YARIŞMALAR

DeletedUser875

Guest
sevgili kıdemlı moderatorumuz cowboy seni ve tum yaptığın yarışmları protesto edıyorum,bu dunyada göstermiş olduğun üstün yöneticilik ruhu takdire şayandı :) bi oyuncu topluluğu bukadarmı oyundan soğutulmak istenir, umarım eleştirelerede,mesajlara gösterdiğiniz centilmenliği,burada yazımı silmeyerekte gösterirsiniz umarım :)

zalha

Ünlü Üye
ben de bir konu açmayı düşünüyordum, bir şey dikkatimi çekti. bir kaç aydır tüm yarışma kazananlarını takip ediyorum. 20 yarışma olduysa 15-16 sında Başbuğ taç kazandı. Baya dikkatimi çekti burdan paylaşmak istedim..

Başbuğ

Aktif Üye
Sevgili Zalha,

Öncelikle hemen belirteyim ki forum oyunlarının nasıl değerlendirildiği ilgili her yarışmanın kurallar bölümünde açıklanmakta ve sonuçları delilleriyle birlikte herkese açık bir şekilde yayınlanmaktadır. Bu durum yarışmaların tarafsız ve objektif bir şekilde yapıldığını zaten kanıtlamaktadır.

Fakat benimle hiç ilgisi olmayan bir konuda konuyu çevirip bana gönderme yapmanız nedeniyle burada bazı açıklamalar yapmayı uygun buluyorum.

Forum oyunlarını incelediğinizde şans faktörünü artıran bazı özelliklerin olduğunu görürsünüz.

Örneğin 3 kişiye ödül verilen yarışmalara bazen sadece 3-5 kişi katılmaktadır. Katılımın ödül verilecek kişi sayısına eşit veya daha az olması durumunda katılanların hepsi kazanır. Katılan kişi sayısı ne kadar az olursa kazanma şansınız da o derecede artar.

Yine forum oyunlarını incelediğinizde benim her ay hemen hemen tüm yarışmalara düzenli olarak katıldığımı görürsünüz.Yarışmalara katılımınız ne kadar fazla olursa kazanma şansınız da o derecede artar.

Bir diğer konu ise forum oyunlarını incelediğinizde yarışmalara genellikle hep aynı kişilerin katıldığını görürsünüz. Bu durumda da takdir edersiniz ki yarışmaları da bu kişiler kazanacaktır.

Kısacası benim foruma kayıt tarihimi ve bugüne kadar hemen hemen tüm yarışmalara düzenli olarak katıldığımı bilirseniz ve bu durumda bir değerlendirme yaparsanız, kazandıklarımın aslında çok az olduğunu görürsünüz.

Fakat dediğim gibi yarışmaların tarafsız ve objektif bir şekilde yapıldığını bildiğimden benden daha şanslı olan arkadaşlara bol şanslar ve başarılar diliyorum.

Bu vesile ile bu yarışmaları düzenleyen TW2 yönetimi Topluluk Yöneticisine ve Kıdemli Moderatörlerimize bir ailenin üyeleri gibi gördükleri oyunculara karşı pozitif yaklaşımları, bizlere her ay çok sayıda yararlı etkinlikler düzenlemeleri, kazananlara ödül vermeleri ve emeklerinden dolayı bir kez daha teşekkür ediyorum.

Saygılarımla,23.10.2018
Başbuğ

Son düzenleme:

zalha

Ünlü Üye
Kimsenin özellikle kayrıldığını ima etmiyorum, sadece öyle bir şey dikkatimi çekti. Ben de neredeyse tüm yarışmalara aktif olarak katılmaya çalışıyorum ama pek bir şey kazanamıyorum :D ve aramızda sadece 3 ay fark var (foruma kayıt olma süresi olarak). Ama foruma kayıt olma süresinin ya da forumda aktif olmanın yarışmalarda avantaj sağlıyor olması biraz garibime gitti. Bu şekilde foruma yeni kayıt olan kişilerin taç kazanmak için teşvik edilmesi biraz zor gibi görünüyor.
Saygılar bizden

Başbuğ

Aktif Üye
Foruma kayıt olma süresi ve forumlarda aktif olmak forum oyunları açısından tek başına bir avantaj sağlamaz ancak foruma ne kadar önce kayıt olursanız forum oyunlarına o kadar çok katılma ve kazanma şansınız olur aynı şekilde aktif olursanız yani forum oyunlarına da ne kadar çok katılırsanız kazanma şansınız da o kadar artar.

DeletedUser875

Guest
kimin ne tac aldıgı beni ilgilendirmiyor,kazanan anasının ak sutu gıbı helal olsun,ama bu dunyada yapılan haksız engellemelere bız oyuncu grupları olarak bi tepkı vermemiz lazım,sonucta buradakı her oyuncu cok degerlı ve bu oyuna ya para ve zaman harcanıyor,gecen haftakı ceza olayları cok saçma ve ilkeldi masum olan oyunculara bile ceza verildi kafalarına göre sonra itirazlar edilince hesaplar acıldı,burada modlar tarafından yapılan bu kabadayılık göstergesine bı kaarşılık vermek gerekir diye düşünerek belki benımle aynı fıkırde olan 3 5 arkadaşımda katılıp hakkımızı aramak taraftarıyım çunku bu ceza olaylarından dolayı hala sana sinirliyim sevgili cowboy ve kafanıza gore cezalar vermessiniz :)verıyoprsanda daha sonra verdıgın cezayı ya kaldırmayacaksın yada kararının arkasında duracaksın

Başbuğ

Aktif Üye
Sevgili Kara Kağan Bu dünya derken sanırım Bergenhus dünyasını kastediyorsunuz ben bu dünyada oynamadığım için gelişmeler hakkında herhangi bir bilgim bulunmuyor.

Ancak Cowboy moderatörümüz tecrübeli bir oyuncu ve tecrübeli bir yöneticidir Profilini incelediğinizde TW2 haricinde farklı oyunlarda da yöneticilik yapmış olduğunu görürsünüz. Kendisi aynı zamanda Kıdemli Moderatördür. Bu nedenle hata yapma ihtimali bence çok zayıf bir ihtimaldir.

Ayrıca bu tür konularda forum sayfaları yerine destek sistemi üzerinden kendilerine ulaşmamız hem daha doğru hemde sorunlarımızın çözümünde daha etkili ve daha hızlı sonuç almanızı sağlayacaktır.

Ben eleştiri sınırları içerisinde ve saygı çerçevesinde olması kaydıyla hakkınızı aramanızı saygıyla karşılıyorum. Haksız yere ceza aldığınızı düşünüyorsanız hakkınızı aramak en doğal hakkınızdır.

Fakat hesapların açıldığını söylüyorsunuz bu durumda ortada hak aranacak bir konu da kalmamış görünüyor.

Saygılarımla,24.10.2018
Başbuğ

Son düzenleme: