Castel Del Monte

• Konuyu başlatan DeletedUser42
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser42

Guest
Merhaba savaşçılar;

Yeni dünyamız Castel Del Monte açıldı, başarılı ve iyi oyun dileklerimizi sunarız.. Umarım destansı savaşlara ev sahibi yaparken dostluğunda daimi olduğu bir diyar olur..

DeletedUser99

Guest
Diyar özellikleri aynı olduğu sürece hiç bir şey olmaz. Kusura bakmayın oyun açıldığından beri sürekli şikayetlerde bulunuyoruz asker konusunda görülen o ki oyun ekibi bizi ve sizleri muhataba almıyor ki sürekli aynı özelliklerde dünya açıyorlar. 3. Dünya oldu artık bir düzen gelmesi lazımdı. Çok merak ediyorum neyi planlıyorlar da sürekli aynı şekilde devam ediyorlar.

DeletedUser42

Guest
ZaRa-58;n2986 dedi ki:
Diyar özellikleri aynı olduğu sürece hiç bir şey olmaz. Kusura bakmayın oyun açıldığından beri sürekli şikayetlerde bulunuyoruz asker konusunda görülen o ki oyun ekibi bizi ve sizleri muhataba almıyor ki sürekli aynı özelliklerde dünya açıyorlar. 3. Dünya oldu artık bir düzen gelmesi lazımdı. Çok merak ediyorum neyi planlıyorlar da sürekli aynı şekilde devam ediyorlar.

Çalışmaların devam ettiğini biz biliyoruz, sizler içinde sıkı sıkıya takip ediyoruz, gerekli isteklerdede bulunuyoruz ama haa deyince olmuyor ne yazık ki. Muhakkak olarak biz çözüm getirilecektir diye temenni etmekteyiz bizlerde.

DeletedUser99

Guest
Bakın çok basit hatalar var dünya açılmadan bilgilendirme yapılsa.
Açılmadan önce dünya özellikleri bilinse.
Forumda yerini alsa daha sonra açılsa daha güzel olacak.
Gerçi bunların yapılması için önce dünya özelliklerinin farklı olması lazım demi :D Size bir şey demiyorum ama Allah yardımcımız olsun. İlk kez bir oyunda bu kadar aksaklık yapıyor bu innogames ekibi. Hiç hoşuma gitmedi.

DeletedUser42

Guest
ZaRa-58;n3001 dedi ki:
Bakın çok basit hatalar var dünya açılmadan bilgilendirme yapılsa.
Açılmadan önce dünya özellikleri bilinse.
Forumda yerini alsa daha sonra açılsa daha güzel olacak.
Gerçi bunların yapılması için önce dünya özelliklerinin farklı olması lazım demi :D Size bir şey demiyorum ama Allah yardımcımız olsun. İlk kez bir oyunda bu kadar aksaklık yapıyor bu innogames ekibi. Hiç hoşuma gitmedi.

Forumda daha önce farklı bir arkadaşın konusunda dünya açılım süresi ile bizim duyuru yapmamızın arasındaki geçen zamanı anlatmıştım. InnoGames şu aşamada tamamen hata düzeltmeye endekslenmiş diyebilirim..

DeletedUser99

Guest
Onları düzeltmekte de yavaşlar. Allah yardımcıları mı olsun desem bizim mi yardımcımız olsun desem sabır kalmadı. Biraz değişiklik iyi gelirdi şu dünyayı biraz hızlı yapsalardı iyi olacaktı yükleri hafiflerdi daha hareketli olurdu.

DeletedUser42

Guest
Madalyonun diğer yüzü yada aynanın diğer tarafı gibi bir durum :)

DeletedUser

Guest
Şöyle bi baktım da w1 w2 den sonra iddalı bi klan yok gibi w3 de. pek keyfi cıkmayacaktır o yuzden :)

DeletedUser174

Guest
Oyunun daha ilk günleri bunlar
Zamanla tüm taşlar yerine oturacak ve çok iyi klanlar kurulacaktır.