TOPRAKTAN GELENLER KLANI (TAG)

• Konuyu başlatan DeletedUser634
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser634

Guest
Bundan önceki dünyalarda birçok ihanete uğramış ve tarihin tozlu yapraklarına gömülmüş bir klanın yenıden ayağa kalkıp bu dunyada bizde variz demenin zamanı çoktan geldi.Şimdi yenı yüzümüzle, yeni stratejilerimizle bir aile olmayı başarmış, oyundan önce dostlugu kazanmıs bir topluluk olarak bizde bu dünyada olacağız.Bir Dirilişin hikayesini yazacağız..

AİLEMİZİN BİR PARÇASI OLMAK İSTEYENLERE HERZAMAN BU KAPIMIZ AÇIKTIR.

YARIM KALAN BİR DAVAMIZ VAR ONU TAMAMLAMAYA GELDİK.

GÜNEYBATIDA GÖRÜŞMEK ÜZERE....

'T'OPRAKTAN GELENLER^' KLAN YÖNETİMİ.

DeletedUser99

Guest
Kimler var bu klanda acaba tanıdığımız var mı? Klan tanıtımınız güzel olmuş :) Başarılar.

DeletedUser634

Guest
Yillardir bu tarz oyunlarda oynamis bir ekibiz.. tanisiniz oldgunu zannetmem reelde hergun gorusen kisiler,hep beraberdik. buda 4.dunyamiz.
Tesekkur ederiz. sizlerede basarilar.

DeletedUser634

Guest
Bakalim. her klanla tek tek ilgileniyoruz. takibe takip diyelim ozamaan.

DeletedUser99

Guest
Oyunda daha detaylı tanışırız. Farklı profil ile oyunda olacağım sanırım. Ben sizi bulurum.

DeletedUser634

Guest
Ben sadece forum yoneticisiyim :) bu konulari bizzat diplomat gorevinde olan arkadasimizla oyunda gorüsursunuz..

DeletedUser99

Guest
Birde görev dağılımı yapmışsınız. :D Bence diğer arkadaşların da burada olması lazımdı.

DeletedUser634

Guest
Kesinlikle katiliyorum. lakin herkes forum kullanmayi biz denli sevmiyor. aslinda bu keyfi tadsalar. cok daha guzel bir ortam olabilir.

DeletedUser634

Guest
Ilk kullanmaya basladigim zamanlarda cok daha keyifliydi. hani simdi teknoloji cikti kitap okunmuyor oldu ya baska sosyal medya etkinlikleri cikti. forumlar kullanilmiyor gibi oldu. lakin digerlerine nazaran cok daha iyi.

DeletedUser608

Guest
Hayırlı olsun Klanınızı Kardeşim Başarılar Diliyorum...

DeletedUser637

Guest
Tanıdıklar varmış orada :) 11 de beraberiz orada ki adamların bazıları ile.

DeletedUser637

Guest
Tanışırız ilerleyen zamanlarda mutlaka biraz daha kasalım da :) Mesajlar açılsın :D

DeletedUser637

Guest
İyi mi kötü mü bilemedim :) Biz komşularla sıkıntı yaşarız hep bu tarz oyunlarda :)