SOHBET VS..

DeletedUser767

Guest
Arkadaşlar öncelikle herkese merhaba,

Ben oyundan veya forumdan rakiple konuşmayı pek sevmeyen bir insanım, o yüzden ne rakip oyunculardan gelen mesajlara (önemli konular hariç) ne de foruma cevap veririm. Bu gece burada adımın geçtiği ve bana asılsız iftiralar atıldığı söylendi bende geldim baktım son mesajlara gerçekten öyleymiş. o yüzden kendime ve sizlere olan saygımdan dolayı cevap verme ihtiyacı hissettim ve bu benim tek mesajım olacak.

Oyundan ve buradan bana tahrik mesajları ve iftira atan arkadaşlara şunları açıklamak isterim. (açıklama zorunluluğum olmamasına rağmen);

Birinci konu ; bu kadar asker nereden geldi bu binaları nasıl bastın sen multicisin sen şöylesin sen böylesin diyenlere şunları belirtmek isterim, bu oyunda kışlada birim teklif bölümü var ve ben neredeyse her gün oradan birim çekerim sizin için buraya örnek bir resim attım (resim1). bu sayede askere çok kaynak harcamadım. Binalara gelirsek oyunun başından beri hem kil odun demir takviye hemde refah bonusu sürekli açık onun resmini de sizin için buraya attım (resim2) bu sayede cok daha fazla kaynak birikiyor ayrıca yağmam 800k civarı. Ek olarak her binayı basarken maaliyet azaltma kullandım bittiğinde 50 taça azaltarak bastım (kışla 11 karargah 13 çiftlik 17 den sonra). Bastığım binalardan sadece çiftliği sürekli taçla hızlandırdım hatta 2 seviyede çiftlik kaybım var kaynaklarım ve taçlarım gitmesine rağmen yükselmedi ve desteğe yazdım inceleniyor. bu durum bugün yaşanmasa zaten akademiyi de kurmuş olurdum.

İkinci konu; ben bugün ban yemişim o yüzden köyümü defletmişim . Herhalde buna benzer şeyler yazılmış. Sizden ricam insanlara iftira atmadan önce onların neler yaşadıklarını ne işle uğraştıklarını düşünün bilmiyorsanız da öğrenin sonra yazın. Evli çocucuklu bir insanın acaba çocuğu mu hastalandı acaba bi yakını mı vefaat etti bunlar hiç aklınıza gelmedi mi ? herkesin hayatı sizin ki gibi sadece oyundan mı oluşuyor ? Allaha şükür bunlar olmadı ama uzak bir mesafeye kayınvalidelere iftara gittik ve sahura anca döndük bu yüzden pasiftim ve köyümü de defletmedim. peki bu kadar def nasıl oldu ? onu anlamanız içinde size 3 tane resim atıyorum. (resim3 resim4 resim5). iftar beklerken bu bildirimler geldi ve oyuna bile giremeyeceğim bi ortamın içindeydim sadece whatsapptan arkadaşlara bu fotoları attım gerisini onlar halletmiş teşekkür ediyorum. benim tek yaptığım ordumu 2.köye (korumalı) atmak oldu. inanın ne kadar def biriktiğini de sizin sayenizde öğrendim ve sitem edeceğim defçilere en az bi bu kadar daha olmalıydı. ben def istediğimde tek saldırı bile gelse ikinci uyarıyı yapmadan en az 40 kişi def atar sağolsunlar. (Bugün çiftlik hatası olup yükselmediğinde 2.defa yükseltmeye çalıştığımda eksik kalan 11k kilimi attıkları gibi)

Buradan yazdıklarınız ve oyundan yazdıklarınız için size hakaret etmeyeceğim iftiralar da atmayacağım hatta sizden özür bile beklemiyorum sizden sadece tek bir şey istiyorum lütfen birbirinize saygılı olun. Gerçek hayatta yan yana gelseniz belkide çok güzel vakit geçireceğiniz insanlara hakaret edip ağza alınmayacak şeyler söylemeyin.

Bu oyunun insanları bir araya getirmek kaynaştırmak ve eğlendirmek amaçlı olduğunu lütfen unutmayın. Çıkın oyununuzu oynayın buradan birbirinize laf atıp sinirlendirip germeyin. Eğlence yerini gerginliğe bırakırsa oyunun oyun olduğunu unutursunuz ve burada yazılanlar gibi tanımadığınız kişilere saydırır, sinir stres içinde yaşarsınız oyun size yük olmaya başlar.

Benim diyeceklerim bu kadar başka mesajım olmayacak son iki paragraftaki tavsiyelerimi dinlemeyip aynı şekil devam edecekseniz lütfen benim adımı da bir daha kullanmayın birbirinizle takılın

Sağlıcakla kalın iyi günler...

Eklentiler

• 5.jpeg
    5.jpeg
    42,2 KB · Görüntüleme: 41
  • 4.jpeg
    4.jpeg
    40,9 KB · Görüntüleme: 42
  • 3.jpeg
    3.jpeg
    43,1 KB · Görüntüleme: 41
  • 2.jpeg
    2.jpeg
    62,2 KB · Görüntüleme: 43
  • 1.jpeg
    1.jpeg
    76,8 KB · Görüntüleme: 42

DeletedUser1103

Guest
011020130119550897327.jpg

zalha

Ünlü Üye
Çok güzel yazmışsın, oyunu bilmeyen herkesi kandırabilirsin bu yazıyla kolayca.

800k yağmam var diyorsun korumalar kalktığı andan itibaren tüm ordunla saldırı atmaya başladın, geride başka atlı asker bırakıp onlarla yağma yaptın desek onun da ihtimali cok düşük çünkü attığın fakelerde yaklaşık 15 tane saldırı emrin bitmiş oluyor geriye 35 kalır, yani 800k yağma yapma ihtimalin yok. Ha eğer yapmışsan da onu da aynı şekilde yine multilerine saldırı cıkartıp onları yağmalamışsındır ki buna da ihtimal vermiyorum çünkü 4 gündür aralıksız saldırı atıyorsun. Ben hiçbir şekilde barbar harici saldırı atmadığım halde şuan 950k yağma yaptım. İstediğin kadar asker çek kışladan, hammadde olmadan o kadar seviye karargahı, çiftliği ve kışlayı basamazsın.

2. mesele hammadde binalarından cok fazla ham geldiğini söylemişsin, senin köyünden alınan casus raporuna göre hammadde binaların en yüksek 21. seviye bu da saatte 1300 civarı hammadde getiriyor demektir. Yani yine de benimle eşdeğer zamanda akademi basma ihtimalin yok demek oluyor bu. Ki sen aynı zamanda çok fazla maaliyet isteyen çiftlik ve kışla da basmışsın.

Gel gelelim sana attığımız saldırı olayına, sana biz hiçbir şekilde koçbaşı süresinde ve ya asil süresinde saldırı atmadık. Tüm saldırılarımız balta hızndaydı, sen kayınvalidende iftarda bile olsan o saldırıların ne kadar sürede geldiğine bakabilecek kadar boş vaktin olabileceğini düşünüyorum. Ki biz o saldırıları sana gündüz 4te atmaya başladık. İftar vaktinde atmadık, çünkü senin ban yediğini anladık o yüzden fake attık ne kadar def gelecek diye. Her şeyinizi ortaya döktünüz.

Yani benim güzel kardeşim veya abim seni tanımam bilmem, umarım multi oynamayı bırakırsın. Yoksa biz de yasal multiler açacağız bu şekilde devam ederse. Çünkü sizin multilerinizle baş etmek için bizim de multi açmamız şart. Zaten sayı olarak iki katımız olduğunuz dünyada bir de oyunu oynayamayacak kişileri multi gibi kullanıyorsunuz. Sizin bizimle oynamaya yüreğiniz olsa zaten iki katımız olduğunuz yerde bir de multi işine bulaşmazdınız.

Bu sana yazdığım her şey Kydn0s için de geçerli bu arada. Başka multi kullanan bir çok kişi daha var 25 tane özel teslimatın hepsi sana çalısıyor olamaz, ancak onlar zaten tecrübesiz onlara bir şey söyleme gereği duymuyorum. Aranızda sadece Tuvania'ya lafım yok onun ne kadar taç bastığını herkes biliyor zaten. Multi kullanacağını kesinlikle düşünmüyorum.

Benim moderatörlerden ricam şudur, bizi multi açmaya teşvik etmeyin. Gerekeni yapın. Bu şekilde devam ederse bir daha WOG klanının hiçbir üyesini bu oyun çerçevesinde göremeyeceksiniz. Ben sizin MDA'ya bir çok ban attığınızı biliyorum ancak yeterli olmuyor. Ana hesaplara hiçbir ban atmayın adamlar oynasın fakat yasal multilerin önünü lütfen kesin.