TR SERVERINDA HİÇ GÖRÜLMEMİŞ OPERASYON VE ANA KÖY

• Konuyu başlatan DeletedUser1042
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser1042

Guest
Ha birde korucu ile gelip duran dönen 4-5k atlı okcular 500 hafifler felan var

Eklentiler

• Untitled1.jpg
    Untitled1.jpg
    815 KB · Görüntüleme: 56
  • 0978dd1e-8315-4a00-9743-43e030b84b78.jpg
    0978dd1e-8315-4a00-9743-43e030b84b78.jpg
    116,3 KB · Görüntüleme: 51

Lostmyth

Ünlü Üye
500,1000 tane fake atıp 3,4 ordu bi köye girip alamamakdan iyidir kazandığımız taçlarla 3,5 korucu atmak :)

DeletedUser1044

Guest
sizin ordular cok dondu korucuyla benim köylerden biz insan değilmiyiz tac var basıyoz allah allaaaah :D:D

DeletedUser1048

Guest
778 adlı eklentiyi görüntüle 779 adlı eklentiyi görüntüle 780 adlı eklentiyi görüntüle 781 adlı eklentiyi görüntüle
Sen gece yarısı fake çık bir k ya yakın fake çık sonra 3,4 orduyu peş peşe sok ve patla :) Nasıl beceriyorsunuz diye soramayacağım :) bizle oynuyorsunuz normaldir e kolay değil alamut klanı yok karşınızda ekip gelmeden 100 kişiydiniz 6 kişiydik adam akıllı baş edemediniz :) ekip geldi şimdide en ufak yaptığınız bi op a sevinir olmuşsunuz. Ama şu konuda sana katılıyorum sevgili kardeşim,hani yazmışsın ya tr serverinde hiç görülmemiş operasyon ve ana köy diye haklısın :) ana köyümde MİSAFİR OLMAK kolay kolay kimseye nasip olmaz :)
şuanda sizi aktif vuran 100 kişi mi var sence. siz de çok iyi biliyosunuz ki 3 cepheye bölünmek zorunda kaldık. bikaç gün sonra bu savaş sizin dediğiniz boyuta gelince neler göstericek bakalım oyun bize. iyi oyunlar herkese :) kydn0s aldıgın köyü rammstein'den devam ben sia'ya geçtim haberin olsun

3 cephe dediginiz neresi baska dünyadan mi söz ediyoruz 3 klan birleştiniz daha önce olduğu gibi bi kaç klan birleşmeden dünya kazanamıyonuz eşit şartlarda şimdiye bitirmiştik bütün klan oynuyonuz oynamayan oyuncularını atın o zaman multi gibi kullancagınıza

DeletedUser1048

Guest
3 cephe dediginiz neresi baska dünyadan mi söz ediyoruz 3 klan birleştiniz daha önce olduğu gibi bi kaç klan birleşmeden dünya kazanamıyonuz eşit şartlarda şimdiye bitirmiştik bütün klan oynuyonuz oynamayan oyuncularını atın o zaman multi gibi kullancagınıza
bu dediğin şu güne kadar mda'nın uyguladığı taktikti tamamen. adiigephase & wizardof & alkara. bu arkadaşların serverda 1 gram oynamışlığı var mıdır bana bunu cevaplayın, lost neden hala mda'yı dagıtıp sizin clanınız 17 level iken yeriniz de varken size geçmiyor oflu ile. bizim başlayıp bırakan arkadaşların köylerini topladık biz zaten. sana soruyorum şuana kadar henüz bizim sınıra şekilsinizya&osmanlı&thang&salapur ve benim dısımda güzel bi saldırı çıkan oldu mu.. bu adamlar neden size saldırmıyor çünkü sizin de bildiğiniz gibi aşşağıda tim olayı vardı. bikaç gün içinde zaten çözülcektir olaylar. iyi oyunlar

saydığın 5 kişi diğer 60 kişi timle mi uğraştı ? bırakın yaa arkadalarda dünya kadar boş köyünüz var toplayın o zaman onları oyun basında göktürk diye multi klanınız bile vardı daha bilmediğimiz neler vardır... sorsak arada giriyor dersiniz biz öyle diyenleri cok gördük
güç dengelerine bakarak 2 3 katımızsınız ama iş yok anca sayı köy farkkıyla kazanırsınız baska türlü cok zor..
attığınız raporlara bak tr böyle op görmedi diyonuz bide dün foruma attınız bu gün o köyü aldık gerekli cevabı verdik.
siz siz olun başka dünyada oynamayın kazanamazsınız anca tr de 65 70 kisi 30 kişi yi yenerseniz ondada ne kadar zevk alırsanız tabi
yaptıgimız oplarda cok zevk alıyoruz siz bu zevki tadamayacaksıniz haa taktik veriyim 10 kişi aynı köye girin alırsınız belki fake de atın arada.

DeletedUser1048

Guest
saydığın 5 kişi diğer 60 kişi timle mi uğraştı ? bırakın yaa arkadalarda dünya kadar boş köyünüz var toplayın o zaman onları oyun basında göktürk diye multi klanınız bile vardı daha bilmediğimiz neler vardır... sorsak arada giriyor dersiniz biz öyle diyenleri cok gördük
güç dengelerine bakarak 2 3 katımızsınız ama iş yok anca sayı köy farkkıyla kazanırsınız baska türlü cok zor..
attığınız raporlara bak tr böyle op görmedi diyonuz bide dün foruma attınız bu gün o köyü aldık gerekli cevabı verdik.
siz siz olun başka dünyada oynamayın kazanamazsınız anca tr de 65 70 kisi 30 kişi yi yenerseniz ondada ne kadar zevk alırsanız tabi
yaptıgimız oplarda cok zevk alıyoruz siz bu zevki tadamayacaksıniz haa taktik veriyim 10 kişi aynı köye girin alırsınız belki fake de atın arada.
yahu cosecx'in bi köyünü almışsınız, sonra ikinci köyünde senin 20k baltanı patlatınca "ICIMIZDE CASUSUNUZ VAR" gibi paranoyalara düşüyosunuz, şunları yazmanı da tabii ki normal karşılıyorum bu 1. henüz 60 kişi size saldırmıyorken bile bu şekilde karalar bağladıysanız vay halinize bu 2. senin iş yok diye bahsettiğin kişiler aslan abiler falan oluyor ki tüm server tanıyodur eminim bu da 3. sadece beklemedeyim ben

Lostmyth

Ünlü Üye
yahu cosecx'in bi köyünü almışsınız, sonra ikinci köyünde senin 20k baltanı patlatınca "ICIMIZDE CASUSUNUZ VAR" gibi paranoyalara düşüyosunuz, şunları yazmanı da tabii ki normal karşılıyorum bu 1. henüz 60 kişi size saldırmıyorken bile bu şekilde karalar bağladıysanız vay halinize bu 2. senin iş yok diye bahsettiğin kişiler aslan abiler falan oluyor ki tüm server tanıyodur eminim bu da 3. sadece beklemedeyim ben
Aslan abiye saygılar sevgiler :) aranızda rakip olarak gördüğüm üç kişiden birisidir kendisi 100 küsür kişisiniz ben sadece içinizden 3 kişiyi rakip olarak görüyorum. Sizde çok iyi biliyorsunuz ki sayı olarak bizim yaklaşık 2,5 katımızsınız multi klanlar açıp topladınız vesaire vesaire tüm bunlara rağmen halâ adam akıllı bi icraat göremedik malesef :) Bide utanmadan attığın saçma sapan bi raporla tr serveri böyle op görmedi bilmem ne demişsin :D :D ağlanacak halinize gülüyorsunuz :) fake atmayı unutmayın oplarda :)

DeletedUser1048

Guest
Aslan abiye saygılar sevgiler :) aranızda rakip olarak gördüğüm üç kişiden birisidir kendisi 100 küsür kişisiniz ben sadece içinizden 3 kişiyi rakip olarak görüyorum. Sizde çok iyi biliyorsunuz ki sayı olarak bizim yaklaşık 2,5 katımızsınız multi klanlar açıp topladınız vesaire vesaire tüm bunlara rağmen halâ adam akıllı bi icraat göremedik malesef :) Bide utanmadan attığın saçma sapan bi raporla tr serveri böyle op görmedi bilmem ne demişsin :D :D ağlanacak halinize gülüyorsunuz :) fake atmayı unutmayın oplarda :)
başkan muhattap almıyorum ben seni şahsen, korucu ile kami göndermeyi teklif eeden multici bi playersın sen. roxinin köyünü asillerken, savunmaları saldırıya atacak kadar saçmalayan siz değilmişsiniz gibi, gece bonusuna kilit atmaya çalışan siz değilmişsiniz gibi anlatın bakalım :D alkara'ya adiigephase'e wizardof'a selamlar.

1.si 20 k baltam saldırıda paylaşın keşke size yaptığımız gibi köyde kesilmedi yaa yada kilitte kesilmedi yaa :)) casus var da demedim size hiç demedim bunu duyduğumuza göre haber uçuran biri var.. ayrıca hakimle savaş açılcak diye halk ozanlarıni alamutu yanınıza cekmek güzel fikir serverdan tek başına basana kafa tutan olmadı bunda da gururluyum
2.si aslan abiye selam olsun biliyoruz..

DeletedUser1048

Guest
1.si 20 k baltam saldırıda paylaşın keşke size yaptığımız gibi köyde kesilmedi yaa yada kilitte kesilmedi yaa :)) casus var da demedim size hiç demedim bunu duyduğumuza göre haber uçuran biri var.. ayrıca hakimle savaş açılcak diye halk ozanlarıni alamutu yanınıza cekmek güzel fikir serverdan tek başına basana kafa tutan olmadı bunda da gururluyum
2.si aslan abiye selam olsun biliyoruz..
ben ahmetle whatsappdan konuşurken bahsetti yok 12 köy sapanlanıyor ama gerçek saldırının olduğu köy dolu falan diye bugün aramızda casus olduğunu düşünmemizi sağlayan bi olay yaşadık vsvs gibisinden. benim sizinle bi problemim yok. ahmet'e de bahsettim, maksat birbirimizi kırmadan şu oyunu oynayıp bitirebilmek. bizim şekilsinizya ile birlikte tr'de ikinci serverimiz zaten. emin olun başka bi serverda denk gelirsek ben sizinle seve seve aynı clanda da olurum fakat bu birkaç stely&reunion olsun günahımı dahi paylaşmayacağım, bunun bi oyun oldugunu idrak edememiş insanlar. bahsettiğim gibi, sizle ortak wp grubunda da söyledim benim ilk önceliğim tim'i bitirmekti derken bi baktım bizim ortadan köy alındı sizin tarafınızdan, sonra biz de konumumuz gereği hakimle savaşa dahil olmaya başladık şekilsinizya ile. birbirimizi kırmadan bitirirsek bu serverı ne mutlu bize. ben bunları teker teker kemankes'e de söyledim whatsapp'dan diplomasinin sonucu böyle oldu savaş gerekti savaşılıyor. umarım server bittiğinde yüz yüze bakabilcek halde oluruz tekrar tekrar hatırlatıyorum.

bizde en baştan demistik saldırmayalım 2 ateş arasında bırakmayalım iletmişlerdi eger o grupta yoktuysanız ama thang yukarda op yaparken bizim barış yapmamız mantıklı gelmedi onuda gectim bende alamuta girecektim anlaşmıştıkta sizden bilmeden def atanlar olmuş anlaştığımız icin def atılması beni üzdü 20 k baltanın patlamasında üzüntüm bundan yoksa kesilmeyecek askerin ne işi var ilerde aynı klanda oynamak olabilecek bisey yanlış kırıcı bisey dediysem kusra bakmayın oyun icin kalp kırmak kinlesmek istemem.. iyi oyunlar iyi geceler..