Bilgilendirme Gwendoline'in Oyunu hakkında geri bildirim

• Konuyu başlatan DeletedUser344
  • Başlangıç tarihi

Başbuğ

Aktif Üye
Oyunun 17-19 Ağustos arası süreceği ve hergün için bir ücretsiz atış hakkı verileceği belirtilmiş ama oyun 17 ağustos için ücretsiz atış hakkı vermiyor.

Son düzenleme:

DeletedUser971

Guest
etkinlik güzel ama atış maliyeti düşürülürse ve sayaç sıfırla kaldırılırsa daha da güzel olur

Akustix

Yeni Üye
Merhabalar,

Yılda 1 kere ekip olarak keyifli zaman geçirmek için oynadığımız Tribal Wars tr server'ı bu sene maalesef sınıfta kaldı.

Zamanımızın çoğunu bu oyuna harcayıp savaşarak hakederek haşat sıralaması yaptık. İlk defa gördüğümüz bir ayrımcılıkla karşılaştık. Haşat sıralama yarışması olmayacak dediniz. Hadi kuraldır dedik devam ettik.

Fakat bu Gwendoline, oyunda ki tüm dengeleri alt üst etti. O kadar uğraşıp akademi bastığımızın ertesi günü gwendoline çarkları başladı.

5-9 Mart , 19-27 Mart ve 2-6 Nisan olmak üzere 1 ay içinde 19 gün boyunca Gwendoline bu oyuna ciddi anlamda emek harcayan insanları gerçekten oyundan soğutmaya başlıyor.

Tamam para kazanmak istiyorsunuz anlayabiliyoruz fakat bu oyundaki dengeleri bu şekilde bozmaya devam ettikçe kemik oyuncularınızı tamamen kaybedeceksiniz.

Umarım bu eleştiri yüzünden mesajım silinmez.

Herkese iyi oyunlar.

SuntzuX

Aktif Üye
Oyun ile ilgili gerek iş birlikçi sayısının yüksekliği olsun, çok sayıda düzeltme konusunda bildirim attım innogames e, mesele de orada çözülmesi gerekli. Şimdi gwendoline sayısının artmasını ve oyun ile ilgili yapılabilecek çok basit düzenlemelerin yapılamayaşını ben tribalwars3'ün muhtemelen yolda olmasına bağlıyorum. Oyunu asıl oynanmayacak hale getiren aslında çoğu tecrübeli oyuncunun bildiği ve aşırı derecede yaygınlaşmış olan malum bir şey. Bunun da önüne geçmek için ciddi yazılımsal dönüşüm gerekiyor. O yüzden ben açıkçası TW3 için çalıştıklarını ve o yüzden mevcut oyundan çekebildikleri kadar parasal getiri elde etmenin amaçlandığını düşünüyorum.

Başbuğ

Aktif Üye
"Gwendoline ve Kara Cuma 2021"
Başlığı "Gwendoline ve Muhteşem Cuma 2021" olarak değiştirmenizi öneririm.
Bazılarının "kara" olarak görmesi sadece bireysel olarak onları bağlar.
Cuma günü mubarek ve hayırlı bir gündür.
Bu gerçek ne olursa olsun dünya durdukca devam edecektir.

ayak

Üye
"Gwendoline ve Kara Cuma 2021"
Başlığı "Gwendoline ve Muhteşem Cuma 2021" olarak değiştirmenizi öneririm.
Bazılarının "kara" olarak görmesi sadece bireysel olarak onları bağlar.
Cuma günü mubarek ve hayırlı bir gündür.
Bu gerçek ne olursa olsun dünya durdukca devam edecektir.
Esasen, batı dilinde ''kara cuma'' tabiri hakaret ve korku barındırsa da Türklerde ''kara'' güç, kuvvet, liderlik ve karizma da ifade eder. ( Karakağan, Karahanlılar, karakağan, Karamanoğulları, Kara Murat, Karahisar vb.) Ayrıca üzüntü ve utanç anlamlarıda ifade eder. İslamiyette, Cuma günü kutsal olduğu için; dolaylı yoldan hakaret içerir. Buda gereksiz tartışma ortamlarına yol açar. Haftanın 7 günüde birbirinden kıymetli ve değerlidir. İsteyen istediği günü istediği renkte, görüp değerlendirsin; ancak bunu tüm insanların ortak düşüncesi gibi ifade etmesin.