YENİ DÜNYA

• Konuyu başlatan DeletedUser633
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser1218

Guest
Öncelikle bu dünyada herkese başarılar diliyorum.

Oyunu 10 dünya önce bot kullanımının cıvıklığının çıktıgını gördüğümüzden dolayı bırakmıştık ve bu karantina günlerinde iyi gider diye 3 5 kişi olarak tekrar başlar gibi olduk. Yaşanılan olaylar ve yapılan yanlışlar bize ekip olarak geri dönme kararı aldırdı. Kirpi klanı ile pek bağlantımız yok. Dostlarımız sayesinde o tarafta olduk. Herzaman haksızlığa uğrayanın yanındayız. 4 klan 1 klana karşı yapılanları doğru bulmuyoruz buna strateji diyen kişide kendi içinde saçmalıyordur. Multileriniz hariç 50 60 kişi oyundan keyif almadan eğlenmeden savaşmadan 1 ayda dünya kapatılmasından zevk alıyorsanız bu kendi yeteneksizliğinizi gösterir.

Yeni dünyada rakiplere şans diliyorum, çünkü lazım olacak.
OLDUĞUMUZ YER BİZİMDİR.

Whisper of Glory

bumerang

Aktif Üye
Nicklerini gizleyenlere, arkadan iş çevirenlere hainlik yapanlara buradan sesleniyorum..
Kendinize Güveniyorsanız Hodri meydan

Hakkıyla oynayın ki Hakkını verelim ;)

Whisper of Glory
KLAN YÖNETİMİ
Kaportacı kardeş selamlar saygılar
Epeydir yoktum saygılı efendi bir şekilde zaman geçirelim zevk alalım diye geldik bakalım nasip.
Şu konuları bilmek isterim. (olayları yeni öğrenmiş olarak)
Nick değiştirmek neyi değiştirir? Savaş stratejisinde arkadan iş çevirmek hainlik etmek casus sokmak karşı taraf için olumsuz bişey iken yapan taraf için doğrudur öyle değil mi.?Yorumlarım objektif. Evet mda da oynayacağım, şuan mda lehine konuşmuyorum. Kaldı ki wog klanında eski dostlarımda mevcut. Ben herkesin her türlü yetenekleri ile (multi hariç tabiki) casusluk hainlik vb. Yapmasını yanlış bulmam doğru da bulmak denmez buna ama yanlış değil savaşta yanlışım varsa sende benim gibi güzel bir dil ile iğnelemeden dostane paylaşabilirsin benimle.
Saygılar keyifli oyunlar dilerim

bumerang

Aktif Üye
Wog olarak yeni dünyaya delikanlı olan herkesi bekliyoruz arkamızdan konuşan gücü yeten herkesi açıkça buradan davet ediyoruz dürüst Bi şekilde kendi nicklerimizle oyuna başlıyacağız. Kimsenin olmadığı sw de yendik demesi kolay gelin bizi yeninde görelim ne kadar player olduğunuzu.

BlueHeLL
Selamlar Bluehell şuraya takıldım sadece dürüst bir şekilde kendi nicklerimizle oyuna başlayacağız dersen geçmişte dürüst olmadığın anlamına gelen bişeyler çıkar ortaya malum önceden yenileceğiniz yere farklı nick ile gelen bir klana sahiptiniz. Bak mda farklı nick ile gelip yenmişler. Kaldı ki kimsenin olmadığı sw de yendik demişler hatırıma göre herkeslerin olduğu dünyada da yenmiştik hee nolur bu dünyada da sen beni yenersin her türlü yeteneklerin ile tebrik ederim altı üstü oyun kırıcı olunmaz en nihayetinde herşey saygı. Kendimizce çok kızdığımız bir dünya vardı casusluk ile almıştınız ben tebrik ettim ve siz açısından düşününce kızmadım..
Saygılar

bumerang

Aktif Üye
Öncelikle bu dünyada herkese başarılar diliyorum.

Oyunu 10 dünya önce bot kullanımının cıvıklığının çıktıgını gördüğümüzden dolayı bırakmıştık ve bu karantina günlerinde iyi gider diye 3 5 kişi olarak tekrar başlar gibi olduk. Yaşanılan olaylar ve yapılan yanlışlar bize ekip olarak geri dönme kararı aldırdı. Kirpi klanı ile pek bağlantımız yok. Dostlarımız sayesinde o tarafta olduk. Herzaman haksızlığa uğrayanın yanındayız. 4 klan 1 klana karşı yapılanları doğru bulmuyoruz buna strateji diyen kişide kendi içinde saçmalıyordur. Multileriniz hariç 50 60 kişi oyundan keyif almadan eğlenmeden savaşmadan 1 ayda dünya kapatılmasından zevk alıyorsanız bu kendi yeteneksizliğinizi gösterir.

Yeni dünyada rakiplere şans diliyorum, çünkü lazım olacak.
OLDUĞUMUZ YER BİZİMDİR.

Whisper of Glory
Öncelikle başarılar diliyorum.
Ekip olarak gelmeniz oyunu bir süre zevkli hale getirecektir diye düşünüyorum. Yenilirsem dahi bunu belirtmek isterim.
Olduğunuz yer kuzey.. Sizin olsun biz gelene kader oraları lütfen güzelleştirin. Aksine siz bizim bölgemizi işgal etmiş olursanız ben güzel karşılamış olacağım.
Yensekte yenilsekte saygı bakidir.
Zevkli bir oyun olması dileğiyle...
Saygılar

BlueHeLL

Ünlü Üye
Bi örnek versene gyt hangi dünyada yenilirken farklı Bi nick kullandı bizim her dünyada gelmeden ismimizi duyan çok oluyordu malum namımızı hepiniz duymuşken gel gelelim GyT olduğu hangi dünyayı mda kazanmış ben herhangi birine kötü söz kullanmadım vurgulamak istediğimi anlayan gayet iyi Bi şekilde anlamıştır bence malum zamanında oyunu öğrettiğimiz kaç kişi biz yokken arkamızdan sallar olmuş

bumerang

Aktif Üye
Bi örnek versene gyt hangi dünyada yenilirken farklı Bi nick kullandı bizim her dünyada gelmeden ismimizi duyan çok oluyordu malum namımızı hepiniz duymuşken gel gelelim GyT olduğu hangi dünyayı mda kazanmış ben herhangi birine kötü söz kullanmadım vurgulamak istediğimi anlayan gayet iyi Bi şekilde anlamıştır bence malum zamanında oyunu öğrettiğimiz kaç kişi biz yokken arkamızdan sallar olmuş
Örnekleri geçmişi araştırıp aktaracağım müsait bir zamanda.
Kötü söz kullanmadın evet bende genel bir söylem babında yazdım o yazımı ister mda ister wog ister gyt ister xxx klanı farketmez kötü sözler herkesin şahsına. Demek istediğimi anladın. Arkanızdan sallayanları bilmem bişey de diyemem şayet öğrettiğin kişi ise bunu yapan sadece oyunu öğrettiğin anlamına da gelir herşeyin oyun olmadığını da öğretmeliydin kaldı ki boynuz kulağı geçedebiliyor.
Mda olarak gyt yendik demedim, gyt kalanını yendik dedim. Ama ben yokken mda ile yenmediler ise sırf seni kırmamak için mda ile de yenelim problem değil. Şahıslar aynı iken. 6 7 farklı klan ama şahıslar hep aynı olarak geldik zamanında malum.

Son düzenleme:

bumerang

Aktif Üye
Biraz zor olacak bulmak sanırım 20 dünyadan fazla zamandır oynamıyorum. Yanlış hatırlamıyorsam klan adı farklı Nickler farklı şekilde gelmişti gyt karışık şeyler olmuştu hatırlar mısın bu tarz bişeyler vardı. Yani ben mda savunması yapmıyorum her klanın zamanında yaptığı şeyler ve her klanın kendince doğru gördüğü şeyler olduğunu belirtiyorum.

Lostmyth

Ünlü Üye
Nicklerini gizleyenlere, arkadan iş çevirenlere hainlik yapanlara buradan sesleniyorum..
Kendinize Güveniyorsanız Hodri meydan

Hakkıyla oynayın ki Hakkını verelim ;)

Whisper of Glory
KLAN YÖNETİMİ
Nick gizlemek neyi değiştirir çözebilmiş değilim fakat ithamlarının arkasını doldurmak zorundasın. Hainlik yapan ve arkadan iş çeviren kısmında açık ve net şekilde olay şahıs hakkında söylemen gerek ki karşında olan tüm insanları zan altında bırakmayasın.

bumerang

Aktif Üye
Nick gizlemek neyi değiştirir çözebilmiş değilim fakat ithamlarının arkasını doldurmak zorundasın. Hainlik yapan ve arkadan iş çeviren kısmında açık ve net şekilde olay şahıs hakkında söylemen gerek ki karşında olan tüm insanları zan altında bırakmayasın.
Sanırım arkadaşın aklında benim casusluk yaptığım zaman kaldı hala onun etkisi ile devam ediyor malum o zamanlar fena idim zaman da çoktu şuan keyfi oynayacaz bakalım ama onlardan biri de sağlam casusluk ile kazandırmıştı tebriklerimi tekrar iletiyorum. Savaşta zafere giden her yol mübahtır..

DeletedUser633

Guest
Ben sen kimsin bilmem etmem.
Bizm lafımızı Söylediğimiz insanlar zaten kendılerını tanıyor üstüne alınan çıkar karşımıza.

DeletedUser633

Guest
Sanırım arkadaşın aklında benim casusluk yaptığım zaman kaldı hala onun etkisi ile devam ediyor malum o zamanlar fena idim zaman da çoktu şuan keyfi oynayacaz bakalım ama onlardan biri de sağlam casusluk ile kazandırmıştı tebriklerimi tekrar iletiyorum. Savaşta zafere giden her yol mübahtır..
Ayriyetten ben senı de tanımam etmem Nickini ilk defa görüyorum. Tek katıldığım nokta Zafere giden her yol mübahtır doğru demişssin.

DeletedUser633

Guest
Kaportacı kardeş selamlar saygılar
Epeydir yoktum saygılı efendi bir şekilde zaman geçirelim zevk alalım diye geldik bakalım nasip.
Şu konuları bilmek isterim. (olayları yeni öğrenmiş olarak)
Nick değiştirmek neyi değiştirir? Savaş stratejisinde arkadan iş çevirmek hainlik etmek casus sokmak karşı taraf için olumsuz bişey iken yapan taraf için doğrudur öyle değil mi.?Yorumlarım objektif. Evet mda da oynayacağım, şuan mda lehine konuşmuyorum. Kaldı ki wog klanında eski dostlarımda mevcut. Ben herkesin her türlü yetenekleri ile (multi hariç tabiki) casusluk hainlik vb. Yapmasını yanlış bulmam doğru da bulmak denmez buna ama yanlış değil savaşta yanlışım varsa sende benim gibi güzel bir dil ile iğnelemeden dostane paylaşabilirsin benimle.
Saygılar keyifli oyunlar dilerim
Bazıları Bu dilden anlar
Ve böyle yazılması gerekti Tatlı dilse oda bizde fazlasıyla var ama hakedene.
Sizlere de ekibinize de başarılar dilerim Savaş Arenasında görüşmek üzere iyi oyunlar Bol şanslar.

SuntzuX

Aktif Üye
Soner beni kastediyor zannımca, beta dünyasına da bana karşı savaşmak için gelmişti ama o dünyada da savaşamamıştık :) Sonra iyi olduk gerçi oyun neticede.
Şimdi bize yapılanları anlatsam burada, yazılarımı okumaktan gözleriniz bozulur, kaç dünyada yakaladık, bir dünyada klanın yarısı casus idi, farketmedik mi sinirlendik tedbirimizi aldık ama işte bize yapılanı başkalarına yapmaya çalıştık mı denemedik değil. Oyun bu neticede olabiliyor, hatta en yakın samimi bir arkadaşımız bize neler yaptı. Neyse.

Bir dünyada farklı nick ile başlayayım dediğimde de gyt'dekiler bile bilmezken, casus dediler etmedikleri küfür kalmadı ki o dünya düşman oldukları başka bir klana karşı savaştım, gecemi gündüzümü verip tek başıma püskürtmüştüm. Casus olduk, hain olduk, kral (hüseyin) ile sonradan iyi olduk, Yunan dünyasında omuz omuza savaştık. Yine de bu bir oyun. Casus işi olmasa iyi olur tabi ama bu işler can sıkıcı işler.

Yine de hiç bir şey için canınızı sıkmayın, oyun bu, keyif için buradayız. Herkese selam.

DeletedUser633

Guest
Ahah işine gelmezse tanımazsın tabi :) son girdiğin iki serveri kaybetmeyip kazansaydın hatırlardın :)
Şu şey değil mi 15 gunde hepınızın üstüne geçip ban attırdıgınız.
Son olarak gırdıgım dunyada da toplam 5 gun aktıf olmus bırısıne bence bıraz ıddalı konusuyorsun birde cok fazla konusuyorsun bence uzatma üzülürsün.
Senin için gereken şey biraz daha sabır. Beklemede kal Abisi.

Lostmyth

Ünlü Üye
Ban attırdığımız mı :) düşün kural ihlali yaparak bile kazanamamışsın. Ben toplam 5 gün aktif ol demedim sana aktif olmayacaksın madem niye giriyosun dünyaya. Madem girdin o zaman yok 5 gün aktiftim felan demiyceksin. Elinize sağlık deyip tebrik edeceksin

Durum
Konu yanıtlara kapalı.