Sunucudaki Yunanlılar

• Konuyu başlatan DeletedUser1310
  • Başlangıç tarihi

SuntzuX

Aktif Üye
Sizinle oynamaya geldiğimiz Yunan sunucusundan bir takımız.
Hepimiz gelip sizi güzel bir oyuna davet etmenizi istiyoruz.
Kolay olanı sevmiyoruz çünkü size meydan okuyoruz

Tekrardan hoş geldiniz, kısa sürdü ama sefalar getirdiniz.

Geçmişten kalan ufak çekişmelerimiz olsa da, umarız aramızdaki sorunlar çözülür. Bu sorunlar çözülemeyecek sorunlar değil. Türk ve Yunan halkının çok fazla ortak değeri, kültürel bağımız var.

Çok iyi oyuncularınız vardı, güzel oyun oldu. Kim bilir belki ilerde başka bir dünyaya (Fransa ya da İngiltere) ortak çıkarma yaparız. Sizinle oynamak keyifli idi.

Bu arada gözlerimizi bağlayıp, karşılıklı baklavalarımızı test edelim :) Hak eden kazansın.

DeletedUser861

Guest
Bu sefer kolay pes ettiler. Çok güzel bir dünya oldu. Herkesin emeğine sağlık bu oyunda tekrardan görüşmemek üzere :D bıktım şu oyundan artık. Hakkınızı helal ediniz. Benim hakkım herkese helaldir. Sivilde görüşmek temennisi ile. Sağlıcakla kalınız.

SuntzuX

Aktif Üye
Kare takımı ile ilgili paylaşımlar siliniyor, son yazdığım mesajda, herhangi bir kural ihlali yapmadığımı düşünüyorum ama Mod'larımız siliyorsa bir sebebi vardır. Kuti isimli şahsın Türk oyunculara karşı yapmış olduğu hakaretler bilinsin istenmiyor sanırım. Forumda araştırdığımda daha ağır ifadelerin olduğu mesajlar duruyor ama bu mesajlar siliniyor. En azından silinirken bana Sayın SuntzuX şu şu sebepten ötürü silindi denirse çok memnun olurum.

barbariankitty

Yeni Üye
Oyun genel olarak güzel ve zevkliydi. Tüm Yunan rakibe tebrikler güzel oyundu. Sadece Kare Klanı gibi oyuncuların olması kötü oldu. Dürüstlük, onur , namus, şeref ve haysiyet asla leke düşürülmemesi gereken şeylerdendir. Kare klanı ne yazık ki bu konuda büyük taviz vermiştir. Türk oyuncu topluluğuna karşı arkamızdan ne işler çevirdiğini oyun bittiğinde öğrendik. Tavşan dağa savaş açmış dağın haberi olmamış misali farkında değilken Kare takımını da yok etmişiz. Umarım bir gün cesaret edip tekrar aynısını yapmaya kalkarlar ve kendi nickleriyle oynama cesareti bulurlar da bu hareketleri kim yapmış görür öğreniriz.

Cowboy

Yönetici
Kare takımı ile ilgili paylaşımlar siliniyor, son yazdığım mesajda, herhangi bir kural ihlali yapmadığımı düşünüyorum ama Mod'larımız siliyorsa bir sebebi vardır. Kuti isimli şahsın Türk oyunculara karşı yapmış olduğu hakaretler bilinsin istenmiyor sanırım. Forumda araştırdığımda daha ağır ifadelerin olduğu mesajlar duruyor ama bu mesajlar siliniyor. En azından silinirken bana Sayın SuntzuX şu şu sebepten ötürü silindi denirse çok memnun olurum.
Avrupa yasalarına göre özel hayatın gizliliği olduğu için oyun içi mesajların forumda yayınlanması yasaktır. Ondan dolayı attığınız mesajlar silinmiştir.