Bilgilendirme Gwendoline'in Oyunu hakkında geri bildirim

• Konuyu başlatan DeletedUser344
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser344

Guest
Değerli oyuncularımız bildiğiniz gibi Gwendoline'in Oyunu diye bir aktivite düzenledik. Bu oyun hakkında lütfen düşüncelerinizi olum olumsuz yapıcı bir dil ile bizimle paylaşınız.

Sizlerden yapılacak geri dönüşlere göre ileride farklı aktviteler ve oyunlar düzenlenebilir.
Teşekkür ederiz.

PUMA

Aktif Üye
Bence güzel bir oyun devamlı böyle bir aktivite olması iyi olur. Çoğu oyunda buna benzer günlük ödüller var zaten. Hem verilen ödüllerde güzel ödüller. Şahsen ben sevdim sayın modum inşallah devam eder.

DeletedUser546

Guest
Önümüz bayram ve bayram süresince bu aktivitenin devam etmesini temenni ediyorum. Arada böyle ödüller verilip oyuncuların motivasyonunun yükseltilmesi güzel oluyor.

Ödüller arasında yer alan Refah tüm köyler için olursa daha hoş olur.

Başbuğ

Aktif Üye
Aktivite güzel ve zevkli bir oyun olmuş. Ayrıca harika ödüller var .Daha sık ücretsiz atış hakkı verirseniz süper olur :)

DeletedUser837

Guest
Çok başarılı bir oyun tebrikler yetkililer devam etmeli.

DeletedUser648

Guest
Devamlı olarak oyunda olması hem firmaya gelir sağlar hemde oyunda güzel bir etkinlik olur. Tek sorun çok taç harcatıyor her atışta ikiye katlanıyor 300 küsür taç istiyor bir kaç atış yaptıktan sonra ama nesneler o kadar taç etmiyor bu yüzden atış ücretleri düşürülmeli.

DeletedUser825

Guest
katılıyorum ademe bu etkiliği çok seviyorum bu tarz etkinliklerin artırılması oyuna büyük ölçüde katkı sağlar
taç kullanımı için çok taç harcatıor tabi taç harcamamak bizim elimizde ama ücretler düşürülürse memnun kalırız

DeletedUser426

Guest
Tabi bide bu tür etkinliklerin mobilede yansıtılsa çok daha güzel olacak çünkü oyunun büyük çoğunluğu mobilden giriyor

DeletedUser854

Guest
Etkinlik iyi de yeniyaçılan dünyada daha 2 32kişi anca akademi basmışken 3 gün çark verdiniz. 3 ve 2 asil çıkardınız.Ordu kırıp kırılıp savaşırken parası ya da şansı olana asil verdiniz.Multiciler azdı. Dünyanın gidişat gdeğişti. Bu kadar emeğe yazık etmekte üstünüze yok. En yapıcı hali bu olur malesef...

DeletedUser888

Guest
Gayet hoş ödüller veren bir etkinlik olmuş ellerinize sağlık.

zalha

Ünlü Üye
Etkinliğin hiç bir güzel yanı yok, multilerine akademi basmakta güçlük çekenler etkinlikten gelen asillerle multilerine de yeni köyler alıp multilerinin köy sayısını artırıyor. Hiç bir yeteneği olmayan kişiler etkinlikten gelen asil yada asillerle başkalarının önüne geçiyor. Artık bu etkinlikten sikke ve asil kazanılamasın!!!!! Sırf para kazanacaksınız diye oyun zevkini bozmayın zaten yeterince zevksiz TR sunucuları ;))

DeletedUser141

Guest
Daha tavernada casus cikarmadan baska koyleri asilleyerek oyundaki adalet terazisini negatif anlamda etkileyen gereksiz bir etkinlik. Sikkeler ve Asilzadelerin çıkarilmasıyla birlikte bence daha olumlu sonuçlar doğuracağını tahmin ediyorum.

Başbuğ

Aktif Üye
Gwendoline zevkli bir oyun tekrar gelmesi ve ücretsiz atış hakkının ikiye çıkması gerçekten çok güzel artarak devamını bekleriz.
Teşekkürler.

DeletedUser901

Guest
Bence ödül olarak Taç verilebilir. varmı bilmiyorum ama şimdiye dek bana öyle ödül gelmedi. birde olucaksa ödül olarak yeni bir köy kazandınız diyede ödül gelebilir :)