bir çözüm bulunabilmiş değil. Bu sorunlara çözüm üretmek bu kadar da zor olmamalı diye düşünüyorum. Sorunları siz bizden daha iyi biliyorsunuz.

Malum zor dönemlerden geçiyor dünya, yakınlarınıza, büyüklerinize iyi bakın, oyun için de kimse kimsenin kalbini kırmasın.

Sanırım yeni dünyada birçok eski oyuncu yeniden oyayacak, size sadece şunu diyebilirim, madem bu oyunda bu kadar açık var hala ve haksızlık mevcut, ortak bir sözleşme yapılması şart madem oyun kuralları belli.

Nazicane önerilerim:

- Multi işini vicdanınıza kulak vererek, yapmayalım,
- Gece bonusu konusu genişletip, haftanın 2 günü savaş yapılamayacak şekilde anlaşın. Ailesi olan var, annesi babası olan var, 7/24 elimde telefonla gezdiğimi bilirim, bu kadar kaptırmaya gerek yok.
- Bot kullanımını bitirin.
- Saygı düzeyinde keyfini çıkara çıkara oynayın.

Ben oynayamam yine muhtemelen, oynarsam da gırgırına oynarım belki. Ama şu saydığım önerileri bir düşünün.