BARBAR

• Konuyu başlatan DeletedUser99
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser99

Guest
Bu başlık boş kalmasın diye açtım. Diğer grup arkadaşlarım bir klan olarak başlamak isterlerse bizde klan kururuz.

Benim klan BARBAR olacaktır. :) Yön Kuzeybatı. Bir grup eski oyuncular ile katılacağım.

Elinde hiçbir tahrik edici sebep bulunmamasına karşın, sırf zarar verecek güce sahip olduğu için zarar veren topluluk ya da uygarlıklara BARBAR denir.

Şimdiden herkese başarılar.

DeletedUser344

Guest
Sizin klan üyelerinden foruma giren fazla kişi yok sanırım?

DeletedUser99

Guest
Barbar klanın da yer alacaklar bir gösterin kendinizi :)

DeletedUser156

Guest
Yadigar varsa ben yokum arkadaş, adamdan yağma kalmıyor ben en uzak yerde başlıcam size:D
Şaka şaka bende BARBAR klanındaki yerimi alacağım.

DeletedUser635

Guest
Ya bendede ne zaman oyuna başlasam etrafımda bir tane boş köy spawn olmaz bakalım "Bu dünyada şansım var mı?".

DeletedUser99

Guest
Yadigar varsa ben yokum arkadaş, adamdan yağma kalmıyor ben en uzak yerde başlıcam size:D
Şaka şaka bende BARBAR klanındaki yerimi alacağım.
:) Yağmacıları ayrı bölgelere göndermek lazım. Hepimiz bir arada olursak yağma olmaz :)

DeletedUser99

Guest
Ya bendede ne zaman oyuna başlasam etrafımda bir tane boş köy spawn olmaz bakalım "Bu dünyada şansım var mı?".
Şans işi Eren gir oyna boş ver gerisini :) Bakalım daha kimler var süper birşey olacak burası öyle görünüyor. :)

DeletedUser635

Guest
Aynen ya 4 dünya aynı anda kapanınca kimle konuştuysam çok istekli.

DeletedUser99

Guest
Bu dünya da oynayacak arkadaşlarım inşallah azimli ve savaşçı olurlar. Ben zevk almak için gireceğim. Onu da ancak savaş olunca alırım. SAğlam olsun dostumuz da düşmanımız da.

DeletedUser608

Guest
Hayırlı olsun Klanınızı Kardeşim Başarılar Diliyorum...

DeletedUser637

Guest
İyi başladık. Eğlenceli insanlar ile oynayıp sohbet ediyoruz :)

DeletedUser640

Guest
TSK klanınıda görsek iyiydi bu dünyada :D sanırım bir takım sorunlar yaşadılar ya cesaret edemediler gelmeye yada ekiplerinde sadece 3 4 kişi olduğu için multilerini taşımaya üşendiler :DD

MeTTaLi

Aktif Üye
TSK klanınıda görsek iyiydi bu dünyada :D sanırım bir takım sorunlar yaşadılar ya cesaret edemediler gelmeye yada ekiplerinde sadece 3 4 kişi olduğu için multilerini taşımaya üşendiler :DD
hahahah ufaklık tsk klanının sadece whatsap gurubu 25 kişi numaranı ver de aliyim be bu kadar ağlamayın tüm köylerinizi kaybedince baktık bu dünyada od nin boş oyuncuları var dedik ki kronborgda silelim de akıllansınlar cesaret edemeyen o klan mı sizi bitirdi :D ya çok güldürdün beni be ufaklık :D 2 günde silindiğine üzüldüm şuan bilsem çiftliğini felan 0 lar eğlenirdim :D

DeletedUser637

Guest
hahahah ufaklık tsk klanının sadece whatsap gurubu 25 kişi numaranı ver de aliyim be bu kadar ağlamayın tüm köylerinizi kaybedince baktık bu dünyada od nin boş oyuncuları var dedik ki kronborgda silelim de akıllansınlar cesaret edemeyen o klan mı sizi bitirdi :D ya çok güldürdün beni be ufaklık :D 2 günde silindiğine üzüldüm şuan bilsem çiftliğini felan 0 lar eğlenirdim :D
:D Senin ilk köyünü alırken attığın bir takım mesajlar vardı hatırlıyor musun? Hani ben seni insan sandım da kardeşim filan dedim devam et filan dedim hatırlıyor musun onları? Hatırlamazsın ama şimdi büyüdün ya :D Senin köyler küçükken sende küçüksün köyler büyüdüğünde sende büyümüş oluyorsun. Senin karakterin bu çünkü.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.