Arama sonuçları

1. SuntzuX

Klan kurucusu konusu

Klan kurucusu ile ilgili ufak bir düşünce. Klan kurucusu klanı kurduktan sonra, istediği şekilde klanı dağıtabilen, yetki vermesi halinde istediği oyuncuların da klan kurucusu gibi davranabileceği bir sisteme sahip. Kafası bozulan bir kurucu, ya da oyuncu, klanda savaşa devam eden, belki de...
  2. SuntzuX

Mazide bir GiyotiN vardı...

...
  3. SuntzuX

XENOPHONTOS MONESTERY Kazananları

Tribal Wars 2 Onur Listesi Sevgili Savaşçılar Xenophontos Monestery dünyasının kazananları olarak 9EYLÜL1922 (TUR) Klanını kutluyoruz! Kazanan klanın tüm üyeleri 200 Taç alacaklar. Aşağıdaki kategorilere göre kazanan ilk 3 oyuncu ise sırasıyla 1500, 1000 ve 500 Taç alacak. Sıralama Birim Yenme...
  4. SuntzuX

Kare Takımı

Çok iyi savaştılar, ama erken pes ettiler, Kuti isimli oyuncu Yunan'a karşı başlamış olan ana klan'a acayip akla hayale gelmeyen şeyler yaptı, Türk oyunculara karşı ağıza alınmayacak şeyler şey etti. Yunana; şey yapmayın, şey yapacaksanız da çaktırmadan şey yapın fln akıllar verdi. Çok şey bir...
  5. SuntzuX

Klan Sıralaması

İlk 39 Dünya'da Hangi Klan Kaç Dünya Kazandı: Giyotin (GyT) - 6 Mahşerin Dört Atlısı (MDA) - 4 TÜRK GÜCÜ (TSK) - 3 Kara Gece Haramileri [KGH] - 3 Whisper Of Glory (WOG) - 2 Phantom Troupe [PXT] - 2 The Shadow Fıend (ZED) - 2 KARDEŞLER TAKIMI - 1 Made in Turkey (TM.) - 1 TeeK1-Diriliş (T1D)...
  6. SuntzuX

En son hangi filmi sinema'da izlemiştiniz?

Sıkıntılı süreçten önce de sinemada çok film izleyen birisi sayılmazdım ama heralde en son izlediğim film 2016 yapım "Batman v Superman: Adaletin Şafağı" idi. Gelecek filmlerden hangisine gitmek isterdim, Nolan hayranı olarak "Tenet" olurdu sanırım.
  7. SuntzuX

SuntzuX

Meğerse oynamamışız, SA...
  8. SuntzuX

Nacizane öneriler

Oyunda uzun zamanlar geçirmiş şahsım adına birkaç öneride bulunmak istiyorum. (Winterstein dünyası altında yazmıştım ama burada yazmam gerekiyor sanırım) 1.si coinler çok pahalı, son değer kaybından sonra hele ateş pahası. + Ülke paraları ile alışveriş mümkün olmalı. Yani 5 Euro en küçük paket...