YENİ DÜNYA

• Konuyu başlatan DeletedUser633
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser633

Guest
öncelikle merhabalar bakın hiçbir sohbete dahil olmadım nedeni sizde sevdiğim insanların oynamasıdır wog ekibine saygım sonsuzdur tyrant(arif) mömer(ömer) lawless(cihat) ve holtzmandan dolayı çok sevdiğim insanlardır orovada arif için bizzat oynamış bir insanım gel gelelim ki TSK adını zikretmeniz hoşuma gitmedi çünkü sabahtan beri beni 7 kişi aradı bu beni çok rahatsız etti çünkü abim virüse yakalandı ve hastalıktan dolayı pek kafam durgun ancak 7 24 evdeyim gözetim altındayım bu mesajı atarken arayan 8. kişi de var şuan :D öncelikle sizleri sever sayarım ancak benim klanımın adını zikrederken kaybetmedim demen tuhafına gitmiş herkesin çünkü kronborg dünyasında klan isminiz wog değildi ancak karadeniz ekibiyken ilk dünyanızda benim de ilk dünyamda seni toplayan birisiyim MARDUK (RAMAZAN) İLE BERABER hani TSK dediysen lostu TSK dan görüyorsan kaybetmedim demen beni üzer kaybetmemenin sebebi genelde hep zora kaçtığında oyunu bırakmandır bana da beni tanımıyormuş gibi davranırsan buda beni üzer gene kaybetmedim hiç dersen mömer vs kronborgun bizzat şahitleridirler ancak sizinle dostça bir savaşımız oldu asıl savaşımız baron ve kralmonzolonun ekibi ileydi o yüzden dostluğumuz baki kalsın lütfen klanımı forumda aranızda ki savaşlarda katmayınız aksi takdirde tüm TSK arif ömer abi holtzman gibi iyi insanlar için sessiz kalıp tarafsız kalıp oyuna başlamama kararı almışken TÜM TSK MDA KLANININ yanında olmaktan çekinmeyecektir iki dostun arasında kalmayı sevmem ancak düşmanın da karakterlisini severim BLUHELL(gyt) THANG gibi oyuncu olmanızı dilerim (karakterli) klan adını örnek olarak kattığınızı düşünüyorum yaşım 21 15 yaşından beri oynarım saygısızlık etmemek için her büyüğüme çaba gösteririm BLUHELL düşmanım olmasına rağmen kendisini çok sever sayarım oyunculuğuna karakterini bildiğimden saygı duyarım sizde saygı duymam için lütfen klanımızın adını aranızdaki mesele için kullanmayınız
SAYGILARIMLA TSK KURUCUSU VE GRUPTA SÖZCÜ OLARAK BENİ SEÇTİKLERİ İÇİN YAZDIM YANLIŞ ANLAŞILMA OLMASIN İYİ EĞLENCELER DİLİYORUM OYNAYAN HERKESE

TÜRK GÜCÜ (TSK)

Kardeşim abin için çok üzüldüm çok geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum
Diğer konuları konuşmamıza gerek yok sizleri ozmanda kazandıgınız ıcın tebrık ettım bugunde ederım benım acımdan sorun yok
oraya ısım yazma da sadece arkadas aranızda bulundugundan ötürüydü. Seni tanırım ekibimde tanır. Eğer gelırseniz başarılar dilerim gelmez iseniz de İyi seyirler dilerim Tekrardan geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum kendine iyi bak. Görüşmek üzere.

zalha

Ünlü Üye
Mettaliciğim benim ismimi kullanmamışsın kırıldım sana, dost ya da düşman bi yerde görmek isterdim kendimi :) whatsapp konuşmalarında benim seninle oynayacak kalibrede olmadığımı söylemişsin buna biraz içerledim sayın yüce honos :D kardeşinin hastalığı için de geçmiş olsun umarım en kısa zamanda düzelir.

Dünya' ya da gelmek isteyen herkes gelebilir bizimle bunun bir alakası yok, ben daha önce dünya kaybetmedim ama kaybedersek de tebrik ederiz sıkıntı değil :)

MeTTaLi

Aktif Üye
Kardeşim abin için çok üzüldüm çok geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum
Diğer konuları konuşmamıza gerek yok sizleri ozmanda kazandıgınız ıcın tebrık ettım bugunde ederım benım acımdan sorun yok
oraya ısım yazma da sadece arkadas aranızda bulundugundan ötürüydü. Seni tanırım ekibimde tanır. Eğer gelırseniz başarılar dilerim gelmez iseniz de İyi seyirler dilerim Tekrardan geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum kendine iyi bak. Görüşmek üzere.

teşekkür ederim abim umarım sözlerim yanlış anlaşılmamıştır saygılarımla.

MeTTaLi

Aktif Üye
Mettaliciğim benim ismimi kullanmamışsın kırıldım sana, dost ya da düşman bi yerde görmek isterdim kendimi :) whatsapp konuşmalarında benim seninle
teşekkür ederim abim umarım sözlerim yanlış anlaşılmamıştır saygılarımla.

kalibrede olmadığımı söylemişsin buna biraz içerledim sayın yüce honos :D kardeşinin hastalığı için de geçmiş olsun umarım en kısa zamanda düzelir.

Dünya' ya da gelmek isteyen herkes gelebilir bizimle bunun bir alakası yok, ben daha önce dünya kaybetmedim ama kaybedersek de tebrik ederiz sıkıntı değil :)

evet wp den bir dost aracılığı ile mesaj göndermişsin o konulara girmek istemedim sayın YÜCE ZALHA hahahahaha nedeni ise dediğim gibi saygısızlık etmek istemediğimden ama açıkçası rakip olarak görmüyorum çünkü herkese sataşan 5 gün girdiği dünyada forumda konu açıp millete sallayan 4v1 yaptınız diye bana sallayan birinin ismini kullanmak istemem bu yüzden rakip olarak görmem bende daha önce hiç kaybetmedim ancak bende kaybetsem bizzat forumda sizin adınıza bir sayfa açar tebrik ederim geçmiş dünyalarda da kaybeden rakibimin sıralamaya girmeye çalışmasından ötürü aziminden dolayı sıralamaya girmesine müsaade eden bir yapım var ne olursa olsun saygımdan dolayı ancak gene senin fevri davranışların yüzünden yaptığın şeyin hoş olmadığını farketmen gerekir ayriyeten gelmek isteyen gelebilir demişsin gelmek istememizin sebebini açıklamama rağmen :D gelmek isteseydik davetiye beklemeden bir gece yarısı tüm ekip gelirdik ancak dosta düşman olma gibi yapım yoktur dosta cesaret düşmana korku vermeyi sevdiğim için saygılarımla umarım yazdıklarımı yanlış anlamazsınız SAYGILAR VE SEVGİLER

zalha

Ünlü Üye
5 gün girdiğim dünya konusunda haklısın yalnız karakter olarak her zaman ezilenin yanında olmayı tercih ettiğimden dolayı bana yapılan bir yanlış gibi konuyu benimsedim.
*
Benim seninle ya da TSK ile bir problemim yok, olmasını gerektirecek bir şey de olmamıştı bugüne kadar, sana özel olarak da bir mesaj yollamadım ben zaten. TSK gibi köklü bir klanın 3v1 dünyaya 4. olarak gelmesine tepki gösterdim. Bunda bana hak veren bir çok insan var senin de bunu anlamanı isterim. Zaten bu dünyaya toplanma sebebimiz MDA ile aramızda bir husumet olması değil, yapılan bazı yanlışlar karşısında yerimizi göstermektir.Biz yeri geldi Şamil ile aynı klanda da oynadık rakip olarak da oynadık. Dünyayı kazanmak ya da kaybetmek mesele değil, tarafımı belli etmeyi isterim her şeyden önce. Zaten bu kadar az kişinin oynadığı oyunda keşke klanlar birbirleriyle ebedi dost olmasaydı. Benim size davet gönderdiğim yok demek istediğim şey iki tarafta da dostların olabilir fakat neticede bu bir oyun ve yeri geldi mi arkadaşınla da savaşabilmelisin. Yoksa benim kimsenin bireysel olarak vereceği kararı sorgulama gibi bir lüksüm olamaz.
Benden de sevgiler kardeşim sağlıcakla.

bumerang

Aktif Üye
Suntzux biliyo kaportacı bilmiyorsa ben oyun vari pekte şiitmem yav bu işi neyse arkadaşlar hep birlikte güzelce oynamak dileğiyle. İftara da az kaldı yav

MeTTaLi

Aktif Üye
5 gün girdiğim dünya konusunda haklısın yalnız karakter olarak her zaman ezilenin yanında olmayı tercih ettiğimden dolayı bana yapılan bir yanlış gibi konuyu benimsedim.
*
Benim seninle ya da TSK ile bir problemim yok, olmasını gerektirecek bir şey de olmamıştı bugüne kadar, sana özel olarak da bir mesaj yollamadım ben zaten. TSK gibi köklü bir klanın 3v1 dünyaya 4. olarak gelmesine tepki gösterdim. Bunda bana hak veren bir çok insan var senin de bunu anlamanı isterim. Zaten bu dünyaya toplanma sebebimiz MDA ile aramızda bir husumet olması değil, yapılan bazı yanlışlar karşısında yerimizi göstermektir.Biz yeri geldi Şamil ile aynı klanda da oynadık rakip olarak da oynadık. Dünyayı kazanmak ya da kaybetmek mesele değil, tarafımı belli etmeyi isterim her şeyden önce. Zaten bu kadar az kişinin oynadığı oyunda keşke klanlar birbirleriyle ebedi dost olmasaydı. Benim size davet gönderdiğim yok demek istediğim şey iki tarafta da dostların olabilir fakat neticede bu bir oyun ve yeri geldi mi arkadaşınla da savaşabilmelisin. Yoksa benim kimsenin bireysel olarak vereceği kararı sorgulama gibi bir lüksüm olamaz.
Benden de sevgiler kardeşim sağlıcakla.

öncelikle yazdığın şeyler beni sevindirdi abi teşekkür ederim ancak şöyle açıkliyim biz gyt ekibi polonyalılar vs kalabalık olduğunu sandığımız için geldik daha sonradan oynayan herkes bırakıp 10 kişiye yük bindirdiğini duyunca gene geliştirmedik kendimizi şuan bile hala aynı konumda bina dahi basmıyoruz bu durumu da şöyle açıkliyim gaillardda 5v1 veya 4v1 oynadık sanırım artık çok uykusuz kaldığımız için gece gündüz sağolsun MDA ekibinden 10 oyuncu başladı bize destek olma amaçlı bizde onlara teşekkür babında oliv dünyasında yardıma geldik daha sonra da bu dünyada eğlenceli olur diye geldik o dünyasına gelince dünyayı çevirdik kazandık ancak bu dünya sizlerin az kişi olduğunuzu oynamadığınızı görünce kimseyi kırmızı yakmadık ilgilenmeye gerek yok dedim arife bizzat çünkü kimseyi daha fazla yormayı sevmem eşit değildi şartlar bizde oyuncu var sanıyorduk anlayacağınız 10 kişiye yük bindiniğini bilsek asla başlamazdık çünkü klan sayıları ve oyuncu isimleri tanıdığım insanlar olunca şartlar eşit ve herkes oynuyor sandık. bu durumları sizlere böyle açıkliyim. çünkü bireysel hareket edemem yaklaşık 30 veya 40 insanın liderliğini yapıyorum abilerim kardeşlerim hepsi aile dediğim insanlar o yüzden emin olun şunu içten söyleyebilirim attığım her adımı bu insanların karakterlerine veya kendi karakterime laf gelmesin diye her adımdan 5 adım sonrasını hesaplıyorum eğer kendimizi yanlış ifaade ettiysek bi kusurumuz olduysa size mda ya gyt ye woga vs kusurumuza bakmayın saygılarımla iyi oyunlar diliyorum hepinize.

playgame

Üye
öncelikle yazdığın şeyler beni sevindirdi abi teşekkür ederim ancak şöyle açıkliyim biz gyt ekibi polonyalılar vs kalabalık olduğunu sandığımız için geldik daha sonradan oynayan herkes bırakıp 10 kişiye yük bindirdiğini duyunca gene geliştirmedik kendimizi şuan bile hala aynı konumda bina dahi basmıyoruz bu durumu da şöyle açıkliyim gaillardda 5v1 veya 4v1 oynadık sanırım artık çok uykusuz kaldığımız için gece gündüz sağolsun MDA ekibinden 10 oyuncu başladı bize destek olma amaçlı bizde onlara teşekkür babında oliv dünyasında yardıma geldik daha sonra da bu dünyada eğlenceli olur diye geldik o dünyasına gelince dünyayı çevirdik kazandık ancak bu dünya sizlerin az kişi olduğunuzu oynamadığınızı görünce kimseyi kırmızı yakmadık ilgilenmeye gerek yok dedim arife bizzat çünkü kimseyi daha fazla yormayı sevmem eşit değildi şartlar bizde oyuncu var sanıyorduk anlayacağınız 10 kişiye yük bindiniğini bilsek asla başlamazdık çünkü klan sayıları ve oyuncu isimleri tanıdığım insanlar olunca şartlar eşit ve herkes oynuyor sandık. bu durumları sizlere böyle açıkliyim. çünkü bireysel hareket edemem yaklaşık 30 veya 40 insanın liderliğini yapıyorum abilerim kardeşlerim hepsi aile dediğim insanlar o yüzden emin olun şunu içten söyleyebilirim attığım her adımı bu insanların karakterlerine veya kendi karakterime laf gelmesin diye her adımdan 5 adım sonrasını hesaplıyorum eğer kendimizi yanlış ifaade ettiysek bi kusurumuz olduysa size mda ya gyt ye woga vs kusurumuza bakmayın saygılarımla iyi oyunlar diliyorum hepinize.

İyi Oyun yok.!

Lostmyth

Ünlü Üye
Öncelikle bu dünyada herkese başarılar diliyorum.

Oyunu 10 dünya önce bot kullanımının cıvıklığının çıktıgını gördüğümüzden dolayı bırakmıştık ve bu karantina günlerinde iyi gider diye 3 5 kişi olarak tekrar başlar gibi olduk. Yaşanılan olaylar ve yapılan yanlışlar bize ekip olarak geri dönme kararı aldırdı. Kirpi klanı ile pek bağlantımız yok. Dostlarımız sayesinde o tarafta olduk. Herzaman haksızlığa uğrayanın yanındayız. 4 klan 1 klana karşı yapılanları doğru bulmuyoruz buna strateji diyen kişide kendi içinde saçmalıyordur. Multileriniz hariç 50 60 kişi oyundan keyif almadan eğlenmeden savaşmadan 1 ayda dünya kapatılmasından zevk alıyorsanız bu kendi yeteneksizliğinizi gösterir.

Yeni dünyada rakiplere şans diliyorum, çünkü lazım olacak.
OLDUĞUMUZ YER BİZİMDİR.

Whisper of Glory

Bundan sonra bizimle oynarken önce kendine şans dile :)
WhatsApp Image 2020-05-14 at 23.08.23.jpeg

Son düzenleme:

DeletedUser1048

Guest
ilk ordumu yaklasık 1 hafta önce kendi clan üyemin duvarlarında patlattıgım dünya. acaba neden :rolleyes::rolleyes:

Lostmyth

Ünlü Üye
Yaklaşmakta olan bişe var ama bi sorayım sana önceden. Müttefik olduğunuz arkadaşlar sizlere raporları gösteriyor mu? Lütfen dürüst olalım

DeletedUser1048

Guest
Yaklaşmakta olan bişe var ama bi sorayım sana önceden. Müttefik olduğunuz arkadaşlar sizlere raporları gösteriyor mu? Lütfen dürüst olalım
sabahtan beri dürüst olmaya çalışıyosun forumda tebrikler. bütün raporlardan haberim var. nasıl olsa onlar atmasa da siz casus hesaplardan atıyosunuz ya bize ? yanlıs mıyım :D dürüstlüğünüzden ve paylaşımcılığınızdan dolayı teşekkür ediyorum

Lostmyth

Ünlü Üye
Dürüstlük konusunda ve casus konusundada üstlemeyin hakikatten sizi çok ağır rezil ederim forumda. Deliller ve kanıtlarla hiçbir eksik olmadan net şekilde gösteririm. Beni buna zorlamayın çok utanırsınız. Yani öyle oyunu bırakan biri hesabını bırakmış muhabbeti felan değil. Dediğim gibi açık net. Zorlamak istersenizde sizin tercihiniz :D

DeletedUser1048

Guest
Dürüstlük konusunda ve casus konusundada üstlemeyin hakikatten sizi çok ağır rezil ederim forumda. Deliller ve kanıtlarla hiçbir eksik olmadan net şekilde gösteririm. Beni buna zorlamayın çok utanırsınız. Yani öyle oyunu bırakan biri hesabını bırakmış muhabbeti felan değil. Dediğim gibi açık net. Zorlamak istersenizde sizin tercihiniz :D
ben edicem ki dünya sonunda zaten. elinden geleni ardına koyma İSTEDİGİNİ YAPABİLİRSİN :D

Durum
Konu yanıtlara kapalı.