Urquhart Castle Sohbet

• Konuyu başlatan DeletedUser758
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser758

Guest
Benim oynadığım her dünyada forumlar da canlı olmalıdır. :D

Tüm klanlara ve oyunculara başarılar.

DeletedUser758

Guest
:D Olması gereken bu abi :D Hem oyun dan hem de forumdan zevk alacağız :D

DeletedUser793

Guest
Şifremi ve parolamı değiştirmediğim halde oyuna giremiyorum... yardım edebilir misiniz? yönetimle nasıl kontak kurabilirim?

DeletedUser786

Guest
Aramızda konuşalım o zaman başınızdan geçen komik bir olayı anlatın mesale bu konuda çok başarılıyımdır :) zaten emre ile gökhan az çok benim komik hikayelerimi anılarımı bilir yazıp anlatalım espiri makara olsun. :)

DeletedUser786

Guest
En basitinden başlıyorum o zaman lakin bu sadece benim anlatığımla kalmasın. :)
15 yaşındaydım sanırsam ve abilerimiz balık tutardı sakarya nehrinde bizde heves ederdik akşam kahvede anlatırlardı bizlerde dinlerdik tabi arkadaşla birgün kafaya koyduk bizde gidicez tabi profesyonel değiliz ama heves işte misineleri aldık tabi paramızda yok o zamanlar cebimizde birer fındık sopası kesip uzuncasına ayarladık bağladık ucuna arabayıda kaçırdı arkadaş tabi sakarya nehrine gidiyoruz ama korkuyoruzda tabi çevirmeye denk gelsek yandık dualar ederek gidiyoruz kabul olsun diye birde akla bak arkadaş arabayı arada kıbleye çeviriyor :) kabul olsun duamız diye.
Neyseki biz köprünün başına geldik aşağıda insanlarda var tabi biz çekindik utandık azdaha uzağa gidelim dedik insanlardan uzaklaştık hazırlığımızı yaptık besmele çektik ypmacık oltalarımızı attık bekliyoruz 40 dk felan sonra susadım ben araba uzakta yakında kimsede yok su isticek önümdede nehir akıyor tam yakınımda taş var birde su böyle şap şık felan taşa vuruyor birde hepten canım çekti arkadaşa dedim ya ben çok susadım burdan su içsem bişe olmaz dime dedim arkadaşta bana oğlum akan su kendini temizler baksana ne kadar berrak dedi iç bişe olmaz kirli olsa balık mı tutarlar dedi felan ben zaten dayanamıyorum yumuldum taşın dibine içtim suyu tabi arkadaşla akşama kadar birşey tutamadık döndük elimiz boş geri arabayı yine çaktırmadan koyduk geri tabi çaldımız anlaşılmış arabayı. :)
Akşam üstü oldu tabi bizde bir heves anı anlatılıyor ya bizde balığa gittik diyeceğiz 'kudret abi vardı bizim kudret abi dedik bizde balığa gitti bugün ama bişe tutamadık abi elimiz boş geldik dedim'.
tabi kudret abi güldü bize tebessüm etti 'Afferim aslanım olsun zamanla kaparsınız işi nereye gittiniz balığa dedi'
'Sakarya nehrine gittik abi ileriye doğru açıldık dedim' bu vakte kadar aslında kudret abi arkadaşları ile az daha ötede ırmağa gittiklerini bilmiyorduk gülüp şöyle dedi bana
'Lan orda balıkmı tutulur oğlum sakaryanın bütün boku oraya akıyor dedi kanalizasyon felan ordan denize dedi'
yemin ediyorum önce bir arkadaşa baktım gözümde şimşekler çaktı midem kalktı bir anda fırladım koştum lavobaya o gün ne yediysem çıkardım afedersiniz daha o gün bugündür balığa gitmem dereden ırmaktan su içmem.. :)

DeletedUser758

Guest
Emeği geçen tüm oyuncu arkadaşlarıma teşekkür ederim. Bu dünya da bitti.