Giyotin

PUMA

Aktif Üye
biraz nakitle her şey hallolur evi arabayı sat modlara ver baron

İşim gücüm yok, modlara para vereceğim:D
hile yapıyoruz her dünyada multi ile oyun kazanıyoruz demiyorsunuz da başkalarına laf atıyorsunuz.

Korktun mu oyunu bıraktın diye duydum:)

zalha

Ünlü Üye
hile yapıyorum, multi kullanıyorum ve sizden çok korkuyorum. İnşallah tekrar rakip olmayız tamamiyle vakit kaybısınız

PUMA

Aktif Üye
yenilmek zor tabi;) bide aldık gözüyle bakılan bi dünya için ayrı bi zordur.

zalha

Ünlü Üye
dostlarımın bana ihtiyacı yok sizi yenmek için. Sizin bizi yenebilmeniz için daha çok paraya ve multiye ihtiyacınız var. bizim klandan bir kaç kişi ayartıp kendi tarafınıza çekmeye çalışmalarını ve çektiklerini saymıyorum bile. Benim işlerim yoğun dünya kapatıyorum aralık vermeden bi sonrakini kapatıyorum bu peşpeşe 3. dünya aralıksız olarak kapatacağım daha öncelerde kapattıklarım hariç. böyle şeylere uzak olabilirsin seni tanımıyorum hiç dünya falan kazandın mı bilmiyorum bana biraz mola lazım o yüzden ara vermek istedim derslerim senin multilerinden değerli :)

zalha

Ünlü Üye
He birde istersen alhambraya gel 200 taç kazandırayım sana , dünya kapatan klanda olduğunda 200 taç veriyor belki bilmiyorsundur

PUMA

Aktif Üye
dünyanın kapanmasına yakın sana haber veririm gelir girersin bizim klana kazanırsın 200 taç senin ihtiyacın vardır:D tüm tribal war 2 oyuncuları biliyor artık nasıl bir multi yaptığınızı. Ceza alan hesapların köylerini toplaya toplaya büyüyorsunuz :D

şimdiye kadar ben yoktum rahat rahat dünya kapattınız şimdi ben varken kapatta görelim hadi;) zoru görünce öyle kaçmak olmaz.

PUMA

Aktif Üye
zalha sahi sen oyunu bıraktıysan hesabına kim bakcak? kurallar gereği yasak değil mi hesabı başkasına devretmek sen daha iyi bilirsin:D

zalha

Ünlü Üye
zoru görüp kaçtım, yukarda da söylediğim gibi sizden korkuyorum çok iyi oyuncularsınız. ben multici ve hileciyim hatta sadece benim 70 tane multim var . aytacc parmakcı akriel switch hepsi benim multim hepsini tek idare ediyorum tüm klan bende. sen gelene kadar her dünyayı kapattık sen geldin muhtemelen burayı kapatamayacağız senin gibi iyi oyuncuyla daha evvel hiç karşılaşmadım. senden bu oyunu öğrenmeyi çok isterim. dünya sonunda da gelirim klana 200 taç için hayatımı satarım yeter ki o 200 taça ulaşayım

DeletedUser764

Guest
dostlarımın bana ihtiyacı yok sizi yenmek için. Sizin bizi yenebilmeniz için daha çok paraya ve multiye ihtiyacınız var. bizim klandan bir kaç kişi ayartıp kendi tarafınıza çekmeye çalışmalarını ve çektiklerini saymıyorum bile. Benim işlerim yoğun dünya kapatıyorum aralık vermeden bi sonrakini kapatıyorum bu peşpeşe 3. dünya aralıksız olarak kapatacağım daha öncelerde kapattıklarım hariç. böyle şeylere uzak olabilirsin seni tanımıyorum hiç dünya falan kazandın mı bilmiyorum bana biraz mola lazım o yüzden ara vermek istedim derslerim senin multilerinden değerli :)

Kazanamadı, para basma ve multi oynama hırsı burdan geliyor zaten :D
dünyanın kapanmasına yakın sana haber veririm gelir girersin bizim klana kazanırsın 200 taç senin ihtiyacın vardır:D tüm tribal war 2 oyuncuları biliyor artık nasıl bir multi yaptığınızı. Ceza alan hesapların köylerini toplaya toplaya büyüyorsunuz :D

şimdiye kadar ben yoktum rahat rahat dünya kapattınız şimdi ben varken kapatta görelim hadi;) zoru görünce öyle kaçmak olmaz.

Senin hafıza biraz zayıflamış. Bize karşı yenildiğin dünyayı iyi hatırlarsın sen. Yenildiğin derken, yendiğin dünya olmadığı için biraz yanlış bir tanım oldu :D

DeletedUser875

Guest
bırakalım bence delıkanlı ayaklarını oyunumuza bakalım :) 15 kişiyle yapıştık peşinize,bu oyunda ben herşeyi giyotınden gordum
1.adam satmayı
2.dostlarını arkasından vurmayı
3,klanlara casus sokmayı
4,fıtne fesat dedıkodu ne varsa artık
5,bunları uygulamadan kazandıgınız serverı saysan 1 2 tanedır gerisi hep bu şekılde
6,sızede bi sorum neden herşey gıyotının başına geliyor bizde ne ban yıyen var nede başka birsey herşey sızın basınıza geliyor isim vermıyorum(sozum meclısten dısarı)
7.kaportacı(serkan) ve tyrant urahara(arif) bunlar sızın hakkınızdan ii geliiyordu :) ARIF BIRKERESINDE ABİ BUNLAR GIBI OYNAMAK LAZIM DEMİŞTİ VE HAKLIDA CIKTI,istediğini yap dedim bende
8,burayıda kazabılır veya kaybedebilirsinz onemli olan temiz kazanmak ben bile alkışlarım sizi,ama burayıda kırlettınız gene ban yıyerek,şifre mifrede olsa ban yedınız kardeşim kırlettınız gene adınızı
9,içinizdeki temiz arkadaşlara lafım yok onlardan özur dılerım genel olarak konustugum için onlarda icine gırdı mevzunun herkese iyi oyunlar 10,kaybedılen serverler var haklısınız adam satmadıgımız için kaybettık ınsanlara guvendıkde kaybettik dostum dedıgımız arkadaşlara saldırmadıgımız için kaybettik haklısınız
11.siz biraz kuyrugu titrettinizmi oyunda herşeyı yapabılecek bır topluluksunuz buna şahıtte olduk,ama burada kuyrugunuz tıtreyecek kasım sonuna kadar .......
12 hele bi varki içinizde utanmadan cıkmış gelmiş ben oyun için karektersızlık yapıcam bırdaha bu oyunu oynayan rakıplerımın yuzune bile bakamam yaptıgım terbıyesızlıkten dolayı
13.burdan modlara seslenıyorum tum serverı inceleyın kım napmış banlayın,gercı onunda formulunu bulmuşlardır :) vpn denen salak bi uygulama sayesınde

PUMA

Aktif Üye
Özetleyivermiş abim olayı, bunları herkes biliyor o yüzden fazla konuşmaya gerek yok. Askerlerde şimdi söz;)

zalha

Ünlü Üye
Ben ne kralmonzoloyu tanırım ne aytac tanırım ne parmakcı tanırım ne baron tanırım. Her zaman doğru tektir, kimseye de yazdıklarımdan dolayı hesap vermem.
Whatsapp yazısmalarından gördüğüm klanda kimsenin multisi olmadığı. Benim kendi multi vardı 1 tane o da ban yedi daha ilk haftadan aynı şekilde diğerlerinin multileri de Cesursakalın erkek kardeşi dahi ban yedi. Dediğin gibi tüm dünya incelensin. Bizden de sizden de multi olduğunu görüp de banlamayan moderatör de şerefsiz namussuzdur.
Ben giyotindeyim diye giyotini savunmuyorum her zaman doğrunun yanındayım bu moderatörlerin taraflı yönettiklerini düşünüyorum. Bu konu multi konusu değil kafanızı multiye bağlamışsınız başka bir şey düşünmüyorsunuz. Kişi kendinden bilir işi her zaman. Adam satmadık diyorsunuz murtazağa dediğiniz adam bu dünyada ki 3. klanı. önce yola cıktığı bet10 ve ekibini sattı, sonra bize geldi bizi sattı şuan sizin klanda. Ben oynadıktan sonra murtazağaya falan ihtiyacım zaten yok o ayrı dava, o kimde ben ona muhtaç olacağım. Sadece verdiğiniz örnekten dolayı bu konudan bahsettim. Yine baron'un bizim klanda ki LostMyth'a yazdığı bizim klanımıza gel tarzı mesaj duruyor bizde.
Ben de giyotine düşman olanlardan birisiydim. Sen beni iyi bilirsn Kara Kağan. Ben giyotine düşmanken arife multileri kapatalım giyotin de kapatsın dedim. Bu olayı git kendisine bizzat sor, sonrasında yaşananları da anlatsın sana.
Bu dünyadan sıkılma sebebim de dünya başladığı gün Destan klanı ve 3 multi klanın açık olmasıydı. Bunların içinde ''AYAK'' ın multi klanı ''MDA'' nın multi klanı ''Bet10''un multi klanı ve birde destan klanının içinde ki 20 küsür multi hesap. Bunlar bize rakipti dünyanın ilk günü bu kadar klan kurulmuştu ve hepsi bir önce ki dünyada ki multilerin aynıları isim isim kayıtlı bende.
Kimin daha cok multisi var , yada bizim multimiz yok yarışması yapmıyorum hiç bir zaman. Çünkü biliyorum kim en çok ağlıyorsa onda daha çok multi vardır. Bu benim 8. dünyam dünkü çocuk değiliz az çok tanıyorum herkesi;) Benim hiç kimseyle sıkıntım yok. Rakibim zengindir parasıyla benii yener eyvallah, emeğiyle beni yener eyvallah, multisiyle yener hadi ona da eyvallah. Ama benim şifre paylaşımından yediğim banı öğrenip, banlı olduğum saat içinde benim köyümü asilleyen adamın onurdan haysiyetten delikanlılıktan bahsetme şansı yok karşımda.
Arkadaşlarımın elinde bazı ss'ler var. Bot, multi vs. kullanıldığına dair. Onlar da dünya sonunda burada paylaşılacaktır. Tekrar söylüyorum ne kralmonzoloyla, ne baronla bir sıkıntım yoktur. Baronu zaten tanımıyorum. Yukarıda yazdığım şeyler gerçekler.
***Son olarak şunu söyleyeyim şuan bana deseniz ki bu dünyayı bırakalım kimse oynamasın. Gidip Kasım ayında acılacak yunan serverına gidelim koşa koşa gelirim hiç ardıma bakmam buraya 1 kere bile girmem. Çünkü serverın multi çöplüğü olduğunu biliyorum sadece bergenhus değil tüm tr dünyalarında durum bu şekilde.

Şunu da tekrar edeyim tüm dünya incelensin tum multiler banlansın kaç kişi aktif oyuncuysa onlar devam etsin. Multi hesaplar direk haritadan silinsin barbara da dönüşmesin. Varsa moderatörlerin yetkisi bunu yapsınlar. Ben o zaman gelip de adam gibi bu oyunu oynamazsam o zaman bana korkak dersiniz. Daha da gereksiz polemik yaşamak istemiyorum kimseyle bi sıkıntısı olan, yada yazdıklarıma itiraz edecek olan kimse çıkamaz çünkü her şey doğru. Kendi klanımdan da dahi kimse bu yazdıklarıma itiraz edemez. Eğer birisi yukarda yazdıklarıma itiraz ediyorsa şerefi yoktur.

DeletedUser764

Guest
Hiç burdan multi vs tartışmalarına girmeyeceğim sizinle. Tek sözüm klanda herhangi birinin tek multi hesabı varsa bırakır giderim bu serveri daha oynamam. Ayrıca Hüseyin bot kullandığına dair belgem var arkadaşının daha nasıl konuşabiliyorsun nasıl insanlara iftira atabiliyosun anlamıyorum. Multi hesap olduğuna dair belgem var, bunların hiçbirini şikâyet etmedikki ağladılar denilmesin diye. Ban yemenizi istemedik ki sizi gözleriniz açıkken toplayalım diye. Dünya sonunda Giyotin sizi yendiğinde kanıtlarıyla ortaya koyacağım, zamanı var şimdilik oynamaya devam edin herşeyiniz elimde bu server bittiğinde senin kirli olan o adın daha da kirlenmiş olacak :)

DeletedUser875

Guest
birşey saklamaya gerek yok acıklayabılırsın herşeyi,burası acık herşey oldugu için yazıyoruz burda dedıkodu yapmayın ağlamayın dıye biz multılerı senın abılerınden öğrendik daha ilk selam vermende bana multı yapıyorsun dedın aglayarak ne multısı ya canım kardeşim,hala daha konuşuyorsun ya evet ekıbde multı kullanan var dıyeceğine hala savunmadasınız,
dipnot: cok sonra dan başladık kaç kişi ve geldik yapıştık dibinize şartlar eşit deil ama eşitleyeçeğiz yakında merak etme ozamanda böyle konuşabılecekmısıniz görelim :)tüm gıyotıundekı arkadaşlara selamlar

DeletedUser764

Guest
Hüseyin senin korkak olduğunu daha "Ben size dokunmayacağım şurdan bir köy de bana bırak" demenden anlamıştım. O zaman silinmen gerekiyordu dokunmadık kendin biliyorsun. Benim abilerimden eğer birşeyler öğrenseydin server kazanmayı öğrenirdin ama onu da öğrenememişsin. Kaderin yenilmek ve multi oynayıp server uzatmak şartlar anca oyunda eşit olabilir ama sen benim gerçekte düşmanım bile olabilecek potansiyelde değilsin ;)