YBURG 25. DÜNYA

• Konuyu başlatan DeletedUser901
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser901

Guest
Merhaba Yburg 25.dünyasında yunanlılar vardı ne oldu onlara en son baktımda mahşerin dört atlısı klanları köyleri kaptırıyordu. sonuc ne oldu b ilinmiyor varsa burdan bıldırın :)

DeletedUser899

Guest
sen gibiler köyleri kaptırdı biz gibiler de topladı asım olay bundan ibaret..
sen gibiler her dünya kambur olmaktan başka bişeye yaramadınız gitti
köy kaybettim diye oyun bırakan adamla yol yürünmez
bilmek istediğin bişey varsa girer oynarsın ezersin yunanı yüreğin yeterse olur biter
burdan kem küm etmekle olmaz ...
online süren düşüktür lafım yok fakat köy gitti diye ağlama hakkı da vermez bu sana
gir cidden bak bir yunan ne durumda MDA ne durumda...

DeletedUser901

Guest
sen gibiler köyleri kaptırdı biz gibiler de topladı asım olay bundan ibaret..
sen gibiler her dünya kambur olmaktan başka bişeye yaramadınız gitti
köy kaybettim diye oyun bırakan adamla yol yürünmez
bilmek istediğin bişey varsa girer oynarsın ezersin yunanı yüreğin yeterse olur biter
burdan kem küm etmekle olmaz ...
online süren düşüktür lafım yok fakat köy gitti diye ağlama hakkı da vermez bu sana
gir cidden bak bir yunan ne durumda MDA ne durumda...

Ben sizinle oynamaya devam ediyordum. son zamanlar yunanlılara köy kaptırıyorduk biz kazanalım diye MDA klanınnda arkadaşlara kendi köyümü verdim. Biz kazanalım diye ama senin şu dedigin sözlere bak cok ayıp ettin kardeşim. Bende biliyorum oynamasını ama iş geregi fazla bakamıyordum oyuna arada sırada anca mobilden girebiliyordum asker ve bina basıp cıkıyordum. ama azda olsa forumu takip ediyordum. ama yunanlılar geldiginden beri köy kaptırıyorduk bende size köy verip yeniden başla yaptım ve oynamayı bıraktım ama yeni dünyada da oynuyorum.

DeletedUser861

Guest
Yunan var diye oynadığımız 3 kişi ile başlayıp sonradan ekibimizzin toplandığı bir dünya olmuştur. Tabikide kaybetmedik. Kaybettiğimiz köyler bizim ekipten olmayan yunan elini kolnu sallayıpta alamasın diye klana alıp koruma altında tuttuğumuz pasif kişilerdi. 4 full vahşi ve arkasında 20 full ordu atıp alamadığımız köyler oldu. Uzun zamandır oynadığım en iyi oyundu. Kasım ayında bir mani çıkmaz ise yunan serverına baskın yapıcağız. Oyunu bilen özellikle vakti uygun olan varsa bekleriz. Türk dünyaları sarmıyor daha kaybetmedim Türk serverlarında burdan iletişime geçersiiz.