kural ihlali

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

Lostmyth

Ünlü Üye
Epeydir sizden birçok kişi yendim :) bundan sonrada oynadığım sürece yenicem bizden biri derken ? Sizden maks 2 kişiyi kendime rakip olarak görüyorum zaten :D Senin bana laf atabilmen de senin haddin değil. Herkes haddini bilsin

Lostmyth

Ünlü Üye
Benden sadece benimle saygılı edepli konuştuğunuz sürece saygı görürsünüz. Yoksa kralı gelsin bu foruma hak edene hakkını vermekten çekinmem ;)

DeletedUser141

Guest
:DD başka casus yokmudur yav wog da az ipucu vereydin bea alnınızın akıyla başka bir bölgeye daha girecekseniz haberimiz olsun yani ahahaha

MDA'nin bir bölgeye giriş taktiği: soz konusu bolgedeki bir ya da iki hesap devralinir, klana dahil edilir, def yigilir ve sonra forumda karsi tarafa iftira atilir

MDA'nin op taktiği: adminlerden biri ile iletisim halinde olunur, iceriden ban haberi geldiginde mdacilar o sehre cokerler

Mda'nin forum taktiği: camur at izi kalsin...

MDA'nin tetikcisi: Lostmyth. her baslikta onu görürsünüz. Ters psikoloji yaparak gercekleri ört bas eser ve tartisma konularini amacindan saptirarak ustunluk kurmaya calisir.

MDA'nin beyefendisi: Kralmonzolo . Benim klandaki arkadaslar masum temiz insanlar der fakat galiba kimlerle beraber olduğunu bile bilmiyor. Sürekli yurtdışındaki basarilari ile övünür. Hakkı da var bu arada. Aslan aslandir. Ama çakallarla gezmemesi gerekir

MDA'nin dürüst kişisi: Hasopashadir. Forumda multi kullandığını itiraf edecek kadar dürüst ve delikanlıdır.

MDA'nın mankeni: adini unuttuğum Muhendis arkadastir. Buna yorum yapmicam okuyan anladi zaten abdshshsbhs

Var mi devam ettiren?

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

DeletedUser635

Guest
tabi ki innogamese şikayet edicem. cowboy just mda elemanı gibi bize ban atıyor. Furkan köyünün ismine AK yazdı diye banlandı 12 saat. Serkan adama mahalle karısı yazdı diye banlandı. Lan mahalle karısı ne demek küfür mü hakaret mi. mahalle karısının halk arasında anlamı hakaret mi de cocuga 3 gün ban attı o allahsız moderatörler. tamamen satılmışlar. bizi yenmek için bu kadar taç çeken redalert, moderatörleri de satın almıştır. zaten duyduguma göre modlardan birisi baron fehmiymiş yani redalert alinin en yakın arkadaşı. kimi kime şikayet edeyim yani mecbur innogamese şikayet edicem. çünkü cowboycum diyor ki bot kullanma cezası 1 gündür. ee forum kurallarına bakıyorum sınırsız ban yazıyor nasıl olacak bu iş
indir (17).jpg

DeletedUser635

Guest
10 seneden fazladır oynuyorum bu oyunu. 1 kere ceza uyarı ban hiçbir şey yemedim. Neden mi? Hile yapmadım da ondan :D Demekki ne yapcaz hile yapmıycaz eymen. Sonra gelip burda ağlamayalım. Bide bilip bilmeden hala hakaretler, modlara, emekçilere saygısızlık.

DeletedUser1244

Guest
10 seneden fazladır oynuyorum bu oyunu. 1 kere ceza uyarı ban hiçbir şey yemedim. Neden mi? Hile yapmadım da ondan :D Demekki ne yapcaz hile yapmıycaz eymen. Sonra gelip burda ağlamayalım. Bide bilip bilmeden hala hakaretler, modlara, emekçilere saygısızlık.
demekki 10 senedir sana bişi öğretememiş bu oyun tebrikler.

kralmonzolo

Aktif Üye
gene silecek yazını sen zorla kaşınıyorsun bence emın,yaşın başın kactır bilmem ama eger benım akranımsan demekki sen hala buyumemişsindır,coluk cocuk yapsa bunu derımki yaşı daha ufak tecrubesız gerçekten yasın kaç ona gore senı sınıflandıracagım

DeletedUser1244

Guest
gene silecek yazını sen zorla kaşınıyorsun bence emın,yaşın başın kactır bilmem ama eger benım akranımsan demekki sen hala buyumemişsindır,coluk cocuk yapsa bunu derımki yaşı daha ufak tecrubesız gerçekten yasın kaç ona gore senı sınıflandıracagım
multisiz oynayan bay monzolo :DDD köyündeki kutsalları tarlada yetiştirdin galiba ahahahahah :DD sen bu oyunda gördüğüm en iyi rolcu adamsın helal olsun valla yaşın bide büyükmüş :DD hiç yakıştıramadım diyecemde mda da olunca gayet iyi yakıstırdım safdsfdsg :D

DeletedUser1245

Guest
Bayram dolayısıyla verilen afları kötüye kullanmamanızı umuyoruz. Kötü dil kullanımı, hakaret, benzetme yaparak sataşmak ve rencide edici kelimeler kullanmak forumda ve oyunda yasaktır. Kurallara uyarak ve alınan banlardan ders çıkararak hareket etmenizi umar, cezaları hafiflettiğimiz için bizi pişman etmeyeceğinizi umarak iyi oyunlar dileriz.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.