Favori Oyuncu

• Konuyu başlatan DeletedUser758
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser337

Guest
tabiki kızılderili ölüp ölüp diriliyor, bir dünya ile mücadele ediyor kesinlikle takdir ediyorum (bu SVB Klanı olarak diplomasimizden bağımsız bir yorumdur).

DeletedUser758

Guest
tabiki kızılderili ölüp ölüp diriliyor, bir dünya ile mücadele ediyor kesinlikle takdir ediyorum (bu SVB Klanı olarak diplomasimizden bağımsız bir yorumdur).
:D Savaşmadıktan sonra ne anlamı var inatçı sadece. Doğru ölüp ölüp diriliyor. Sıralama kasıyor sadece başka bir şey yapmıyor.

DeletedUser337

Guest
Bu olumlu bir hayranlık olur inşallah zira biz zaten 3-5 sebat eden oyuncuyuz, sizin klanınızla boy ölçüşmek niyetinde değiliz.

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

DeletedUser337

Guest
Oyunda kızılderili ile hiç bir mesajlaşmam ve ya desteğim olmadı aksine TESLA Klanı bize saldırı yaptı, casus gönderdi ve hala gönderiyor. Sadece çoğunluğa karşı sebat etmesi hoş bir durum, bunu ben yapamazdım herhalde. Tekrar başlayıp o kadar köy kurmak kolay iş değil. Tekrar takdir ediyorum. Bunu yapamadığım için, benim yapamadığımı yaptığı için saygı duyuyorum. HasoPasha da favori oyuncularımdan o da sonradan başlayıp çok istikrarlı oynayan bir oyuncu.

DeletedUser791

Guest
Bari hasopasha'ya ayıp etmeseydin akaBayan... Beni deli deli konuşturcaksın sen en iyisimi yazma bir yerlere :D