TÜRK ADMİNLERİN HAYASIZ OYUN ANLAYIŞI...

• Konuyu başlatan DeletedUser768
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser768

Guest
BANLANMASI GEREKEN ADAMLARI BANLARMAZSINIZ.ÇÜNKÜ SİZİN KLANINIZDAN.AMA KARDEŞİ İLE AYN IEVDE OYNAYAN ADAMI BANLARSINIZ.HAK ETMEYEN ADAMLARI BANLARSINIZ.ÇÖUNKU YENI DUNYADA ORDUSU VAR VE GELIİŞMEMESI LAZIM.AMBARGONUN FARKINDASINIZ.ŞİMDİ TURAN KLANI OYUNU BIRAKIYOR.ALIN DUNYANIZI HEMŞERİM KIM GALIP GELIYORSA GELSİN.ADMİNİN YAPTIĞI BU AHLAKSIZ VE TARAFLI DAVRANIŞIDA SONKEZ INNOGAMES E DIREKT OLARAK BİLDİRECEĞİZ.KARŞIMIZDA DELİKANLICA DURMAKTAN HER ZAMAN ACİZ OLDUNUZ...

DeletedUser772

Guest
Ben IYIakıncı

10 senedir bu tarz oyunlar oynuyorum ilk defa böyle bir durum ile karşılaştım. Oyun zaten yetersiz tek ırk üzerine kurulmuş herşey basit ve sade oyun için ek bir beceri gerektiren bir durum yok daha da bu oyunda zaman kaybetmem sizlerede tavsiye etmem ne güzel oyunlar var bu ara admin sistemi çok güzel mutiş ve süper ötesi böyle bir düzen olmaz (siz anlamışsınızdır)

Onurlu bir savaş vermediniz...
IYIakıncı GÖKTÜRK

DeletedUser773

Guest
Bende Hertürlü Strateji oyunları onyadım Klanlar-İkariam-Travian ama bunun gibi saçma yönetim görmedim daha Ban yani cezası bitmeden hesaba giriş yapmadan 3 günlük ban daha yiyor birlik başkanımız ki sözde küfür etmiş şu adminler-yöneticiler niye adetsizler onuda anlamıyorum oyunda hiçbir bilgileri yok 0 bilgileri var bunlar modörötör veya admin oluyor. daha ban açılmadan ban atılmaz kanıt lazım kanıt yok ellerinde bu davalık bile olabilir

DeletedUser584

Guest
Keşke oyunu eğlence için oynayıp, işinizi sevdiğiniz için yapsaydınız..

bumerang

Aktif Üye
BANLI OLMAMA RAĞMEN OYUNA GİRİP HAKARET ETMİŞİM ÖYLE DEMEYİN GENÇLER AYIPTIR BENİM YETENEĞİM BU OLSA GEREK :) ÖNCE İNSAN SONRA ADAM SON OLARAKTA KAFA OLMASI GEREKİR.. OYUNUNUZDA YÖNETME ANLAYIŞINIZDA KARAKTERİNİZDE YERİN DİBİNE BATSIN BİR ARA HABER VERİN DE DELİKANLI OLASINIZ GELİRSE KORUMA BİTİMİNDE İSTEDİĞİNİZE ÇAKAYIM !

DeletedUser771

Guest
Azdan az coktan cok gider... biz az muhteremiz siz neyse. siz bibkisiyle bas edemediniz biz bir kisiyle hepinizle bas ederiz. oyunu pek anlamam ama dost satmayiz. paraniz neyse soyleyinde satin alayim. Turan klaninda gardasima yapilanlar adaletse soyleyinde adaletinizide satin alayim. sizin yaptiginiz gider bizim ancak hosumuza gider. vesselam. şimdi bunlari dedim diye banlicanizmi la benide. japon kullanin ben yapismam

bumerang

Aktif Üye
ben getireyim devamını çetin usta az muhterem olan biz isek çok verenlere (hepsini dahil etmesem de) moderatör denir.. adalet mi dedin yılın esprisi seçilecek bu. ben oyuna giremezken banlı iken birine sövmüşüm :))) bunun adı korkusudur sadece..

bumerang

Aktif Üye
diğer 2 arkadaşımız da buraya sitemini yazdı diye forumdan engellediniz sizin adaletinizi ben ... !

DeletedUser514

Guest
bumerang kardeşim burda kendin çalıp kendin oynuyosun kimsede sana cevap vermeyince haklı gibi görünüyosun... banlıyken sövmüşümde ondan banlanmısım diyosun... bizim tüm klana attıgın küfürlü hakaretli mail hepimizde duruyor zaten... bari sövdün delikanlı gibi arkasında dur...

akriel

Aktif Üye
Öncelikle moderatörlerin nasıl birisi olduğunu sizde geç olsada anladığınız için memnunun bu oyunda adalet denen şey bazı kişilerin azına baktığı için kanıt olmadan milletin lafı ile iş yapılıyor

Bumerang denen şahsiyet gelelim sana senin gibi karaktersiz kimseyide görmedim daha oyun nedir bilmezken gyt burda oyun dersi veriyordu
Gel gelelim multiye gyt klanındaki arkadaşlarım ve ben dahil hiç kimse multi hesaptan ban yemedi şifre paylaşımından ban yediler kanıtları elimizde Hale'n mevcut senin gibi sonradan bitme ve hiç bir şeyden haberi olmayan insanlar gelipte Buraya yazmasınlar bence
BlueHeLL

bumerang

Aktif Üye
Öncelikle moderatörlerin nasıl birisi olduğunu sizde geç olsada anladığınız için memnunun bu oyunda adalet denen şey bazı kişilerin azına baktığı için kanıt olmadan milletin lafı ile iş yapılıyor

Bumerang denen şahsiyet gelelim sana senin gibi karaktersiz kimseyide görmedim daha oyun nedir bilmezken gyt burda oyun dersi veriyordu
Gel gelelim multiye gyt klanındaki arkadaşlarım ve ben dahil hiç kimse multi hesaptan ban yemedi şifre paylaşımından ban yediler kanıtları elimizde Hale'n mevcut senin gibi sonradan bitme ve hiç bir şeyden haberi olmayan insanlar gelipte Buraya yazmasınlar bence
BlueHeLL
Atapark bebesi biriniz delikanlı olun bari .. neler olduğu her yerde belirli zaten şifre paylaşımı he hee ebemde de malzeme var zaten. .

Son düzenleme:

bumerang

Aktif Üye
AKRİEL . Öncelik olarak sizin taklit giyotin olduğunuzu bilmiyosunuz değil mi :) yazık sana bilirse Aytaç bilir başkası zor bilir eski giyotin ile sonradan her dünyada gelen giyotin arasında ki tek fark taklit edilmeye çalışılmaları oldu haliyle karakter yoksunları doldu bundan haberin var mı oyun seninde konuşursun boş boş geçmişimi nickime göre mi değerlendireceksin bu kadar beyin işte. ...

akriel

Aktif Üye
taklit giyotin he ya ben seninle daha nasıl konuşayım ki zaten git neyin kafasını yaşamak istiyosan onu yaşa sen aferin sana

Başbuğ

Aktif Üye
Gyulai var dünyasından sonra gyt güvenilir olma özelliğini kaybetmiştir.

Nedenlerine birkaç örnek verecek olursak ,

Savaşarak strateji üreterek oynayıp kazanmak yerine rakip klanlara giren dost görünümlü, ikiyüzlü hainler sayesinde oyun kazanmaya çalışmışlardır.
Müttefik anlaşmaları yapmışlar daha sonra fitneler çıkararak müttefiklerini rakiple savaştırmışlar bu arada kendileri gelişmişler daha sonra da sudan bahanelerle müttefiklerine saldırmışlardır.
oyunun sonlarında kendi klan oyuncularının köylerine çökmüşlerdir.
Dünya kapanacağı zaman kendi klan oyuncularını klandan atıp 200 taç kazanmak için multi hesaplarını klana almışlardır.
Bu listeyi etik olmayan benzeri olaylarla dahada uzatmak mümkündür

Not: gyt klanı içerisinde birkaç kişiyi istisna tuttuğumu bu söylediklerimin onlarla bir ilgisinin olmadığını da belirtmek isterim.Zaten üstüne alınması gerekenler kendilerini bilirler.

Son düzenleme:

Başbuğ

Aktif Üye
Oyunun ortasında Giyotin klanı yönetimi ve yönetime yakın 3-5 kişinin diğer klan oyuncularını tehdit ederek şifrelerini zorla alması başkalarına ait bu şifreleri kullanarak herbirinin kendi köyleri haricinde 5-10 kişinin daha köylerinde asilzade basması bu köylerden kendilerine savunma göndermesi erzak temin etmesi rakibe saldırı çıkması farklı nick kullanmak multi hesap kullanmak değilse sence nedir ?

Şifreleri sende çoklu hesapları da sen kullanıyorsun ama multi olmuyor değilmi ?
Arada çok büyük fark var çünkü çoklu hesapları sen açmadın yan komşu açmış !

Her zaman dediğim gibi siz kendinizi kandırmaya devam edin.

Son düzenleme:

DeletedUser737

Guest
multici bumerang karakterin kadar konus kardesim.. Bu fotodan sonra senin konusmaya hakkın yok bnce

Eklentiler

• Adsız2.png
    Adsız2.png
    67,7 KB · Görüntüleme: 14

bumerang

Aktif Üye
multici bumerang karakterin kadar konus kardesim.. Bu fotodan sonra senin konusmaya hakkın yok bnce
Senin kafan buna basmaz ufaklık casus var mı yok mu içerde o anlaşılsın diye yapılan birşey bu :)) ki şaşırtmadınız yine varmış her atılan oltaya takılmaya devam et bakalım .. :) moderatör denenler baksın rumeliye var mı multim yok mu ... lallik olursun :)

bumerang

Aktif Üye
Moderatörlerin hayasızlığına inanmayanlar buyursunlar fotoğrafa baksınlar.. benim banım 23.09.2017 yani gece 00.00'dan önce saat 22.47 gibi dakika da hata varsa vardır birtek bu tarih ve zamanda kalktı. Amsterdam isimli arkadaşımız klanda ki herkesi çıkardı bu durum gözüküyor zaten orda da .. klan da birtek ben kalmıştım kurucu olduğum için. . Hala aynı hiç değişmedi bu durum davetsiz kimse klana giremez başvuru şartı var. Nasıl oluyorda sözde moderatör olacak bide kıdemli :) klana giriyor bakıp çıkıyor? ? Tesadüf klanı kapatmaya girdim oyuna ban bitti diye karşıma çıkan durum bu oldu.. Bana kimse Moderatörün oyunu lehine kullanmadığını ispat edemez .. hepsi için söylemiyorum bunu.. ama bu durumun açıklanmasını istiyorum ..var mı o yüz ?? Her türlü şeyi moderatörün yapma imkanı olduğu sabittir.. şifrem de var mı la verem mi he :)) sizin oyun anlayışınız yerin dibine batsın .. silersin fotoğrafı işine gelmezse dmi beklet orda kalsın o görsün herkes gerçeği.... !!

Eklentiler

• Screenshot_2017-09-24-02-05-54.png
    Screenshot_2017-09-24-02-05-54.png
    415,9 KB · Görüntüleme: 12

bumerang

Aktif Üye
bumerang kardeşim burda kendin çalıp kendin oynuyosun kimsede sana cevap vermeyince haklı gibi görünüyosun... banlıyken sövmüşümde ondan banlanmısım diyosun... bizim tüm klana attıgın küfürlü hakaretli mail hepimizde duruyor zaten... bari sövdün delikanlı gibi arkasında dur...
Ettiğim küfürün arkasındayım . Burda da ediyorum da moderatör silip duruyo :)

DeletedUser771

Guest
la eliniz ayaginiz dursun. klana girmek ne demektir. agzimi bozarsam daha durmam haberiniz ola.insanin ozwline girilirmi cobboy musun atini seyedenmisin ne haltsin. ayip la ayip. medet yahu medet. hay oynicaniz oyunun ben icine ediyim. ne kadar kazaniyonuz la. karakteri bakkaldanmi aliyonuz. oyun la oyun. oyun olmasa reelde hic duramazsiniz cunku kacarsiniz. bende hizli kosarim yakalarsam atini yemlerim. vesselam...