BİR KÜÇÜCÜK ASLANCIK VARMIŞ

• Konuyu başlatan DeletedUser764
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser842

Guest
Klan içi köy toplamakla uğraşıyorlar şuan . Haftaya işleri bitince yazmaya başlarlar diye düşünüyorum. Ha bir de askere gidenler var dfoıjgaskfdsoflg
Multi değil ama 2 köylü 7 şer k gelişen küççük mdacık onlar :) sorsan hep biz multiciyi :) ama onlara sorsan sınıf arkadasım oyunu bıraktı nabayım alayım bende aaa askerde basmamış ocaklarda 30 tamam bu benım oldu allah razı olsun sınıf arkadaşımdan ‍‍

Wittgenstein

Aktif Üye
Multi değil ama 2 köylü 7 şer k gelişen küççük mdacık onlar :) sorsan hep biz multiciyi :) ama onlara sorsan sınıf arkadasım oyunu bıraktı nabayım alayım bende aaa askerde basmamış ocaklarda 30 tamam bu benım oldu allah razı olsun sınıf arkadaşımdan ‍‍

Sınıf arkadaşı olabilir , asker olabilir . Hee bir de bunlar şeyi çok güzel yapıyor , '' muhabbet için buradayım '' dfgjoıadsklfadsfg

DeletedUser842

Guest
Şimdi birde şey olacak bırakıp kaçacaklar.
Yeni sw açılacak vay efendim MDE bir numara yiyorsa gelin vs vs muhabbet edecekler ama benım için 1 dünya varsa oda bu dünya burda olan olmayan kim var kim yok geldı dunyaya umarım bırakıp kaçmazlarda vurup vurup zevk alırız dj :)

DeletedUser1244

Guest
yeni sw açılmasını bekliyorlar galiba,kendi multilerine karşı savaşacaklarmış ahahahaha

zalha

Ünlü Üye
hesap şifresi çalıp defleri geri yollayan, banlattığı oyuncular dışında kimseye operasyon yapamayan adanlardan ben de beklerim bunu memo ahahahhahaha