TÜM DÜNYA vs MDA sdfngjkgsdfg

Wittgenstein

Aktif Üye
Screenshot_2.png

Sanırım sen bu alışkanlığı boş serverlerde edindin. Bizimle beraber yunanda savaşırken, bet10 ve BARON a karşı oynarken hiç bu kadar hırçın değildin .s

Screenshot_6.png
YiğitBaba anlık : annneeeee bitttiiiiii

iyi old.png

lostcuk iyi olduğunu iddia etmediği için forumda sallamaya devam etti bu arada , bilmeyenler için söylüyorum . O yüzden oyuna odaklanamadı yani. Multilerini toplamaya çalışırken ana köyü belediye tuvaletine döndü .

haşat.png

Sanırım dayanıklı çıktık beyler dfsdfgksdfoldsfg . Ben Hüseyin abi ile görüştüm , hepimize kendi elleriyle kavurma yedirecekmiş .

Screenshot_4.png

Helal etmiyorum.

buda güzel.png

Bak bu da güzel kaçış xd

kazandık kol.png

Ben MDA klanını tebrik ediyorum . Server başı WOG + WW + INV klanı toplam 75 kişiyken , MDA klanı tek başına 100 kişiydi . Lost kardeşimizide oyuncuların aktif olduğunu söylüyordu . '' 100 hesap var bu hesaplarda meydan okuyan klan istediği gibi oynayabilirdi . Ortada bir TAÇ var tebrik etmek gerek'' . Yok multiniz vardı , içimizden bırakanlar oldu demeniz yanlış olur . Şayet GYT ve WOG iyi bilir ki '' mda '' klanı bu 2 klana rakip olabilecek bir klan değildir .!

Kazandık kolaydı. Kendinizi bu kadar kaptırmay.. Kaptırın ya da , kaptırdığınızda bile hiçbir şey yapamayacağınızı gördük ...

kyd0n ağlama.png

Bu arkadaş yorum yapacak mı çok merak ediyorum. Varsa yüreği gelsin .d

red1.png

Bu TaçAlert abimizin server başında olan ss i . Kışladan 3 birim satın aldığını da gösteren bir ss var fakat yüklerken bir hata ile karşılaşıyorum. O ss i ve açık açık her gün kışladan asker çekiyorum demesini görmek isteyen varsa diğer forum sayfalarında bulabilir . Bunu söylememde ki amacımda şu ; bu abimiz server başında Kışladan askerlerini alıyor , multilerden ham çekip direkt binalarını basıyor , taçla hızlandırıyor , taçla alabileceği her şeyi almış zaten , saldırıları botla atıyor , ban yediğini bütün server biliyor ve yağmasını da botla güzeeel bir şekilde atıyor . Sonra kendini bilmezin birisi çıkıp diyorki TaçAlert Tribal Wars2 oyununun en iyi oyuncusudur . Zalha - BlueHeLL - Tyrant Uraha - Thang - Kingdom of Freewill * Switch ( tescilli multiciler bunlar bu arada sakın bulaşmayın bu ikisine )gibi oyunculardan iyi oyuncudur . Bu söylenilen şeye çook güzel bir cevabım var fakat burada modlar öyle bir cevap vermeme izin vermezler ...

red3.png

Bu ss çok komik bir ss. Korumalar kalktığında rakipte olan mançoları bildiğimiz için defçi hesaplarımız '' YÜCE ZALHA '' köyüne kutsallı def attıklarında bütün mda klanı ağlamıştı ; 6 Tane kutsal nereden geliyor diye . Aradan 1 veya 2g geçtikten sonra ( tam hatırlamıyorum bu arada kusura bakmayın ) TaçAlert abimizin ana köyündeki defi ve kutsalları bu ss de görüyoruz :D . Bunun üzerine forumda gönderilen bazı mesajlar ;

Wittgenstein

Aktif Üye
fazla söze.png

Öyle bir şey demiyorum...

gurur duy haso.png

monzolo yokken mda ne yapmış birisi anlatsın şuna sdfjoıglsdfşg . Bu sanıyor ki her serverde WOG ile karşılaşıp kazandılar xd

hangi hesapla.png

Doymadıysan tekrar gel şamil xd

oyunu alacağız.png

Aldın geldi mi ?

Wittgenstein

Aktif Üye
Üşenmedin mi la :) demekki iyi kuyyuk acısı varmış :)

şöyle bir server.png

100 vs 80 + Yatırılan paralar + önce ki boş serverlerden gelen taçlar . Benim bu yaptığım şey kuyyuk acısıysa eğer , şöyle bir serveri kaybetmek ne tür bi acıdır bize anlat . Seni dinlemek istiyoruz.

tüm rapor.png

Daha elimde çok ss var ama ;

''tum raporlari buraya eklesem foruma sigmaz ''

Bu adam nerede ya , hiç sesi çıkmıyor .

DeletedUser764

Guest
1086 adlı eklentiyi görüntüle

100 vs 80 + Yatırılan paralar + önce ki boş serverlerden gelen taçlar . Benim bu yaptığım şey kuyyuk acısıysa eğer , şöyle bir serveri kaybetmek ne tür bi acıdır bize anlat . Seni dinlemek istiyoruz.

1087 adlı eklentiyi görüntüle

Daha elimde çok ss var ama ;

''tum raporlari buraya eklesem foruma sigmaz ''

Bu adam nerede ya , hiç sesi çıkmıyor .
BEN ASKERE GİDECEM JASODKJADOJDAOPJADOPJA

BlueHeLL

Ünlü Üye
1088 adlı eklentiyi görüntüle
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

1090 adlı eklentiyi görüntüle

1092 adlı eklentiyi görüntüle

1089 adlı eklentiyi görüntüle

Yine bu şekilde olmasın görüşmemiz , az geliştirin kendinizi . Veya biraz daha para biriktirin.
olum bunları atmaya başlarsan forumda yazacağımız yer kalmaz daha 1 haftadır eğlenmeye başladık şimdi kaçıyorlar arkalarına bakmadan herhalde artık tw2 sil yaparlar bu hezimetten sonra buraya gelip daha konuşabilecek kapasite kalmamıştır bunlarda