kural ihlali

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

zalha

Ünlü Üye
tabi ki innogamese şikayet edicem. cowboy just mda elemanı gibi bize ban atıyor. Furkan köyünün ismine AK yazdı diye banlandı 12 saat. Serkan adama mahalle karısı yazdı diye banlandı. Lan mahalle karısı ne demek küfür mü hakaret mi. mahalle karısının halk arasında anlamı hakaret mi de cocuga 3 gün ban attı o allahsız moderatörler. tamamen satılmışlar. bizi yenmek için bu kadar taç çeken redalert, moderatörleri de satın almıştır. zaten duyduguma göre modlardan birisi baron fehmiymiş yani redalert alinin en yakın arkadaşı. kimi kime şikayet edeyim yani mecbur innogamese şikayet edicem. çünkü cowboycum diyor ki bot kullanma cezası 1 gündür. ee forum kurallarına bakıyorum sınırsız ban yazıyor nasıl olacak bu iş

Cowboy

Yönetici
Operatörlerin kim olduğunu demek bu kadar çok iyi biliyorsunuz peki ben hangi oyuncuyum?
Demek ki biz işimizi doğru yapıyoruz ki iki tarafda bizi sevmiyor. Biz yanlızca burda kurallar neyi gerektiriyorsa onu yapıyoruz.
Forumda kurallarıda düzgün okumadığınız çok iyi belli oluyor. Orda "Ana Hesabın kalıcı olarak yasaklanmasına neden olabilir. " yazıyor. Kalıcı olarak banlanaktır diye bir ibare yok.
Ayrıca herkes hürdür herkesi istediği yere şikayet edebilir. Buna yapılan bir engel yoktur.
Bizler işimizi düzgün yapmasak kaç senedir burda yönetici olarak görev yapamazdık. Demek ki işimizi düzgün yapıyoruz ki senelerdir burda görev yapıyoruz.
zalha bir şeyler yazarken de lütfen üslupunuza dikkat ediniz. Burda kimseye hakaret edemezsiniz.
Saygılarımla.

Not : Eğer hakaretler devam etmeye devam edilirse konuyu kitlemek zorunda kalacağım.

Lostmyth

Ünlü Üye
Halâ multici bilmem ne diye ağlamaya devam ettiğinize göre bi kuyruk acısı var :D eymen çok yazık kaç gündür ağlıyosun multi kullanmıyorum diye 30 tane multi açtırmışsın. Acınası durumdasın. Ama öğretiyorum sanada yaptıklarını kabul etmeyi. Daha öğrenicek çok şeyin var :D

BlueHeLL

Ünlü Üye
Halâ multici bilmem ne diye ağlamaya devam ettiğinize göre bi kuyruk acısı var :D eymen çok yazık kaç gündür ağlıyosun multi kullanmıyorum diye 30 tane multi açtırmışsın. Acınası durumdasın. Ama öğretiyorum sanada yaptıklarını kabul etmeyi. Daha öğrenicek çok şeyin var :D
Multici diye sabaha kadar ağlayan monzoloşko abin Bi bak sabaha kadar halen multi diye sayıklıyor sende varsa bende de olacak bu kadar basit yaptıklarınız yapacaklarımız olacak bu kadar basit :) :)

zalha

Ünlü Üye
ben 30 tane demedim bu arada 28 tane dedim. klan yazışmasında gördüğün şeyi ağzından kaçırıyorsun demek ? :D

zalha

Ünlü Üye
tekrar edeyim, multiciler diye size ben saldırmadım ilk. siz bize köyümde 5 tane kutsal şövalye var diye multici dediniz. zaman bana ya da klanıma multici derseniz ben de gelip yine size açtığınız yasal multileri tek tek hatırlatacağım. ağlayanların başında hasopasha ve monzolo geliyor önce onlar bırakrısa bu muhabbetleri ben hiç açmam. çünkü bben sizin multi kullanmanızdan rahatsız değilim. onlarca multileri olmalarına rağmen ... diye konuşacağım çünkü dünya sonunda :)

Lostmyth

Ünlü Üye
puhahaha :D oyunu bilen herkes herşeyi görmüş durumda istediğin gibi konuş ağla :)
Bak burda da kafiye var değerini bil eymen :) senin için :D

DeletedUser1048

Guest
bırakalım şimdi lafcambazlığını,furkan sende gıt yatmadan biraz def bas lazım olacak:)kafa ister birsuru hesapları tek tek dolaşmak oyuzden sızı tebrık etmek istıyorum :) efoyada selam soyleyın ugrasmasın fazla yenıcem bunları deyipde bırsuru hesapla :)ben düşmanımında merttini isterim........
Akustix ana köye cok acil def lazım...

kralmonzolo

Aktif Üye
tekrar edeyim, multiciler diye size ben saldırmadım ilk. siz bize köyümde 5 tane kutsal şövalye var diye multici dediniz. zaman bana ya da klanıma multici derseniz ben de gelip yine size açtığınız yasal multileri tek tek hatırlatacağım. ağlayanların başında hasopasha ve monzolo geliyor önce onlar bırakrısa bu muhabbetleri ben hiç açmam. çünkü bben sizin multi kullanmanızdan rahatsız değilim. onlarca multileri olmalarına rağmen ... diye konuşacağım çünkü dünya sonunda :)
ya arkadaşım ben size multici demiyorum gusel kardeşim eskiden multının dibine vuran topluluksıunuz dıyorum sadece burda yaptınızda demiyorum,onu anca covboy bilir ama gecıcı ceza almış olmanız bırseyler karrıstırdıgınız anlamına gelir,birde bizleri innogames kadar şikayet etmenizi size yakıştıramadım çok yazık,2. bir konu multınin cıban başıda gyt klanıdır mıllete öğretenlerde onlardır,şimdi kalkıp ahkam kesmeye ukalalık yapmaya gerek yok saygılarımla made in KRALMONZOLO

DeletedUser1244

Guest
ya arkadaşım ben size multici demiyorum gusel kardeşim eskiden multının dibine vuran topluluksıunuz dıyorum sadece burda yaptınızda demiyorum,onu anca covboy bilir ama gecıcı ceza almış olmanız bırseyler karrıstırdıgınız anlamına gelir,birde bizleri innogames kadar şikayet etmenizi size yakıştıramadım çok yazık,2. bir konu multınin cıban başıda gyt klanıdır mıllete öğretenlerde onlardır,şimdi kalkıp ahkam kesmeye ukalalık yapmaya gerek yok saygılarımla made in KRALMONZOLO
kral bey multi olayı klanlar oyunundan beridir gelen bir hile yoludur burada veya gyt klanından çıkmış bisi değildir saygılarımla :D

kralmonzolo

Aktif Üye
bluhelll,parmakcı,zalha sizede soyluyorum hangı kazandığınız serveri multısız hılesız kazandınızda burda büyük oyuncu muhabbeti yapıyorsunuz ,eğerki dderseniz biz hıç multı ve hıle yapmadan şu serverı kazandık burdan sızede yagmaya başlarım ona göre şimdi artistlik yapmayın benim gözumde sizler tescıllı multıcısınız okadar

kralmonzolo

Aktif Üye
sen kaçgunluk oyuncusunki konusuyorsun sv1 de bu durum yoktu sv 2de oyle sv 3 desen neyi biliyorsunda kousuyorsun ama ben çok şey biliyorum konusursam bu hesabım suresız ban yer oyuzden cızgımı gecemıyorum yoksa bu tescıllı multıcılere eskının pardon ağının paylarını verırıdim

DeletedUser1244

Guest
bluhelll,parmakcı,zalha sizede soyluyorum hangı kazandığınız serveri multısız hılesız kazandınızda burda büyük oyuncu muhabbeti yapıyorsunuz ,eğerki dderseniz biz hıç multı ve hıle yapmadan şu serverı kazandık burdan sızede yagmaya başlarım ona göre şimdi artistlik yapmayın benim gözumde sizler tescıllı multıcısınız okadar
peki bende sana bişi sorayım gerçi hiç bir soruma cevap veremiyorsunuzda :D siz hangi serveri adam gibi casus sokmadan ne bilim müt. iken saldırmadan :D yada serveri inceleyip az kişi görünce kalabalık gelip herkesle müt. olmaya calısmadan kazandınız :D sayın kralımız

DeletedUser1244

Guest
sen kaçgunluk oyuncusunki konusuyorsun sv1 de bu durum yoktu sv 2de oyle sv 3 desen neyi biliyorsunda kousuyorsun ama ben çok şey biliyorum konusursam bu hesabım suresız ban yer oyuzden cızgımı gecemıyorum yoksa bu tescıllı multıcılere eskının pardon ağının paylarını verırıdim
:D multninin klanlardan beridir varoldugunu bilecek kadar eskiyim demekki

Durum
Konu yanıtlara kapalı.