Diplomasi ile ilgili özetler

DeletedUser337

Guest
http://www.tw2-tools.com/tr21/img_map/hash/1a564277b9a047b2619c20ec018ac3e2/
bu linkte dünya haritası var renklendirme rastgele yapılmıştır.
son alınan dikkat çekici köyler;
Alan----Kaybeden---Köy puanı ve ismi(puan yaklaşık olarak)
23/12/2017
CRM KÖH 3000 KIZIL
CRM KZZ 3300 Orta Dünya
CRM KÖH 6300 Bumee
CRM KÖH 3150 metin04
CRM KÖH 3500 GONDOR
22/12/2017
DRS KÖH 1400 Kırmızı
CRM TESLA 2600 MNS A06
CRM KÖH 4600 06. O zaman danssss
CRM KÖH 7000 Ölüleri Say
DRS KÖH 2100 Beyaz
CRM TES 1500 incir ağacı
CRM KÖH 3300 018 Matrak
KÖH KÖH 6500 002 Silkeletor
KÖH KÖH 3600 Istanbul
SVB İttifakı, Akabey61 tarafından http://www.tw2-tools.com/tr21/conquests/ adresinden özetlenmiştir ve oluşturulmuştur. Paylaşımın devam etmesi için gayret edeceğim. Klan diplomasilerine katkısı olması dileğiyle bol haşat puanlı oyunlar.

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

DeletedUser758

Guest
Eline sağlık. CRM yazılarını görmek gururlandırdı. :D

DeletedUser786

Guest
bu yazıyı taraflı buluyorum KÖH klanının aldığı köyler burada belirtilmemiş ne çokta düşmanımız varmış halbuki akabey61 severim ve Tatai war da beraberdik SANCAKSIZ KARDEŞLİK HUN klanında eksik köyler var ve bu beni üzdü :(((

DeletedUser337

Guest
Son iki güne ait olanlardan 1400 puan üstündeki tüm köy değişimlerini yazmaya çalıştım eksik olan varsa söyleyin lütfen düzeltiyim

DeletedUser786

Guest
burada son 2 günde alınan köylerin öncesindeki köylerde var :( son 2 güne ait diyorsun eski dostum ama yalnış mesela kendi aldımızdan örnek vereyim silkeletor002 bu yalnış 2 günü geçti bu köyün alınması böyle bir şeye gerek yok beni yalnış anlama seni kırmak istemem biraz sitemkar olacak ama her yaptığımızı foruma yazalım mı şimdi.? burası yeni sürtüşmeler çıkartır meydana sen tabi bu düşünceyle yapmamış olabilirsin yazmamış olabilirsin ama biz gerçek hayattan bazlı bazı talihsiz durumlar yaşadık hepimizi üzdü bunlar anlatılacak şeyler değilde şuan fazlası ile arkadaşlarım ve bende fazlasıyla alıngan olabiliyoruz bu tür konulara.

DeletedUser337

Guest
Kimsenin alınmasını istemem, öyleyse bu konunun devamı olmayacaktır. Ben tw2tools.com dan aldım orda öyle yazmışlar kusura bakmayın.

DeletedUser758

Guest
Oyun bu sıkıntı yapacak ne var ki anlamıyorum. Zaten tw2tools.com bakınca herkes görebiliyor. Sizin ya da bizim fark etmez. Burada arkadaşın bir uğraşı olmuş. Benim kayıplarımı da kazançlarımı da yazabilirsin dostum problem yok.

DeletedUser786

Guest
Burası forum ve forum üyeleri istediğini yapabilir yazabilir seviyeli bir uslüp ile biz sadece üzgün olduğumuz için alıngan olabiliyoruz dedim buda oyundan kaynaklanan birşey değil tabi bu bir oyun haklısınız ve akabey61 ben tanırım matrak onunla ayrı bir şekilde zaten konuştuk biz. iyi forumlar

DeletedUser337

Guest
Ahmet kusura bakma kardeşim adamlar klana 7 tane fake hesap sokmuşlar bizim konuşmalarımızı, güvendiğim kişileri hepsini öğrenmişler. Bir daha da bu oyunda kimseye iş birliği vermem. İşsizlikte sınır aşmışlar.

DeletedUser786

Guest
Ahmet kusura bakma kardeşim adamlar klana 7 tane fake hesap sokmuşlar bizim konuşmalarımızı, güvendiğim kişileri hepsini öğrenmişler. Bir daha da bu oyunda kimseye iş birliği vermem. İşsizlikte sınır aşmışlar.
Konuya çok hakim değilim lakin çoğu konuşmalarımız oyunla ilgiliydi ve bıraktığımla ilgiliydi ben kimseden çekinmem tatai war'dan biraz demli konuştuk birde :) ve bir iki daha sohbet yani işin aslı çokta mühim değil insan tanımış olursun sadece ve iyi olan da bu zaten.

DeletedUser337

Guest
Bizim bir kaybımız olmadı zaten Ahmet kaybeden onlar oldu, zaten en büyük kazancımız kendimiz olmamız.

DeletedUser758

Guest
Köh ile savaşıyoruz casus kullanmıyoruz şurada 5 adamın olduğu klan için casus kullanacağız hemde herkes casusmuş tek bu arkadaş için o kadar fake hesap açmışız. Sen neymişsin be aslanım :D

DeletedUser791

Guest
Akabey biraz beyefendi olmaya davet ediyorum seni aksi halde bende bozacağım efendiliğimi haddini bilesin. yalakalık yaptın sökmedi teslaya sığındın nasıl bir sünepe olduğunu anladılar attılar geri girdin en son kapalı alım yaptılar giremedin. bunlar yetmedi bizden birileri ile aranı iyi tuttun oyunu bıraktım sen gibi densizlere had bildirmek için geri başladım bu bıraktığım sürede teslaya gidip benim bıraktığımı söyleyecek kadar mı acizdin ? beni daha fazla konuşturma delillerle gelirim forumu terk ettiririm sana adam olcaksın öyle muhatap olcaksın herkesle. gittiğin heryer hakkında kötü konuşuyo aslanım kendine gel oyunun hakkını ver ağlamakla olmaz..