CROM (CRM)

• Konuyu başlatan DeletedUser99
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser99

Guest
Bu diyarda bir kemik kadro oluşturma yönünde üç kişi olarak başlıyoruz. Yönümüz Kuzeydoğu, bizimle oynamak isteyen arkadaşlar yeniden başla ve Kuzeydoğu yönünü seçerek bizimle birlikte olabilirler.
BARON
YOKEDİCİ
ZaRa-58

Tüm oyunculara ve klanlara başarılar dileriz.

PUMA

Aktif Üye
Teşekkür ederiz sayın yöneticilerimiz. Herkese başarılar, güzel bir oyun olmasını dileriz...

PUMA

Aktif Üye
Zara da büyük sıkıntı var:D
tüm dünyayı karşımıza alırız 2 gün sonra demedi demeyin:)

DeletedUser99

Guest
Ne yapayım arkadaş çekiyiz suç bende değil. Ben nereye gidersem mutlaka karşıma birileri geliyor şu oyunu başkalarına bağlı kalarak oynaya oymaya sinir hastası oldum. :p İnşallah burada sadece kendi yolumuzdan gideceğiz o zaman daha iyi olacak bir de sadece telefona kaldık Jim android uygulamasını geliştirin biran önce beni kaderime terk etmeyin :p

DeletedUser42

Guest
Android fırınta kabarması bekleniyor.
iOS fırına verilmek üzere hazırlıkları yapılıyor.

DeletedUser99

Guest
Oh güzel güzel. Biz klan adı değiştireceğiz sanırım bilginize sizden yardım talep edebilirim forum ile ilgili.

DeletedUser99

Guest
Klan adı CROM (CRM) olarak değişmiştir forum modlarından ricam forum başlığını düzeltmeleri.

DeletedUser99

Guest
Sende olmazsan biz ne yapacağız jim :) gel seni birinci klana alalım :)

DeletedUser99

Guest
Valla sıkıntı var :) demek ki bende gerçekten problem var tek başına mı oynasam ne yapsam?

DeletedUser

Guest
belli oyuncuların rekabeti ile sınırlı kalmaması dileği ile herkese başarılar :D