kural ihlali

• Konuyu başlatan DeletedUser915
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser915

Guest
burdan moderetorlara soruyorum uzantı (pot) kullanana ceza uyganlanmıyormu.
uygulanmamıyorsa söyleyin herkes kullansın.
ha çifte standart varsa söyleyin kimlere serbest kimlere yasak.
ayrıca ceza alan kişinin acıklanması gerekir.
mahkemeler nerde gizli olmuşda burda gizli.
cezalar verilir bu acıklanır ve herkes bilir.

sorularımın cevapının verilmesini umut ederim herkese iyi oyunlar...ariel11111.png

DeletedUser882

Guest
Bize gelince çat diye ban veren modaröterler söz konusu GYT de top 10 da ki arkadaşlar olunca put kesiliyor.Adamına göre muamele yapıyorlar.Savunmalarıda incelenmesi için üst denetime gönderilmesi.
1) Yukarıda ki resim ile bu resim arasında ki fark nedir ?
2) Benim resmim yüklendiği ve herkes görünür hale gelmediği halde anında ban aldı.Yukarıda ki resim incelenmeye gönderil'miş! ?
3) Ben ban aldıysam o neden incelemede,o ,ncelemedeyse ben neden ban aldım ?

Burada açıkça görüldüğü gibi mdoeratörler ve destek ekibinden tam anlamı ile mantıklı bir cevap arkadaş malesef yok.Göz göre göre klanına ve sıralamasına göre eyyamcılık yapıyorsunuz.Tribal Tr serverları bu halde ise bunun en etkili örneği budur ve sebebi yöneticileridir.

uIucg0.png

wVfVZu.png

SuntzuX

Aktif Üye
Öncelikle gyt ilk 10 kaç defa ban yedi bilmiyorsun. Akriel'in paylaştığı görüntü yüzünden ban alıp almadığını da bilmiyorsun. 1.'si görüntüdeki simgenin ben ne olduğunu bilmiyordum ta ki mod'lar uyarana kadar. Ama bilen ne kadar çok kişi varmış, rakiplerimiz arasında. Görüntüdeki simge kural ihlali anlamına gelen bir gösterge imiş ama cezaya asıl konu olan aktif olarak kullanılıp kullanılmadığı, oyunda yağma vs'den net bir şekilde anlaşılıyor. (Bazı arkadaşlarımız geceleri uykularında yağma gönderiyor maşallah.) Demek ki sen aktif olarak kullanıyormuşsun dostum. Bu konuda moderatör arkadaşların görevlerini çok iyi yaptığını düşünüyorum, malum son günlerde yağmalardan güzel ham gelmeye başladı ;) geçmiş olsun bir dahaki dünyalarda kural ihlal etmemeni tavsiye ederim.

Son düzenleme:

DeletedUser882

Guest
At yalanı öpeyim inananı suntzux.Demek ki o kadar hile yapmışsınız ki ban yemişsin,z.Bizim o kadar banımız yok mesela.O eyyamcı,üç kağıtçı modlar sırf akrieli banlamamk için benim banımı açtılar.Buda mı tesadüf,bu damı gol değil hakim bey ? Artık sizim modların eteğinde dans ettiğiniz cümle alem bilir,öğrenmiş durumdadır.Alın dünya sizin olsun.Modlarla karşılıklı oynarsınız.Madem ban açılıyor madem yasak değil bak bir daha farm için BOT KULLANIYORUM eyyamcı moderatör.Akrieli kendi eliyle koydugu foto için elleme incelemeye gönder me( ki sonuclar normalde oyuncularla paylasılmıyordu ama nasıl bir yarası var ise incelemeye üst yöneticilere gitti diyorlar) ,beni banlayabilirsin...EYYAMCILAR SİZİ.

XURzZZ.png

DeletedUser861

Guest
BOT kullanmak serbest ise kullanalım bizde hafta bir ban yesek ne olcak 6 gün yağma attıktan sonra

DeletedUser882

Guest
BOT kullanmak serbest ise kullanalım bizde hafta bir ban yesek ne olcak 6 gün yağma attıktan sonra
HAYIR kardeşim serbest bak ben kullandım banım açıldı.Akriel kullandı ban yok.Neymiş arkadaşlar inceleme yapıyorlarmış.Adam koy topluyor bunalr 3 gundur inceliyor.GYT ye gec kullan.Bu modlarla olcak iş değil.Tr serveri sayelerinde hıyarsız cacığa doldu(Cowboy ve gytli kankileri hariç).Sabaha kadar banlasın dursunlar.Eyyamcılar.

BOŞUNA BURAYA YAZMAYIN.INNOGAMES INFO DIREK MAIL AT.CEVIRI ISTERLERSE GEL BEN BIREBIR CEVIRIRIM.BU BECERIKSIZLER YA DA YANDASLAR UZASIN YETER BURADAN.

SuntzuX

Aktif Üye
Cılkını çıkarmışsınız belli oldu. İşiniz gücünüz küfür, işiniz gücünüz hak yemek. Yağ misali üste çıkmada üzerinize yok. Mod arkadaşlardan ricam bu sayfayı toptan silmeleri.

DeletedUser861

Guest
HAYIR kardeşim serbest bak ben kullandım banım
Öncelikle gyt ilk 10 kaç defa ban yedi bilmiyorsun. Akriel'in paylaştığı görüntü yüzünden ban alıp almadığını da bilmiyorsun. 1.'si görüntüdeki simgenin ben ne olduğunu bilmiyordum ta ki mod'lar uyarana kadar. Ama bilen ne kadar çok kişi varmış, rakiplerimiz arasında. Görüntüdeki simge kural ihlali anlamına gelen bir gösterge imiş ama cezaya asıl konu olan aktif olarak kullanılıp kullanılmadığı, oyunda yağma vs'den net bir şekilde anlaşılıyor. (Bazı arkadaşlarımız geceleri uykularında yağma gönderiyor maşallah.) Demek ki sen aktif olarak kullanıyormuşsun dostum. Bu konuda moderatör arkadaşların görevlerini çok iyi yaptığını düşünüyorum, malum son günlerde yağmalardan güzel ham gelmeye başladı ;) geçmiş olsun bir dahaki dünyalarda kural ihlal etmemeni tavsiye ederim.
adamın kaç köyü varda yağmaları etkilesin akriel tutuşup kapamış belli ki

DeletedUser764

Guest

Whatsapp grubundan bot linki attığın arkadaşların biliyodur bot simgesini. Allaha şükür AkrieL'in kullanmadığını gayet net kanıtladık ve devam ediyoruz yolumuza. O kadar ağlak bi insansın ki bunu yazmaya yüz bulabilecek potansiyel görüyosun kendinde. Valkryie'nin ss'lerini attım innogamese bakalım hangimiz bot veya uzantı kullanıyoruz araştırılsın görelim.

DeletedUser749

Guest
HAYIR kardeşim serbest bak ben kullandım banım açıldı.Akriel kullandı ban yok.Neymiş arkadaşlar inceleme yapıyorlarmış.Adam koy topluyor bunalr 3 gundur inceliyor.GYT ye gec kullan.Bu modlarla olcak iş değil.Tr serveri sayelerinde hıyarsız cacığa doldu(Cowboy ve gytli kankileri hariç).Sabaha kadar banlasın dursunlar.Eyyamcılar.

BOŞUNA BURAYA YAZMAYIN.INNOGAMES INFO DIREK MAIL AT.CEVIRI ISTERLERSE GEL BEN BIREBIR CEVIRIRIM.BU BECERIKSIZLER YA DA YANDASLAR UZASIN YETER BURADAN.
gerçek hesabın hangisi senin söylesene bi abisi :)

DeletedUser915

Guest
gyt oyunun suyunu cıkarmış bizde forumun suyunu cıkarmışız cokmu ayrıca silincek bişey varsa arielin yarışmaya attıgı resim silinmesi gerekir. ceku89 anında ban yedi ama ariel 2 gün oldu hala oynuyor buda destek kısmındaki arkadaşların ayıbı...

DeletedUser749

Guest
gyt oyunun suyunu cıkarmış bizde forumun suyunu cıkarmışız cokmu ayrıca silincek bişey varsa arielin yarışmaya attıgı resim silinmesi gerekir. ceku89 anında ban yedi ama ariel 2 gün oldu hala oynuyor buda destek kısmındaki arkadaşların ayıbı...
ya sen bi ağlama kardeşim aytaç abimin hatrına sesimi çıkartmıyorum sana konuşturtma beni şimdi.

DeletedUser749

Guest
ne tesadüf ki biz de modlar sizi kolluyor diye düşünüyorduk. hakaretten ban yiyoruz, yediğimiz gün baron saldırı çıkıyor. bet10 normalde asillemeye korkan herif banlı olduğunu duyunca asilliyor.
demekki biz modlara haksızlık etmişiz bunları kolluyorlar diye :) ya da bunlar da sizin kirli oyunlarınızdan birisi

DeletedUser749

Guest
TAMAM UZA GİT ŞİKAYET ET.BEN BUNLARIN YÜZÜNE KONUSUYORUM GEVŞEK SİZİN GİBİ ARKADAN İŞ ÇEVİRMİYORUM.HADİ YAYLAN
arkadan iş çevirmiyorsunuz he öyle mi :) arkadaş hem hileci, hem karakter yetmezliği var hem de yalancısınız ya bu kadarınız toplanırken çok zorlandınız mı la söylesene bi bana :)

Durum
Konu yanıtlara kapalı.