SOHBET VS..

kralmonzolo

Aktif Üye
1 saat oldu tr ye geleli şimdiden geldiğime pişman oldum :) sokak cocugu muhabbeti yapmayın,herkes kimin ne oldugunu biliyor oyun oynayalım ve keyf alalım,herkese hayırlı ramazanlar

DeletedUser763

Guest
her zaman ki gibi döktürmüş sünüz gençler:p hepinizin multiye karşı olduğunu görmek güzel;) o zaman endişelenmeyin oyunun tek multicisi bendim galiba
( yazdıklarınızdan öyle anlaşılıyor) benim açtığım hesapları da sabaha bile bırakmadan engelledi moderatörlerimiz. SÖZ VERİYORUM bir daha multi açmayacağım.
KILICINIZ KESKİN OLSUN

zalha

Ünlü Üye
Bölgelerimizde bir çok multi hesap açıp geliştirip sonradan toplamak gibi bir amacınız umarım yoktur çünkü kimin hangi bölgede oynayacağı LostMyth ile konuşulup anlaşılmıştı.
Sözünüzün eri olmanızı bekliyorum. Burda kimse kendini akıllı sanmasın siz 10 kurtsanız ben 100 kurdum. Saygılar

Lostmyth

Ünlü Üye
Bölgelerimizde bir çok multi hesap açıp geliştirip sonradan toplamak gibi bir amacınız umarım yoktur çünkü kimin hangi bölgede oynayacağı LostMyth ile konuşulup anlaşılmıştı.
Sözünüzün eri olmanızı bekliyorum. Burda kimse kendini akıllı sanmasın siz 10 kurtsanız ben 100 kurdum. Saygılar
Burakla bu konuyu yeterince net konuştum. Bizde laf ağızdan bidefa çıkar. Netiz. Bölgenizde multi hesap varsa şikayet edin. Banada gönderin bende şikayet edip ekran fotosu atayım size. Ayrıca onun haricinde reel kullanıcı bile sokmadık burak bilir kaç hesap için sordu net tepkimi verdim resetlettik resetlemeyen yeni oyuncuları klandan attık. Bu konuda bi şüpheniz varsa herşey şeffaf olsun. Daha sonra bahane edilmesin. Siz100 kurtsanız ben 1000 kurdum. Saygılar...

Son düzenleme:

zalha

Ünlü Üye
*Bu oyunda en son bahane edecek olan kişi benim. Bir anlaşma yapıldıysa uyulmasını bekliyorum sadece. Netlik benim de çok sevdiğim bir şeydir. Çünkü ben yapılmayacak denilen hiçbir şeyi yapmam konuşulan neyse ona uygun hareket ederim.

*Ben o zaman senin sözüne güveniyorum bizimle alakası yok diyorsan değildir.
*
*
Bu meselenin yeri burası değil ama hasopasha iğneleyerek bizim multi kullandığımızı söylediği için buraya yazma gereği duydum. Çünkü sana oyundan yazdım ama cevap vermedin ceza yemişsin sanırım. Yani insanların kendi yaptığı şeyi karşısı da yapıyor olarak göstermeye çalışması çok utanç verici. Adam kendi ağzıyla multi kullandığını itiraf edip benim klanıma kesinlikle laf söyleyemez. Eğer bir şey kullanıyorsan karşı taraf aynısını yapınca laf etmeyeceksin. Bu sözlerim hasopashayadır.

DeletedUser1225

Guest
Hangi server yaşandı bu olay ? Veya ne zaman gördün bu rüyayı ?

DeletedUser1225

Guest
Ben bu hesabı 4.serverde Safa abimden devir aldım. Ben sanmıyorum onunda böyle bir şey yapacağını. İlk oyuna başladığı zaman yapmış olabilir 1.serverde . Oyunculuk olarakta diğer serverlerde çoğu oyuncuya ders veren birisiydi. Ben böyle bir şey yapsam hepimiz gülelim eğlenelim diye anlatırım bile. Sen beni tanımazsın. Ben yaptığım şeyleri anlatırım ,yapmadıklarımı değil. Ne yaptıysam da arkasında dururum. İstersen discord sunucusunun linkini atabilirim. Gel istediğin konuyu istediğin şekilde konuşalım .

bumerang

Aktif Üye
Ben bu hesabı 4.serverde Safa abimden devir aldım. Ben sanmıyorum onunda böyle bir şey yapacağını. İlk oyuna başladığı zaman yapmış olabilir 1.serverde . Oyunculuk olarakta diğer serverlerde çoğu oyuncuya ders veren birisiydi. Ben böyle bir şey yapsam hepimiz gülelim eğlenelim diye anlatırım bile. Sen beni tanımazsın. Ben yaptığım şeyleri anlatırım ,yapmadıklarımı değil. Ne yaptıysam da arkasında dururum. İstersen discord sunucusunun linkini atabilirim. Gel istediğin konuyu istediğin şekilde konuşalım .

Sefa abin de gelmeli. Doğrudur söylediklerin.. Yaptığını anlat yaptıklarımla tanınmak bana yeter anlatmak beni yüceltmez hatırlatma vari herşey esasen.

DeletedUser1225

Guest
Ben her zaman yaptığım şeyleri anlatırım . Uydurmam .

DeletedUser1225

Guest
Seviye konusuna sadece gülüyorum . Ben uydurmam derken genel olarak konuştum , sen uyduruyorsun dedin diye bir şey demedim :D

DeletedUser763

Guest
fazla söze gerek yok sanırım
tabikide onlar multiden gelen şovalyeler değil
öyle birşey demiyorum
KOLAY GELSİN

zalha

Ünlü Üye
o deflerin ben hangi köylerden geldiklerini sana burda atıp seni gibi bırakmayı bilirdim ama senin gibi 10 iq değilim def köylerimiz hakkında bilgi vermeyi istemiyorum, evet kutsal şövalyeler bir tek multilerde var haklısın

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

DeletedUser763

Guest
öncelikle uslubuna dikkat et
sonra belki ben seni adam yerine koyar muhatap olurum

kralmonzolo

Aktif Üye
kendınle ve ekıbınle gurur duy haso,ortalıkta asıl yok sapan yok dogru durust asker yok rakıbı bu şekılde tedbıre ittiyseniz demekki iyi yoldaymışsınız biz yokken,bu korkunun eseridir