Giyotin Klanı

• Konuyu başlatan DeletedUser1003
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser1003

Guest
Bu klanı valkenburg da gördüm her türlü hile mevcut. Multi hesap, bot kullanımı, hesap hackleme vb...
Dünyanın bitimine yakın klanı 200 kişi ile doldurdular. 50-60 kişi görünürken yeni hesaplarla. Şu soruyu sorabilirsiniz zaten kazanmışken neden yeni hesap açıp alıyorlar ? Diğer sv ler yatırım ( bence baltalamak başka oyunculara oynatmamak ) 200 taç kazandırıp etinden sütünden yününden vb herşeyinden faydalanıyorlar yeni sv açılınca. Ne gibi diyebilirsiniz? Her giyotin oyuncusunda 3-5 hesap olsa iyimser tahminim le bu tür hesaplar. Oyun başlayınca kaynak aktarımı yapıyor; hızlı gelişiyor bina ve asker olarak o askerle başka oyuncunun askerini kesiyor köyünü alamayacak gibi ise yan hesaplarından geliştirdiği köyü barbara çevirip eşekleyip ( ganimetin efendisi) ile yükseltiyor alıyor. Ne kadar verimli. Sen durumu anlayıp desteğe yazıp sonuç gelene kadar atı alan üsküdarı geçiyor. Moderatörlerimiz çok aşırı merhametli davranıyorsunuz. Giyotin oyuncuları oyunu oynamak için değilde oynatmamak için elinden geleni yapıyorlar. Çoğunlukla yeni oyuncuları oyundan tiksindiriyorlar. Hatta idda ediyorum usta oyuncularda baş edemez bu şekilde adaletsiz bir oyun şeklinde mücadelede. Bu kötü ye kullanımlardan bir sürü oyuncu oyunu bırakıyor, oyun şirketide bir anlamda zarar ediyor; bir anlamda oyuna devam eden oyuncularda çok azalan oyuncu arasında kısır bir mücadeleye zorlanıyor alternatif kalmamış. Bir kural ihlalinin cezası uygulanmalı açık ve net bir şekilde . Bunlanınca her seferinde biraz asılınca uğraşınca oyunu bundan kurtarmaya alışmış bu oyuncular bu oyunu baltalamaktalar.
Oyuna giriyom bu klan veya uzantısı varsa çıkıyom direk niye boşa uğraşayım da madara olup durayım. GİYOTİN KLANI yanındada bir kaç tane destekci yan klan kuruyorlar savaş olurda çetinleşirse bu klanlar düşman klanlarla iletişime geçip hem planlarını öğreniyor hemde el altından destek yığıyorlar dünya bitimine yakında cümbür cemaat GİYOTİNE geçiş başlıyor gerisi hikaye oluyor. Sen 1-2 köy geliştiryon kapıyorlar, tekrar başlıyon tekrar .. Bazı hesapları geliştirmiyorlarki moral savunması yapamasın diye onlarla kesip alıyorlar gerekirse diğer güçlü hesapalrına aktarıyorlar.
Bu giyotini görünce yazmak istedim ki yavuz yavuz bağırmalarını görüp haklı sanmasınlar insanlar. Ben daha bu klanı yeneni görmedim daha. Bu şekilde devam edersede yenen çıkacağını sanmıyom. Yenilcek diye bir şart yok ama yiyitce oyansın birazda yav. Giyotin ve giyotin de oynayan oyuncu gördüm mü oynamadan çıkıyom 3-5 ay geçiyor bir daha oyuna bakana kadar. Yeter yav çok güzel bir oyundan gına getirdiniz. Oynamaya korkuyom yenılmekten değil haksız yere köyü kaybedip sinirden çıldırmaktan korkuyom. Yıldım sizin düzenbaz oyunlarınızdan. Yunana gitcez de yunana gitcez nedir be ; gidinde hele bi 1 kerede biz oyundan zevk alalım savaş verelim.
Sonuç : Giyotin klanı ve oyuncularına verilen ceza yüreğime su serpti demek ki haksızlıklar bir gün bir şekilde cezasını buluyor. Oyunda yapılan usulsüzlüğün tesbit edilmesine hayran kaldım. Bu oyun sadece sizi tatmin etmek için yok bir sürü emek ve para veren insan var. Bu emek ve paranında sarf edilme sebebi stres atma, dinlenme, keyif alma vb... sizin eğonuzu tatmin için uğraşmıyor herkez.

DeletedUser820

Guest
Aslan abi ne olur Türkçe öğren lütfen. Ondan sonra ağlarsın. Mkb klanı oğlumun diyip multilerden haşat kasmalarını bot varmış bana da kurun demelerini daha düzgün bi türkçe ile yaparsın böylelikle gözümüz kanamaz.

DeletedUser820

Guest
Ha bu arada klanda 2 adet bilgisayar mühendisi var dikkat et hacklenme sen de. Sonra vay efenim hackle bot kurmuşlar dersin hackırız biz. Dur senin dilinde yazayım. Ğlandağğğ ıkığğğ ağğdeğğttt pilçisayağğğ müğendisiğğğ voğğğ. Heçikleğleğğ seniğğğ