MAHŞERİN DÖRT ATLISI [MDA]

DeletedUser764

Guest
Hel

Hele girde dünyalara bak bakalım forumda :) mesela başarı sıralamasıysa 6,7 katın ismim var burda (lostmyth) hediye etmekse aha dünya hediyemiz olsun :) sen sıralama hediye edersin ben dünya ;)

Bu arada sana haşat kasarken kendi defini, kendi definle kesmeye çalıştığın günleri unutmadım bakıyorum ki kaçmışsın ve gram kendine bir şey katamamış olduğunu anladım. Dünyayı ben oynamadım o yüzden bana değil sizi çatır çutur ezen Gyt ve Wog'a soracaksın ben senin o abilerinin bile rakibi değilken sana hiç anlatamam beni ve bizi. Korkaklar kaçar hadi yallah askere Tw2ye bir katkınız yok bari vatana olsun :cool:

DeletedUser764

Guest
KRALİÇEM NERDE KRALİÇE ARIM KİM ÜZDÜ ONU jdlkahjlkdkldjskljakldkdaxlklanjsa

Sen bence kuduz köpek gibi kendini harlıyorsun buralarda zaten abisi ne oldu hiç bir abin arkanı hophoplamadı diye mi kuyruğunuza basmış gibi kaçtın sw ye girmeden atıp tutuyordunuz gelip buralarda ahkam kesiyordunuz 2 hafta girdiğim 42 de mi bana kazandık diyorsun bekle sana bu oyunda hiç bir yerde rahat vermicem zaten bu oyunu sana oynatmıcam fare gibi kaçıcaksın rahat ol

Wittgenstein

Aktif Üye
Bide hepiniz hoplayıp hoplayıp düşmüşsünüz :) size cevap vermicem çünkü vaktim o kadar değersiz değil :) haberiniz olsun :D (kudurmak serbest) Arkadaşlarımı ve kendimi birkez daha tebrik ettim ama ne acınız varsa artık herkes yazmışta yazmış :)

Bizde vakit bol canım. Hele hele senin gibi adamlara karşı daha da bol. Server başı dediklerinizi, yaptığınız boşları teeek tek diğer konuya yazdım. Böyle bir serveri kaybedebilecek tek ekip sizdiniz onu da başardınız. Biz seni server başı uyardık, bu server bizim dedik. Mançoyla 3-5 tane köy yıkınca kazanıyoruz sandınız. Bize iftira attınız W.W ye raporları göstermiyorsunuz adamlarda serveri kazanıyoruz sanıyor diye. E ne oldu şimdi? Bölgelerine bak bakayım W.W nin kaç tane köyü var. Biz bu oyunda yokken boş serverleri kazanmaya devam edin tabi KIRATLI abin birdaha mda ismi ile oynamana izin verirse. Değersiz olan kişiliğinle değersiz vaktini geçirmeye devam et ;)))

yavi44

Üye
bu mda da krallar vardı ya biri aragorn biri monzolo birkaç kral daha vardı bize oyun öğreteceklerdi yargı dagıtacaklardı :DD askerden gelince yapacaklar galiba hahahahaha ama çok doğru bir lafı vardı mda dan birisinin multi kullananlar yenilmeye mahkumdur diye o kendisini biliyor :) adamın harbiden öngörüsü yüksekmiş :D eze eze yendik mda yı

Wittgenstein

Aktif Üye
bu mda da krallar vardı ya biri aragorn biri monzolo birkaç kral daha vardı bize oyun öğreteceklerdi yargı dagıtacaklardı :DD askerden gelince yapacaklar galiba hahahahaha ama çok doğru bir lafı vardı mda dan birisinin multi kullananlar yenilmeye mahkumdur diye o kendisini biliyor :) adamın harbiden öngörüsü yüksekmiş :D eze eze yendik mda yı

45 yaşında adamları askere gönderdik . biz savaşmayı unutmuşuz bi gidip öğrenelim falan mı dediler ne yaptılar xd