MAHŞERİN DÖRT ATLISI [MDA]

DeletedUser764

Guest
Hangi kuyruk acısı olan server şamil? Senin bizde oynayıp kazandığın (bizim sana hediye ettiğimiz) başarıdan başka bir kazandığın dünya söyle sonra gel bize rakip olup üstüne bol ağlamalar diye konuş shdjsdhsd

DeletedUser1267

Guest
Hel
Hangi kuyruk acısı olan server şamil? Senin bizde oynayıp kazandığın (bizim sana hediye ettiğimiz) başarıdan başka bir kazandığın dünya söyle sonra gel bize rakip olup üstüne bol ağlamalar diye konuş shdjsdhsd
Hele girde dünyalara bak bakalım forumda :) mesela başarı sıralamasıysa 6,7 katın ismim var burda (lostmyth) hediye etmekse aha dünya hediyemiz olsun :) sen sıralama hediye edersin ben dünya ;)

Wittgenstein

Aktif Üye
Hel

Hele girde dünyalara bak bakalım forumda :) mesela başarı sıralamasıysa 6,7 katın ismim var burda (lostmyth) hediye etmekse aha dünya hediyemiz olsun :) sen sıralama hediye edersin ben dünya ;)

Bir de adama sormazlar mı ; LA OĞLUM MADEM O KADAR İYİSİNİZ , 4 5 SERVERDE 1.LİĞİNİZ VAR . NEDEN AYAKLARINIZ OTURMA ORGANINIZA VURA VURA KAÇIYORSUNUUZ HEEEEEEEEĞ ?

BlueHeLL

Ünlü Üye
Hel

Hiç mi utanmadın bunu yazarken kendini gerçekten böyle mi avutmaya çalışıyorsun arkanıza bile bakmadan kaçarken bide sen kimsin ki hediye edebilicek kapasite gördün kendinde daha dünkü bebe sw başında atristilik yapıyordunuz çok mu darbe yediniz de birden kaçtınız senin gibi 100 tane gelse bile bu oyunda Bi halt yapamayacağınızı anlamış olman lazım artık

BlueHeLL

Ünlü Üye
Sw başında konuşuyordun az karakterini topla şurada geç tebrik ederim demesini becer abisi sw başında kendin diyordun bari bu kadar yoksun davranma

BlueHeLL

Ünlü Üye
Ki Mehmet e abi bunu nasıl yapıyoruz diye oyun öğrendiğin birisine karşı sen kendini üstün görebiliyor musun gerçekten ya çok komik Adam olmayan swlerde dünya kapatınca kendinizi boş şişirdiniz herhalde 2 ay dayanamadan kaçtınız olum bu kadar aciz ve yoksun birisiniz

Benimle savaşmayı göze alamamış ekip. Hesabımı banlattırıp tüm klan olarak köylerimi almaya çalışıyorsun, kendine de bunu yakıştırıyorsun ve benim oyunu bırakacağımı sanıyorsun. Ben karşıya geçince de bana hala türlü laflar ve iftiralarla düşmanlık edip saldırıyorsun ama oyunda beni karşına almaktan korkuyorsun. Çünkü beni tanıyorsun. Böyle bir ekiple birleşince de sittin sene yenemeyeceğini anlayıp türlü bahanelerle kuyruğu kıstırıp kaçıyorsun. Gönül koyduk ondan bıraktık dediğiniz adama yaranmak için önce tüm köylerin ismini TURAN yapacaksın sonra da sizin haksızlığınıza ve kendisine yapılan saygısızlığa çanak tutmadığı için arkasından köy isimlerini küfüre çevireceksin NKHVAS diye?

Yazık, hala sizin türlü alavere dalavere çevirdiğinizi göremeyen sizinle oynayan normal oyunculara. Kendime yapılana kadar da inanmazdım belki ama şimdi her türlü lafı hak ediyorsunuz. Bu arada hak, hukuk, adalet gibi kavramları da ağzınıza almayın eğreti durur.

DeletedUser1230

Guest
Tw2 eski oyuncular gercekten kaliteli ve zeki imis. Simdilerde buralar 2 yuzlu insanlarla dolmus dun kendi menfaatleri icn alkis tutanlar bugun kufur eder olmus yaziklar olsun size...
Her kisi kendisine yakisani yapar.

Wog klanini da tebrik ederim.

huskyeye

Üye
Benimle savaşmayı göze alamamış ekip. Hesabımı banlattırıp tüm klan olarak köylerimi almaya çalışıyorsun, kendine de bunu yakıştırıyorsun ve benim oyunu bırakacağımı sanıyorsun. Ben karşıya geçince de bana hala türlü laflar ve iftiralarla düşmanlık edip saldırıyorsun ama oyunda beni karşına almaktan korkuyorsun. Çünkü beni tanıyorsun. Böyle bir ekiple birleşince de sittin sene yenemeyeceğini anlayıp türlü bahanelerle kuyruğu kıstırıp kaçıyorsun. Gönül koyduk ondan bıraktık dediğiniz adama yaranmak için önce tüm köylerin ismini TURAN yapacaksın sonra da sizin haksızlığınıza ve kendisine yapılan saygısızlığa çanak tutmadığı için arkasından köy isimlerini küfüre çevireceksin NKHVAS diye?

Yazık, hala sizin türlü alavere dalavere çevirdiğinizi göremeyen sizinle oynayan normal oyunculara. Kendime yapılana kadar da inanmazdım belki ama şimdi her türlü lafı hak ediyorsunuz. Bu arada hak, hukuk, adalet gibi kavramları da ağzınıza almayın eğreti durur.
kuyruğunu kıstırıp kaçmasının bir bahanesi yok bu arada kaybettiler direk :D

DeletedUser366

Guest
Nikah memuru bile önce soruyor kabul ediyor musun diye. Eren'e imzayı attırmadan önce şahitlerden onay alınmadı, böyle oldu. :D Hüseyin abiye hal hatır sorarken kendileri dışında herkesin multici olmasından sitem ediyordu, Erenciğim imzayı atmak için multilerden defini yığmış ana köylere. :D

DeletedUser1267

Guest
Bir de adama sormazlar mı ; LA OĞLUM MADEM O KADAR İYİSİNİZ , 4 5 SERVERDE 1.LİĞİNİZ VAR . NEDEN AYAKLARINIZ OTURMA ORGANINIZA VURA VURA KAÇIYORSUNUUZ HEEEEEEEEĞ ?
Biz tebrik ettik en azından o erdem var bizde :) sizin 42 de yenildikten sonra ağladığınız gibi ağlamadık. Sizin yaptığınız gibide boş muhabbetin dibine vurmadık :)

DeletedUser1267

Guest
Bide hepiniz hoplayıp hoplayıp düşmüşsünüz :) size cevap vermicem çünkü vaktim o kadar değersiz değil :) haberiniz olsun :D (kudurmak serbest) Arkadaşlarımı ve kendimi birkez daha tebrik ettim ama ne acınız varsa artık herkes yazmışta yazmış :)

DeletedUser1267

Guest
Sw başında konuşuyordun az karakterini topla şurada geç tebrik ederim demesini becer abisi sw başında kendin diyordun bari bu kadar yoksun davranma
Çok ağlaksın sen yav :) ben size karakter dersini verdim abisi. Tebrik ettim sizin gibi 42 de yenilince ağlamadım.