GALYA [GAL]

• Konuyu başlatan DeletedUser42
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser358

Guest
Jim-ve kucukcocuk 2 nizde canimsiniz iyiki tanidim sizi mesele aynen siralama degil fakat siralamaya gir diosan bak suan ilk 6 dayim yarinda 3 4 felan olurum önemli olan askerdir allaha sukur oda eksik olmuyor oyunda 160k hasat puan saldiri olarak bi bende var eee ogunmek lazim .d ki klanima ve arkadaslarima elimden geldigi kadar yardim etmeye calisiyorum ins hepbirlikte guzel bir oyun oynuyucaz maksat oyun amacimiz dostluk bu oyunda zevk aldigim tek sey sizi tanimak sohbet etmek

DeletedUser42

Guest
Jim-ve kucukcocuk 2 nizde canimsiniz iyiki tanidim sizi mesele aynen siralama degil fakat siralamaya gir diosan bak suan ilk 6 dayim yarinda 3 4 felan olurum önemli olan askerdir allaha sukur oda eksik olmuyor oyunda 160k hasat puan saldiri olarak bi bende var eee ogunmek lazim .d ki klanima ve arkadaslarima elimden geldigi kadar yardim etmeye calisiyorum ins hepbirlikte guzel bir oyun oynuyucaz maksat oyun amacimiz dostluk bu oyunda zevk aldigim tek sey sizi tanimak sohbet etmek
Sezer o halde sana 1 hafta veriyorum 1'inci sırada göreceğim seni :)

DeletedUser395

Guest
Sen bırıncı ol kanka ben 3 cu olurum kanka :D sızın klandan ılk ucte ıkı adamınız var :)

DeletedUser395

Guest

suan hasaatta ıkıncı sıradasın kanka bende senın gıbı sureklı saldırı atsam :D senden fazla onlıne oldugum ıcın gecerım :D

DeletedUser358

Guest
suan hasaatta ıkıncı sıradasın kanka bende senın gıbı sureklı saldırı atsam :D senden fazla onlıne oldugum ıcın gecerım :D
Kanka saldiri hasatta 1.yim fazla savunma hasat olmadigi icin 2.yim ayrica ben sadece saldiri koylere dalmiom kami giriom koyde ne varsa artik ve hic bi kamide patlatmadan patlamadim .d 1. Saldirim patlior 2. Patlatior .Dstk

DeletedUser358

Guest
Kime bana mı fark atacanız??:)
Sezer desene güzel bir kapışma olacak klan içinde.
Fehmi abi op bitsin en gec 2 hafta ver bana sonrasi allah kerim ya takla atariz yada saglam bi cambaz olur cikariz klanimiz adina hayirlisi olsunda sen ben fark etmez :))

DeletedUser42

Guest
Ve oyunda GALYA bölgesi oluşmuştur :)
img