Oyuna Bağlanma ve Çevrimdışı Görünme Hatası

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

LOLO

Yeni Üye
Bu kadar 'dengesiz' uygulaması olan bir oyun olabilir mi? WiFi var giriş yapmıyor hadi olmadı diyelim mobil veriyle girmeye çalışıyorum yine giriş yapmıyor. Hadi giriş yaptı diyelim giriyor hiç bir işlem yaptırmadan donuyor çevrimdışısın diyor. Hayır kardeşim değilim çevrimdışı falan DEĞİLİM. Yeter yeter ya düzeltin ya kaldırın programı insanlar çıldırmasın. Bu kadar 'dengesiz' bişey görmedim ben. Bu kadar güzel oyun yapıp bu kadar 'aksayan' bir sunucu oluşturmayı nasıl başarabilirsiniz? Sunucu ekibiniz ne iş yapıyor acaba çok merak ediyorum. Aylar önceden şikayet edilen bir durum bu ve hâla gram yol alınmamış bu konuda. Asıl düzeltmeniz gereken böyle bir sorunken, oyun geliştirme ekibiniz ne işle meşguller acaba? Acilen ve acilen bu bağlanma ve çevrimdışı sorununu çözmeniz gerekir. Aksi halde oyunu bırakmam an meselesi. Çözülemiyorsa ekibi değiştirmeniz bir ricadır. Çözen mutlaka bulunur. Hiçbir şey bu kadar oynayan kullanıcının vaktinden daha değerli değildir. Bu sorunu kökten bir çözüm bulunması bir mecburiyet ve aciliyettir. Derhal düzeltilmesi ricadır.

DeletedUser978

Guest
İlginiz için teşekkür ederiz. Destek sistemi üzerinden de bize hataları iletebilirsiniz. Her kanaldan aynı yazıları tekrar tekrar yapmayınız.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.