Giyotin

DeletedUser875

Guest
BENCE BIRAKIN AĞLAMAYI OYUN OYNAYIN,BU TİP DEDIKODULARI KORKAKLAR YAPAR.....!!!!! ŞUDA VAR MULTI YAPMIYORSANIZ KAYBEDECEKSİNİZ DEMEKKTİR :)))

DeletedUser875

Guest
BİZ MULTİCİ DEĞİLİZ MULTİ OYNAMAYIZ DELİKANLI GİBİ SAVAŞIRIZ DİYEN KENDİ SUÇLARINI GYT ÜZERİEN ATMAYA ÇALIŞAN ŞAHSİYETLER BU KADAR DEF KUTSALI COWBOW KANKİNİZ KIYAK YAPTIDA SİZDE 5 TANE Mİ BASTIRIYOR BU DEĞİRMEN NERDEN DÖNÜYOR SÖYLEYİNDE BİZDE BİLELİM
BENDE 10 TANE KUTSAL OLACAKTI DIGERLERI NERDE ACABA :)

zalha

Ünlü Üye
Baron çok komik ya, kim en çok multi diye ağlarsa onda en çok multi vardır lafım yine doğru çıktı :))

DeletedUser764

Guest
Baron çok komik ya, kim en çok multi diye ağlarsa onda en çok multi vardır lafım yine doğru çıktı :))

Kanka bu Hüsamettin'in, Emre abi gelince bi dizlerinin bağı çözüldü farkındaysan :D Ağlaklarla muhattap olmayalım gel gidip ÇÖMEZ'in 4 tane atlı süresiyle asil fake atmasını konuşalım :D:D:D:D

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

DeletedUser875

Guest
Kanka bu Hüsamettin'in, Emre abi gelince bi dizlerinin bağı çözüldü farkındaysan :D Ağlaklarla muhattap olmayalım gel gidip ÇÖMEZ'in 4 tane atlı süresiyle asil fake atmasını konuşalım :D:D:D:D
EMRE ABİN BENIM GOZUMDE YAŞINA HURMETEN SELAM VEREBILCEGIM KİŞİDİR,O YAPTIĞI YANLIŞI BİLİR,BU OYUNDA KIMSE BANA YOL ARKADAŞLARIMA YANLIŞ YAPTIRAMAZ VARSA BIRI CIKSIN SOYLESIN,GERCI O ARA SIZDE MODAYDI WOGDAKI BANLANMA OLAYINIZDAN SONRADA NEYSE:) İSİM DEĞİŞTİRMEK BİİZİM FIKRIMIZ NEYSE ZIKRIMIZDE ODUR,OYLE BOYLE OLMAYA GEREK YOK,İSİMDE DĞİŞTİRSEK DUVARIMAZA YAZARIZ KIM OLDUGUMUZU VELEVKI AYNI OLAYI BEN YAPTIM DİYELİM :!!!!!!ORDA BANA GUVENEN INSANLAR HATRINA SESSZICE CIKAR GIDER HESABI SIFIRLARDIM AMA NERDE OYLE ADAMLAR,HA BU ARADADA ONUN BASINA BAŞKASNII MUSALLAT EDICEM BUYUMESINE BAKSIN

DeletedUser764

Guest
KAFAM GUSELDI HATIRLAMIYORUM :)

Hüsamettin hem oyun bilmezsin hem Türkçe bilmezsin ne tür bir cahilsin anlamadım ben seni hiç mi yeteneğin yok :D

EMRE ABİN BENIM GOZUMDE YAŞINA HURMETEN SELAM VEREBILCEGIM KİŞİDİR,O YAPTIĞI YANLIŞI BİLİR,BU OYUNDA KIMSE BANA YOL ARKADAŞLARIMA YANLIŞ YAPTIRAMAZ VARSA BIRI CIKSIN SOYLESIN,GERCI O ARA SIZDE MODAYDI WOGDAKI BANLANMA OLAYINIZDAN SONRADA NEYSE:) İSİM DEĞİŞTİRMEK BİİZİM FIKRIMIZ NEYSE ZIKRIMIZDE ODUR,OYLE BOYLE OLMAYA GEREK YOK,İSİMDE DĞİŞTİRSEK DUVARIMAZA YAZARIZ KIM OLDUGUMUZU VELEVKI AYNI OLAYI BEN YAPTIM DİYELİM :!!!!!!ORDA BANA GUVENEN INSANLAR HATRINA SESSZICE CIKAR GIDER HESABI SIFIRLARDIM AMA NERDE OYLE ADAMLAR,HA BU ARADADA ONUN BASINA BAŞKASNII MUSALLAT EDICEM BUYUMESINE BAKSIN

Loading... i köy isimlerini biliriz biz Hüsamettin sen toz ol buralardan Emre abiye laf edebilecek aklından geçirebilecek bunu düşünebilecek kapasitede adam değilsin. Onun tırnağının içindeki kir, bu ülkeye senden daha çok yarar sağlar. ;)

DeletedUser764

Guest

Ha yani klandaki adamlar senin köpeğin gibi mi ben anlamadım istediğini yaptırabiliyo musun. Otur oğlum yat oğlum kalk oğlum stili anladım ben burdan :D

DeletedUser966

Guest
Sizi yensekte yenemesekte sebebi belli, inkar ederek kendinizi kandırın zira biz sizin ne olduğunu gayet iyi bilmekteyiz. Biz elimizden geldiğince, Klanlara yakışır bir şekilde savaşacağız, sonucunu ise ilerleyen zamanlar da göreceğiz. Yağma botunu ilk kez bizden gördüğünü söyleyen arkadaş, yalan konuşmak size yakışmıyor bir şey de kazandırmıyor. Oyun bu yaptığınız ahlaksızlıkları biliyoruz zaten o yüzden saklamanıza gerek yok, yağma botu dahil, multicilik, klanları birbirine düşürmek, veya klan içine casus sokma gibi klanlara yakışıksız kalan durumlarla gayet iyi seviyelere gelip dünyalar kazandınız ve bununla da övünmekten çekinmediniz. Bizim övünecek bir şeyimiz olmayabilir, belki güçsüzüz yeniliriz, en azından Börü ve Destan gibi dostlar ile savaşarak yeniliriz. Şahsen ben destanın içerisin de kimin ne olduğunu da bilirim, biz de ki oyuncuların çoğu tanımadığımız kişiler, eski rip ekibinden veya kurduğumuz klanlarda ki diğer ekip olsaydı size klanlar nasıl oynanırdı öğretirdik. Tabi siz bilmezsiniz fakat klanlar multisiz ve diğer çeşit hileler olmadan çok zevkli oluyor.

DeletedUser861

Guest
Kara kağanıma laf gelmiş yiyorsa o ekip ile savaşın bakalım. Bir dünya açılımına sözleşelim multi ve botlarınızıda alın.
Bu ekip yunan karması (beta dünya 1. Lerinin plduğu ekibi yendi) sizlerde savaşırız isterseniz.
Ama önceliğimiz yunan serverı basmaktır.

zalha

Ünlü Üye
bir dünyada ki tüm türkler birleşip 50 tane yunan kadını yendiniz gören de yunan serverını basıp kazandılar sanacak ağzınızdan düşmedi ya. kasımda geliyorum bende orda göstersin herkes oyunculuğunu gereksiz polemik yaratmayın şurda daha herkes baksın işine gücüne çocuk gibi multiciler multiciler multi multi multi multiiii. yeter be ne boş yaptınız

zalha

Ünlü Üye
burda multiciler diye ağlamaya başladığınızdan beri sizler banlanıyorsunuz bizde her şey devam ediyor. Her şeyi ekran resimleriyle moderatörlerle paylaştık yakında bot banları da başlar merak etme BKSV misin nesin sen de bu botu seninle paylaşan kişide kendinizi biliyorsunuz siz konuşmaya değmezsin. Elinizde belge varsa paylaşın moderatörler zaten kolluyor bizi didik didik.

DeletedUser749

Guest
Sizi yensekte yenemesekte sebebi belli, inkar ederek kendinizi kandırın zira biz sizin ne olduğunu gayet iyi bilmekteyiz. Biz elimizden geldiğince, Klanlara yakışır bir şekilde savaşacağız, sonucunu ise ilerleyen zamanlar da göreceğiz. Yağma botunu ilk kez bizden gördüğünü söyleyen arkadaş, yalan konuşmak size yakışmıyor bir şey de kazandırmıyor. Oyun bu yaptığınız ahlaksızlıkları biliyoruz zaten o yüzden saklamanıza gerek yok, yağma botu dahil, multicilik, klanları birbirine düşürmek, veya klan içine casus sokma gibi klanlara yakışıksız kalan durumlarla gayet iyi seviyelere gelip dünyalar kazandınız ve bununla da övünmekten çekinmediniz. Bizim övünecek bir şeyimiz olmayabilir, belki güçsüzüz yeniliriz, en azından Börü ve Destan gibi dostlar ile savaşarak yeniliriz. Şahsen ben destanın içerisin de kimin ne olduğunu da bilirim, biz de ki oyuncuların çoğu tanımadığımız kişiler, eski rip ekibinden veya kurduğumuz klanlarda ki diğer ekip olsaydı size klanlar nasıl oynanırdı öğretirdik. Tabi siz bilmezsiniz fakat klanlar multisiz ve diğer çeşit hileler olmadan çok zevkli oluyor.

Giyotin klanı ile AP yapıldığı zaman kilit'in oğuzkağan'a yaptığı op'un hemen sonrasına asille giren siz mi bunu söylüyorsunuz. hadi Allasen güldürme beni. verdiği sözü tutmayanlar bize laf söyleyemez karakterden bahsedemez. Allah büyük asillediniz de alamadınız sonrasında olanlar malum :) kaç bölgeden silindiniz sahiden ya? 2 miydi 3 müydü arkadaşlar? 1 günde tek bölgeden 8 9 köy kaybedince içerlemişsiniz sanırım. harbiden fark ettik sizi leziz köyleriniz varmış :) puanı yüksek ama askeri olmayan :))

zalha

Ünlü Üye
Tolga yoksa bunlar börü yada destan klanına hammadde atıyor olmasın? beklerim valla hiç duymadığım yeni yeni isimler türedi hahahah. biz daha yeni klanız diyorlar ama klanı ilk kurduklarında intikam almaya geldik falan yazıyordu klan açıklamalarında :)

DeletedUser764

Guest
Ahmet yani vezir tonyukuk. Senin kanıtların bende var. Dünya bittiği anda da seni rezil edecem koçum. Burada olacağım. Hem vae'deyken sen Börü klanından sadece murtazağa ve Kara Kağan'ın olduğu bir mesajlaşmaya nasıl yazabiliyorsun önce onu öğret bize. Bu multi değil dimi?

DeletedUser764

Guest
Tolga yoksa bunlar börü yada destan klanına hammadde atıyor olmasın? beklerim valla hiç duymadığım yeni yeni isimler türedi hahahah. biz daha yeni klanız diyorlar ama klanı ilk kurduklarında intikam almaya geldik falan yazıyordu klan açıklamalarında :)

Hüsamettin abileri çağırdı bunları kanka. Bu Giyotin yenemeyen çömezi de koydu başlarına börüye ham ve def desteği sağlattı. Şuan onların multisi olarak takılıyolar :D

DeletedUser749

Guest
biz sustukça kendinizi haklı sanmaya devam edin siz :) herkes herkesin ne olduğunu biliyor. her şeyden evvel ALLAH biliyor. bu iftiralarınız için benim inancıma göre hepiniz teker teker hesap vereceksiniz :) biz kimseye sataşmadan yaptıklarımızdan ve tatlı bir rekabet adına böyle bir video hazırladık :) vae cephesi kendini nimetten sayarak videolarında üstü kapalı laf çakıyor. burdan vae yönetimine sesleniyorum :) inşallah hayallerinize bir gün kavuşursunuz ama şunu unutmayın 1 günde tüm bölgeyi kaybederek gerçekleşmez o işler :)

DeletedUser749

Guest
özellikle vae'ye yönelik laflar kullanıyorum çünkü diğer arkadaşların karakterlerini nasıl bir tipleme olduklarını daha evvelki dünyalardan biliyorum. vae'deki arkadaşları yeni görüyorum ve korkuyorum ki ingilizlerin araplara yaptığı gibi diğer klanların maşaları olmazlar inşallah :) araplar da ingilizler için dost diyordu o zamanları eminim :)

DeletedUser861

Guest
bir dünyada ki tüm türkler birleşip 50 tane yunan kadını yendiniz gören de yunan serverını basıp kazandılar sanacak ağzınızdan düşmedi ya. kasımda geliyorum bende orda göstersin herkes oyunculuğunu gereksiz polemik yaratmayın şurda daha herkes baksın işine gücüne çocuk gibi multiciler multiciler multi multi multi multiiii. yeter be ne boş yaptınız
ÖNCELİKLE KAÇ KİŞİ İLE OYNADIĞIMIZI CANER ABİYE SORARSINIZ. ADAM AKILLI ON SAYISI 10 KİŞİDEN FAZLA DEMEZ. 7 24 OYNUYAN 4 KİŞİYDİK. BU 10 KİŞİ İLE SAĞOLSUNLAR KLANDAKİ DİĞER OYUNCULAR İŞ BİRLİKLERİNİ VERDİ(KESİNLİKLE MULTİ DEĞİLDİR BUNU YAZMAK İSTERİM YİNE ŞAHİTİM CANER ABİDİR)2. İSE YUNANDA Kİ EKİP CİDDEN İYİYDİ SİZLERİDE KLAN İÇİNDE KAVGA OLMAZ İSE BEKLERİZ ÇOKTA GÜZEL OLUR GELMEZİN.