Düzgün bir dunya

yavi44

Üye
Korkudan sırtlan sürüsü gibi 100 kişinin 10 kişiye saldirmadigi bide bununla ovunup ego kasmadigi ve modların adil olmayan bir şekilde oyuna yeni başlayan adamın sırf işbirliği verdi diye hesabının banlamadigi bir dünya olmasını temenni ediyorum ve bu oyunun yönetici ekibinin adil davranmasinida ayni şekilde umuyorum oyunda devam eden herkese iyi oyunlar.

DeletedUser344

Guest
Korkudan sırtlan sürüsü gibi 100 kişinin 10 kişiye saldirmadigi bide bununla ovunup ego kasmadigi ve modların adil olmayan bir şekilde oyuna yeni başlayan adamın sırf işbirliği verdi diye hesabının banlamadigi bir dünya olmasını temenni ediyorum ve bu oyunun yönetici ekibinin adil davranmasinida ayni şekilde umuyorum oyunda devam eden herkese iyi oyunlar.

Sayın yavi44 bahsettiğiniz şekilde bir durum olması mümkün değildir. Bizler kuralları uyguluyoruz kafamıza göre ceza vermiyoruz kimseye! Tekrar tekrar aynı şeyleri söylüyoruz herkese eşit ve aynı yaklaşıyoruz bu açık ve nettir.

Temennileriniz için teşekkür eder sizlerede başarılar dileriz.

sayın modlar yavi44 üslübu iyi degil daha sonra biz yazınca sıkıntı oluyor yaa ilgilenin yada biz gerekli sekilde karşılığını vereceriz..

DeletedUser344

Guest
Gerekli kontroller tarafımca yapılıyor! Aksi bir durumda konuşma siliniyor merak etmeyin. Karşılık verebilirsiniz her zaman ama usluplara dikkat ederek.