BlueHeLL

BlueHeLL

Ünlü Üye
Öncelikle hepinize teşekkür ederim.
Bu güne kadar çok dünya oynadık ne zevkler aldık ne acılar çektik gerçekten emek veren herkes iyi bilir ki normal Bi insan bu oyunda kendini yıpratmadan Bi yerlere gelemez.
Başta GİYOTİN ekibi olmak üzere çok kişiyle dost oldum.
Eski düşmanlarımla dost oldum küfürleştiğim insanlarla aynı safta yer alıp beraber savaştık gerçek hayatta dost olduk bu oyunun en güzel yanı bu olsa gerek.
Tabi her güzel şeyin Bi sonu olmalı yıllardır oynadığım bu oyuna bende Bi son vermeliyim diye düşünüyorum son olarak yunan a karşı aldığımız bu galibiyet ile serimize bir tane daha ekleyip bu oyuna tekrardan başlamamak üzere bırakmayı hedefliyorum inşallah yeni başlayan oyuncular için bu bir fırsat olur yeni klanlar yeni ekipler olur değeri bilinmeyen bu oyun daha güzel yerlere gelebilirdi.
Başta GİYOTİN ekibi olmak üzere herkese çok teşekkür ederim iyi ki hepinizi ayrı ayrı tanımışım dost düşman eğlenceli bir serüvendi.
HERKESE BOL ŞANSLAR.

BLUEHELL

KANARYAM

Aktif Üye
Kardeşim,
oyundaki silah arkadaşım, can yoldaşım yıllar geçti uzun yıllara daha uzun galibiyetler sığdırdık.. oyunun bana kattığı en önemli kişisin.. oyundan gerçek hayata taşınan bir dostluk... hatırda kalıcı ve unutulmaz... Tribal wars 2 Türkiye ekibi oyuncularından moderatörlerine kadar unutulmuyacaksin!!!! İnşallah hayatın boyunca hak ettiğin gibi mutlu olursun.... Hoşçakal...kendine iyi davran...

MeTTaLi

Aktif Üye
Senelerce olan düşmanlık, dostluğa döndü seninle oynamak şerefti abim çok güzel anı oldu bu server bize adımızı altın harflerle kazıdık her yere :)