Arşiv 9.Dünya - Igreja de Sao Roque - Karargahı 20. Seviye Yapma Müsabakası.

• Konuyu başlatan DeletedUser344
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser344

Guest
Header.png

Merhaba Klan Savaşçıları!
Yeni dünyanın açılışı şerefine sizlere taç vermek istiyoruz. Diğer oyuncularla yarışmaya hazır mısınız? Karagahını seviye 20'e getirip ekran görüntüsünü buraya koyan oyunculara taç hediyemiz olacak.
Etkinlik / Yarışma Detayları !

• Başlangıç tarihi : 22.04.2016
  • Bitiş tarihi : Hediye kazanan son resim eklendiğinde etkinlik son bulacaktır.

Etkinlik / Yarışma Kuralları !

• Kural ihlali yapan yarışmacılar diskalifiye edilecektir.
  • Etkinliğimizde başlıca Forum Kuralları geçerlidir.
  • Forum görevlileri ödüllerden muaftır, sadece iştirak için gönderide bulunabilirler
  • Yarışma ile alakasız iletiler silinecektir.
  • Taç kullanarak ve taç kullanmadan konulan ilk 3 resim ödül kazanacaktır. Bundan sonra konulan resimler kabul edilmeyecektir.
  • Konu içersinde Argo, hakaret ve küfür içeren kelimeler silinecektir ve bu yarışmacılar etkinliğe katılmış olsalar bile yarışmadan diskalifiye edilecektir.
  • Ekran görüntüsü temel alınacaktır. Daha önce karargahı seviye 20 yapıp görüntüsünü sunmazsanız bu sayılmayacaktır.
  • Başka bir oyuncunun yada iş birliği yapılan bir oyuncunun resmi yarışmaya konsa bile resmi konan oyuncu ödül almaya hak kazanamayacaktır.

Etkinlik / Yarışma Ödülleri !

Taç kullanarak yapan 1. kişiye: 1000 taç ödülü
Taç kullanmadan yapan 1. kişiye: 1000 taç ödülü

Taç kullanarak yapan 2. kişiye: 500 taç ödülü
Taç kullanmadan yapan 2. kişiye: 500 taç ödülü

Taç kullanarak yapan 3. kişiye: 200 taç ödülü
Taç kullanmadan yapan 3. kişiye: 200 taç ödülü

Saygılarımızla, Silence
Tribal Wars 2 Türkiye Takımı

DeletedUser489

Guest
PkmmlN.jpg
[/url][/IMG] Taç ya da nesne kullanmadım ama ilk bitiren arkadaşa taçsız verilecekse taçlı birinciliği istiyorum :)
PkmmlN.jpg
[/url][/IMG] sutestisi-elma.jpg

DeletedUser489

Guest
ben de onu diyorum işte. taçlı veya taçsız farkı ne? kaç taç kullanmak gerekiyor taç kullandım demek için?
1 tane bile olsa kullandım diyip taçlı ödülü mü alacaktım???
neyse çok da önemli değil, sonra çok ağlıyor bazı üstteki arkadaşlar:))) taçla bastık sanırlar onca askeri :)

DeletedUser

Guest
Tamamen olmasada bir kısmı için taç kullandım. Bunu dikkate alarak 1000 tacımı istiyorum,hayırlı günler.
qMVgnW.png

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

DeletedUser

Guest
taç kullandım . taç kullanarak 2. oldum. karargah 20.

57Jl3z.png

DeletedUser

Guest
Baltacı61 isimli oyuncu, oyuna telefondan bağlanıyormuş ve Google'dan bağlanıyormuş. Şifre yok diyor, şifre oluşturmak için eski şifresini istiyor ama hiç şifre olmadan bağlanmış oyuna. Bu nedenle foruma giriş yapamıyor, benden rica etti buraya koymamı, ekran görüntüsünde nicki vs görünüyor zaten, umarım kabul oluyordur sonuçta basmış ama buraya koyamıyor telden. Eğer kabul ediliyorsa, kendisi TAÇSIZ olarak 3. dür. İşbirliği falan yoktur,hiç olmamıştır, gerekli kontrolleri yapabilirsiniz.

JA1b5j.jpg

Cowboy

Yönetici
Baltacı61 isimli oyuncu, oyuna telefondan bağlanıyormuş ve Google'dan bağlanıyormuş. Şifre yok diyor, şifre oluşturmak için eski şifresini istiyor ama hiç şifre olmadan bağlanmış oyuna. Bu nedenle foruma giriş yapamıyor, benden rica etti buraya koymamı, ekran görüntüsünde nicki vs görünüyor zaten, umarım kabul oluyordur sonuçta basmış ama buraya koyamıyor telden. Eğer kabul ediliyorsa, kendisi TAÇSIZ olarak 3. dür. İşbirliği falan yoktur,hiç olmamıştır, gerekli kontrolleri yapabilirsiniz.

JA1b5j.jpg
Kuralların son maddesinde bu yazmaktadır. Başkasının yerine konulan resimler kabul görmeyecektir. İsterse arkadaşınız şifremi unuttum kısmından yeni şifre talebinde bulunabilir.

DeletedUser

Guest
Kardesim ekran goruntusu aldim telefondan 3 mb cikti bende kesyim anca boyle atabildim cevdetizmir bilen bilir
Hem karargah
Hem kisla
Hem akademi bastim :):)

Eklentiler

• Screenshot_2016-05-04-12-20-51_1.jpg
    Screenshot_2016-05-04-12-20-51_1.jpg
    420,7 KB · Görüntüleme: 8

DeletedUser459

Guest
modlarım durumu ozetlermisiniz yarısmada durum ozeti ne dir bitmesi icin ne gerekiyor taclımı tacsızmı. ne kaldı geriye .biraz karısmıs sanki

bide nesne ler tac yerine geciyormudur onuda sorayım bari

Durum
Konu yanıtlara kapalı.