Gözümüzde Oyun

• Konuyu başlatan DeletedUser99
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser99

Guest
Oyunda beni rahatsız eden bazı durumları dile getirmek istedim. Hemde kişilerin oyun ile ilgili tutumunu görmüş oluruz.
Bir süredir özellikle bu dünyada çok fazla taraf değiştirme, arkadaşlarını yarı yolda bırakma gibi rahatsızlık verici olaylar başladı. Kendi adıma konuşuyorum şu oyunda henüz güvenebileceğimiz (bize oyun zevkini tattıracak) çok fazla kimse yok. Normalde şuanda çoktan oyundaki sistemin yerine oturması gerekirdi ama bizde nasıl bir düşünce anlayışı varsa sürekli birileri arkadaşına dost kazığı atma peşinde. Bu olaylar oldukça klanlardan çıkanlar oyundan ayrılanlar olmaya başladı. Şu oyunu oynuyorsanız oyun olduğunu bilin, çocukça davranmayın. Sürekli gereksiz mesajlar atıp sözlü tacizlerde bulunanlar var bunlara ticket ekibinin müdahalesi de olmadı bildiğim kadarıyla. Bu mesajı atmakta geç kaldık ama gene de belki kendilerini düzeltirler diye yazayım dedim. Bencilce davranmayın arkadaşlar, bu oyunu oynayan tek siz değilsiniz sizden çok daha büyükler var, bayanlar var, her seviyeden birileri var. Önce saygılı olmayı sonra da oyundan zevk almayı öğrenin, birilerin arkasına saklanarak oyun oynamayın. Bu bir savaş oyunu ortaya çıkıp savaşın, kaçarak kimse bir yere varamaz.
Ben kafamdakileri birazcık dökmüş oldum. Bu tarz olaylardan rahatsız olan arkadaşlar da konuşmalı, bir şeyler söylemeli ki oyunu biraz daha eğlenceli hale getirebilelim. Oyun gözümüzde dünya meselesine döndü o kadar saygısız, güvensiz olduk.

Lütfen mesajı destekleyenler beğensin ve mümkün olduğunca herkes düşüncesini paylaşsın ki kaç kişi bu şekilde düşünüyor görelim. Problemlerimizi düzeltmeye çalışalım.

DeletedUser

Guest
taciz meselesini bilemem ancak ticket ekibi çok çok iyi gecenin 1 inde ticket oluşturuyorum ve hemen cevap alabiliyorum ayrıca her konuda bilgi veriyor ve sorn çözmede başarılı buluyorum buradan başarılarının devamını diliyorum. oyunun oturmadığı konusuna gelince evet haklı buluyorum özellile castel montede oturmadı ve pek zevk aldığımı söyleyemiyorum oyuncu kalitesizliği ve azlığı sıkıcı hale getiriyor oyunu bence bol bol reklam yapılmalı özellikle android reklamlarının etkili olacağını düşünüyorum oyuncu sayısı arttıkça kalitede o oranda artacaktır diye ümid ediyorum

DeletedUser358

Guest
Her konuda haklisin fakat ticket konusu biraz gecikmeli oluor arkadas tickete hemen cevap veriyorlar yazmis dogrudur dedigi tarih haziranda suan eyluldeiz ticketi 2 gun bekliorm bu surec biraz hizlandirilmali

DeletedUser42

Guest
Her konuda haklisin fakat ticket konusu biraz gecikmeli oluor arkadas tickete hemen cevap veriyorlar yazmis dogrudur dedigi tarih haziranda suan eyluldeiz ticketi 2 gun bekliorm bu surec biraz hizlandirilmali

Merhaba;

Destek ekibi tarafından destek talepleri ortalamaya dayalı olarak 4 saat içerisinde cevaplanmaktadır. Olağanüstü destek taleplerinde bu süreç inceleme yapıldığı veya başka işlemlere tabi tutulduğu, bir üst mevkiilere bildirildiği durumlar olması halinde uzamaktadır. Hiç bir destek talebi 2 gün sonra cevaplanmaz muhakkak bir geri dönüş yapılır ve incelenmek üzere beklemeye alınır bu durumda oyuncu tarafına bildirilir. 24 saate yaklaşan destek talepleri kırmızı uyarı vereceği için sistemimiz zaten bu duruma müsaade etmemektedir. Ayrıca belirtmek isteriz ki bu tür karşılaştığınız aksaklıkları, şikayetlerinizi ve isteklerinizi bizlere iletirseniz vermiş olduğumuz destek ve hizmet çok daha fazla kaliteli olur..