BARBAR

• Konuyu başlatan DeletedUser99
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

MeTTaLi

Aktif Üye
:D Senin ilk köyünü alırken attığın bir takım mesajlar vardı hatırlıyor musun? Hani ben seni insan sandım da kardeşim filan dedim devam et filan dedim hatırlıyor musun onları? Hatırlamazsın ama şimdi büyüdün ya :D Senin köyler küçükken sende küçüksün köyler büyüdüğünde sende büyümüş oluyorsun. Senin karakterin bu çünkü.
hahha o zamanlar oynamayı bilmiyorduk ee işler değişiyor :D şuan da ben senin köylerini aldım nasip kısmet işte bu işler :D

DeletedUser637

Guest
hahha o zamanlar oynamayı bilmiyorduk ee işler değişiyor :D şuan da ben senin köylerini aldım nasip kısmet işte bu işler :D
Bana oyunu bilmiyorum dediğin tarihlerde millete oyunda çok tecrübeliyim demişsin. :D Sen mi aldın benim köyleri? Bakıyorsunuz köy alamıyorsunuz almanları salıyorsunuz. :D

MeTTaLi

Aktif Üye
Bana oyunu bilmiyorum dediğin tarihlerde millete oyunda çok tecrübeliyim demişsin. :D Sen mi aldın benim köyleri? Bakıyorsunuz köy alamıyorsunuz almanları salıyorsunuz. :D
sürekli yok alman yok bilmem ne oyun bu oyun strateji oyunu zeka ile oynanıyor :D bu arada alman değil türk de var içlerinde :D bilgin olsun hahahaha :D şimdi oyunuza bakın da TSK hakkında sürekli yorum yapmayın zevkimizi alalım

DeletedUser640

Guest
hahahah ufaklık tsk klanının sadece whatsap gurubu 25 kişi numaranı ver de aliyim be bu kadar ağlamayın tüm köylerinizi kaybedince baktık bu dünyada od nin boş oyuncuları var dedik ki kronborgda silelim de akıllansınlar cesaret edemeyen o klan mı sizi bitirdi :D ya çok güldürdün beni be ufaklık :D 2 günde silindiğine üzüldüm şuan bilsem çiftliğini felan 0 lar eğlenirdim :D
yakışıklım benim o köyleri salmasam ilk almaya çalıştığın gibi patlardı bütün orduların :D başkalarının arkasına sığınıp laf yapma :D iyi bak halen 10 köyüm var kimse bi yere silinmedi :D

DeletedUser640

Guest
sürekli yok alman yok bilmem ne oyun bu oyun strateji oyunu zeka ile oynanıyor :D bu arada alman değil türk de var içlerinde :D bilgin olsun hahahaha :D şimdi oyunuza bakın da TSK hakkında sürekli yorum yapmayın zevkimizi alalım
zekan su götürmüyor cidden :D müttefikken saldırmak çok büyük strateji :D

MeTTaLi

Aktif Üye
yakışıklım benim o köyleri salmasam ilk almaya çalıştığın gibi patlardı bütün orduların :D başkalarının arkasına sığınıp laf yapma :D iyi bak halen 10 köyüm var kimse bi yere silinmedi :D
bravo barbar dı demi klan isminiz e barbar toplamaktan başka işiniz yoktu be dostum ahahahahaa :D

MeTTaLi

Aktif Üye
zekan su götürmüyor cidden :D müttefikken saldırmak çok büyük strateji :D
müttefiğinize savaş açmanız kaçak oyuncuları klana almanız (sizde dahil WAR ın sığınmacıları :D) bizim sebebimiz bunlardı. hakedene hakedeni yaptık 1. kalmak için bu kadar yanlış yapmiycaktınız :D aa pardon unuttum 1 milyon fark takmıştınız demi bize bu yanlışınız yüzünden :D şuan bakıyorum da 1 milyon 200 bin fark takmışız :D la war sığınmacısı çok güldürdün beni bide ummadık taş baş yarar yazmıştın ilk saldırında .D

MeTTaLi

Aktif Üye
heee ben bişey eklemeyi unutmuşum bizim sürekli karakterimize laf edip yalan yanlış hakkımızda konuşup tribünlere oynayan o tarafınız var ya :D tüm TSK klanını eğlendiriyorsunuz oyun bu dostum bu kadar ağlama :D her yerde TSK ya laf atma kronborgda kabusun olurum 1 ordu kesmekle güçlü olunmuyor :D yahu çocuk olduğunuzu söylemiyim diyorum ama oyunda senle kof grup açıp bide bana küfür ediyordunuz :D yediremiyince ahhahahahha lan ne alemsiniz ya yaş büyüyor akıl büyümüyor :D

DeletedUser640

Guest
heee ben bişey eklemeyi unutmuşum bizim sürekli karakterimize laf edip yalan yanlış hakkımızda konuşup tribünlere oynayan o tarafınız var ya :D tüm TSK klanını eğlendiriyorsunuz oyun bu dostum bu kadar ağlama :D her yerde TSK ya laf atma kronborgda kabusun olurum 1 ordu kesmekle güçlü olunmuyor :D yahu çocuk olduğunuzu söylemiyim diyorum ama oyunda senle kof grup açıp bide bana küfür ediyordunuz :D yediremiyince ahhahahahha lan ne alemsiniz ya yaş büyüyor akıl büyümüyor :D
ne zaman küfür etmişiz :) bi göster bakalım

DeletedUser640

Guest
ne zaman küfür etmişiz :) bi göster bakalım
sana soruyorum şu andaki hayatında ne kadar başarılısın derslerin nasıl insanlarla ilişkilerin nasıl :D serverı kazandığınızı mı düşünüyorsunuz dikkatli ol ummadık taş baş yarar Log Horizon sizden ayrılırsa kitlenip kalırsın ne yapcağını şaşırırsın :D

MeTTaLi

Aktif Üye
sana soruyorum şu andaki hayatında ne kadar başarılısın derslerin nasıl insanlarla ilişkilerin nasıl :D serverı kazandığınızı mı düşünüyorsunuz dikkatli ol ummadık taş baş yarar Log Horizon sizden ayrılırsa kitlenip kalırsın ne yapcağını şaşırırsın :D
aslan bilmediğin işler hakkında çok konuşma :D

Yokedici

Üye
Kim küfür etti sana ? Sarhoş iken benle muhabbet edip eheh mehehe takılıp sonra benle konuştuğun mesajlaşmayı şikayet edecek kadar iki yüzlüsün sen. Ki beni şimdiye kadar tanıyan bilir kaç köy kaybetsem de tek bir laf etmediğimi, başka yere de yazdım ben "yiyorsa diğer dünyaya gelin" yazınca zorunuza gitti ama sizinkiler yeni dünyada köy isimlerini ve klan ismini "Bortecene xiker" yapmayı iyi biliyorsunuz. Şu oyunda en ağır kareter yoksunu sizlersiniz. Zeka imiş hainlik ile zeka bir değildir, ayrıca çocuk dediğin adamlara da dikkatli konuş.
Tam bir mahalle ağzıyla konuşup kabusun olurum falan yazıyor bir de, bunun oyun olduğundan bi habersin ve reel dünyada baskın olan ezik karakterinizi de şu oyunda yansıtmayın bi zahmet.

Yokedici

Üye
Kaldı ki tespit ettiğim 3 tane multiniz var. Birinde sansa bizzat kendi ağzıyla söylemiş ama yönetim uyuyor. Açık açık ortaya koyduğumuz iddalara bile hala IP de görünmüyor diye ceza kesmiyor.

DeletedUser640

Guest
Multileriniz ile hep altta kalan klan olacaksınız bunu bilin :) Biz multi oynasaydık şu anda çoktan süpürmüştük hepinizi :D

MeTTaLi

Aktif Üye
ahahaha ya ne güldürdünüz beni 1. si köy ismini bortenin intikamı yaptık yalan yanlış konuşmayın 2. TSK whatsap grubunda 25 kişi var sadece multi diyip diyip zırlıyorsunuz sürekli kralın 6 7 hesapla oynadığını biliyorum sansa multi değil whatsap grubumuzda kendisi de mevcuttur :D güldürmeyin beni multi diyerekten köy isimlerimize terbiyesizce bişey yazmadım sarhoş olabilirsin ama bu bi oyun ağzından çıkanı önce kulağın duyucak emin ol istediğiniz her dünyaya geliriz de işleri yoğun olan birsürü insan var boş ve işsiz insan yok klanımızda sizin gibi

DeletedUser637

Guest
ahahaha ya ne güldürdünüz beni 1. si köy ismini bortenin intikamı yaptık yalan yanlış konuşmayın 2. TSK whatsap grubunda 25 kişi var sadece multi diyip diyip zırlıyorsunuz sürekli kralın 6 7 hesapla oynadığını biliyorum sansa multi değil whatsap grubumuzda kendisi de mevcuttur :D güldürmeyin beni multi diyerekten köy isimlerimize terbiyesizce bişey yazmadım sarhoş olabilirsin ama bu bi oyun ağzından çıkanı önce kulağın duyucak emin ol istediğiniz her dünyaya geliriz de işleri yoğun olan birsürü insan var boş ve işsiz insan yok klanımızda sizin gibi
:D Boş insan çok sizde. Korkudan klandan bilgi almak için casus kullanan adamların ne işi olacak reel de. Gelecek cesaretiniz yok olsaydı 13'e o kadar davet ettiler gelirdiniz. Nerede sizde o cesaret. Klana sokacak casus bulamadınız demi.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.