TURAN KLANI GİYOTİNİ BEKLİYOR. ..

bumerang

Aktif Üye
20.Dünya açıldığından haberiniz olmuş olsa gerek buyrun giyotinliler savaşa davet ediyorum sizi Türken klanı üfleyince dağılıyo malum zevk alamıyoruz buraya gelin ki en azından biraz zevki çıksın oyunun...

Başbuğ

Aktif Üye
Giyotin şöyle bir bakar kazanacağı garanti olursa giyotin klanını kurar ve biz yenilmeyiz teranesi çalarlar kazanacağı garanti değilse farklı niklerle yada farklı klan isimleriyle oynar sonrada zaten biz giyotin olarak o dünyada yoktuk derler sanki millet bunları anlamıyor bilmiyor sadece kendilerini kurnaz sanıyorlar.

GİYOTİN klanı multi hesaplar kullanmaktan ayrıca şifreli hesapları da lehlerine kullanarak ancak bu şekilde oyunlar kazanabildiği tescillenen, Bu ve benzeri hileleri 15.dünya ORAVA da tesbit edilerek klanın tamamı yada tamamına yakını BAN yiyen SABIKALI bir klan olarak, TW2 tarihinde haketmiş olduğu kendine yakışan yeri çoktan almıştır.

Şimdi de her zaman olduğu gibi bu gerçekleri okuyunca ağlamayın falan filan edebiyatı yaparak ancak kendilerini kandırmaya devam ederler.

Son düzenleme:

DeletedUser635

Guest
Gelmediler mi yeni dünyaya? 20.Dünyada hesaplaşma olacak diyorlardı. Alp abininde dediği gibi farklı nicklerle gelip bir bakarlar. Sonrada giderler heralde.

DeletedUser758

Guest
Elbet bir yerde karşılaşırsınız boş verin. Dürüst ve zevkli oyun olur inşallah bu dünyada. Ben katılamayacağım iş durumlarından dolayı. Sizlere başarılar dilerim.

DeletedUser764

Guest
Birileri yine farklı nick mevzusunu ortaya atmış, sallamış ve tutturamamış :) Biz bu adamları artık kaale almaya değer bulmuyoruz. Konuya dönecek olursak tek olarak başlayacak arkadaşlar illa ki olacaktır ama klan olarak başlarsak haberiniz olur iyi oyunlar :)

bumerang

Aktif Üye
Birileri yine farklı nick mevzusunu ortaya atmış, sallamış ve tutturamamış :) Biz bu adamları artık kaale almaya değer bulmuyoruz. Konuya dönecek olursak tek olarak başlayacak arkadaşlar illa ki olacaktır ama klan olarak başlarsak haberiniz olur iyi oyunlar :)
Ne deseydi emrenin(suntzux) casusluğunu tekrar duyurmak daha mı hoş sence.. hafif şeyler söylüyo şükret.. kaale alabilmek için önce zaten klana casus sokmanız lazım ben varken de bu mümkün değil buyrun bakalım. Tek gelip sızmaya çalışanlar oldu zaten istersen isimleri buraya dökeyim yine kirli yüzünüz gözüksün he ne dersin ? Bırakın boş yapmayı gelin eğlence olsun savaşalım

bumerang

Aktif Üye
Elbet bir yerde karşılaşırsınız boş verin. Dürüst ve zevkli oyun olur inşallah bu dünyada. Ben katılamayacağım iş durumlarından dolayı. Sizlere başarılar dilerim.
Ben seni biliyorum zaten atomic ve sen olmalısınız eğlenceye dahil etmek derdindeyim :) bunlar biz topluca gelir diye düşünüp topluca geçiş yapıyoruz fakat nafile..

Başbuğ

Aktif Üye

Benmi sallıyorum yoksa senmi sallıyorsun kim tutturuyor kim tutturamıyor istersen tekrar şöyle bir bakalım.

Oyunun ortasında Giyotin klanı yönetimi ve yönetime yakın 3-5 kişinin diğer klan oyuncularını tehdit ederek şifrelerini zorla alması başkalarına ait bu şifreleri kullanarak herbirinin kendi köyleri haricinde 5-10 kişinin daha köylerinde asilzade basması bu köylerden kendilerine savunma göndermesi erzak temin etmesi rakibe saldırı çıkması farklı nick kullanmak multi hesap kullanmak değilse sence nedir ?

Orava dünyasında bu nedenle tüm klanın ban cezası aldığından senin hala haberin yokmu ?

Bu işler öyle oyunun sonlarında sudan bahanelerle kendi klanının oyuncularına saldırıp köylerine çökmeye benzemez.

Bu işler oyunun sonlarında köylerine çökemediklerinizi de klandan atarak multi hesapları klana alıp taç kazanmaya hiç benzemez efendi.

Biz bu sizin yaptıklarınıza çakallık diyoruz sizse kurnazlık diyorsunuz.

Gerçekten çok kurnazsınız kendinizi yaktığınız yetmiyormuş gibi birde klanınızın diğer üyelerini de hepsini yaktınız.

İşte bunlar sizlere göre herkesin size süpper oyuncular !!! diyeceği kaale alınacak özelliklerinizden bazıları olsa gerek.

Son düzenleme:

Başbuğ

Aktif Üye
Bu arada giyotin klanı içerisinde birkaç kişiyi istisna tuttuğumu bu söylediklerimin onlarla bir ilgisinin olmadığını da belirtmek isterim.
Zaten üstüne alınması gerekenler kendilerini iyi bilirler.

Son düzenleme:

Başbuğ

Aktif Üye
Giyotin şöyle bir bakar kazanacağı garanti olursa giyotin klanını kurar ve biz yenilmeyiz teranesi çalarlar kazanacağı garanti değilse farklı niklerle yada farklı klan isimleriyle oynar sonrada zaten biz giyotin olarak o dünyada yoktuk derler sanki millet bunları anlamıyor bilmiyor sadece kendilerini kurnaz sanıyorlar.

GİYOTİN klanı multi hesaplar kullanmaktan ayrıca şifreli hesapları da lehlerine kullanarak ancak bu şekilde oyunlar kazanabildiği tescillenen, Bu ve benzeri hileleri 15.dünya ORAVA da tesbit edilerek klanın tamamı yada tamamına yakını BAN yiyen SABIKALI bir klan olarak, TW2 tarihinde haketmiş olduğu kendine yakışan yeri çoktan almıştır.

Şimdi de her zaman olduğu gibi bu gerçekleri okuyunca ağlamayın falan filan edebiyatı yaparak ancak kendilerini kandırmaya devam ederler.